Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Mercedes (Automobiliai ir traukiniai | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(38) 2021-11-27 26
Jei po juodojo penktadienio dar liks lėšų, neilgai trukus galėsime įsigyti štai tokį gražuolį, nes…
(4) 2021-09-24 13
Miestų visureigiai retai būna labai įdomūs. Tai - praktiškos mašinos, kurias renkasi tie, kuriems reikia daugiau vietos. Ir tie, kurie vis dar tiki, kad geresnis automobilis yra didesnis. Bet „Mercedes-Benz“ modifikavimo meistrai „Brabus“ pristatė šį tą įdomaus - greičiausią SUV pasaulyje.
(0) 2021-05-14 27
Jūs vairuojate dyzelinį arba benzininį automobilį - šis spėjimas yra pakankamai saugus, nes elektromobiliai mūsų šalyje dar nėra labai populiarūs. Kita vertus, jau visi supranta, kad ateitis priklauso būtent jiems. Bet kada ir kaip išnyks automobiliai su vidaus degimo varikliais? „Mercedes-Benz“ vadovas Ola Källeniusas pateikė savo prognozę.
(0) 2021-04-19 6
„Mercedes-Benz EQS“ yra naujas labai prabangus elektromobilis. Labai didelių pardavimų šis automobilis nepasieks, bet turtingi žmonės juo tikrai džiaugsis. Ant priekinio kairiojo EQS sparno galite pastebėti mažas dureles - jo yra per mažos įkrovimo lizdui paslėpti. Tai kas ten?
(0) 2021-04-01 14
„Mercedes-Benz EQS“ - tai naujas prabangus elektrinis sedanas, kurio gamyba turėtų prasidėti dar šiemet. Tai - „Mercedes-Benz“ bandymas susikurti savo vietą elektromobilių pasaulyje. Ir daug kam tai bus geriausias elektrinis sedanas.
(0) 2021-01-22 2
„Mercedes-Benz“ turi atsaką nedidelio, bet komfortiško ir itin modernaus automobilio ieškantiems vairuotojams. Jau greitai rinkoje debiutuos elektrinis krosoveris EQA. Tai – aplinkos neteršiantis dinamiškas išskirtinio stiliaus automobilis, kurio dizaine lengvai atpažįstamos progresyvaus EQ serijos modelių stiliaus detalės, skelbiama pranešime žiniasklaidai.
(0) 2021-01-21 0
Praėjusiais metais Lietuvoje buvo fiksuojama mažiau smulkių vagysčių iš automobilių nei 2019-aisiais, rodo draudikų statistika. Vis dėlto stambių vagysčių skaičius išliko panašus.
(0) 2020-12-18 15
„Mercedes-Benz“ visiems primena rimtai žiūrintys į elektromobilius ir pristato keletą naujų elektrinių automobilių prototipų. Vien per ateinančius dvejus metus automobilių gamintojas ruošiasi gaminti šešias elektrines transporto priemones.
(5) 2020-12-15 42
2020-ieji dar nesibaigė, tačiau kai kuriuos praradimus jau galime skaičiuoti. Pavyzdžiui, šiemet netekome labai daug įdomių naujų automobilių - gamintojai šių mašinų jau nebesiūlo. Ir štai kodėl.
(0) 2020-10-28 6
Sunku nelyginti „Lucid Motors“ su „Tesla“. Abiejose bendrovėse yra daug panašumų, ypač kai kalbama apie išskirtinį dėmesį prabangioms elektrinėms transporto priemonėms, tačiau atrodo, kad „Lucid“ iš tikrųjų nemato „Tesla“ kaip tiesioginio konkurento.
(1) 2020-10-01 10
Dar sausį Las Vegase „Mercedes-Benz“ parodė filmo „Avataras“ įkvėptą koncepcinį elektromobilį „Vision AVTR“. Šis keistas labai futuristiškas modelis atrodė kaip didelis maketas, kokių automobilių parodose būna labai daug. Tačiau dabar paaiškėjo, kad tai nėra tik stacionarus meno kūrinys - AVTR iš tikrųjų važiuoja!
(0) 2020-07-28 3
Viena pagrindinių priežasčių, užtikrinusi dar mažesnes sunkvežimių degalų sąnaudas, yra greičio palaikymo sistemos, transmisijos ir variklio valdymo optimizavimas, kurį leido pasiekti dar labiau patobulinta PPC (angl. „Predictive Powertrain Control“). Kaip veikia ši išmanioji į „Mercedes-Benz“ sunkvežimius diegiama sistema ir kokią ji turi įtaką ekonomiškumui?
(4) 2020-07-02 10
Skelbiama, kad „NVIDIA“ drauge su „Mercedes-Benz“ sieks sukurti naujos kartos, automobiliams skirtą kompiuterinę sistemą. Naujoji autonominio vairavimo sistema gali būti netgi geresnė ir už „Tesla“ autopilotą.
(2) 2020-06-17 22
„Mercedes-Benz“ sportinių automobilių padalinys AMG pasidalino keliomis įdomiomis detalėmis apie elektrinį turbokompresorių, kuris bus naudojamas ateities AMG modeliuose.