Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Volvo (Automobiliai ir traukiniai | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2013-09-13 0
Praėjus metams po filmo „Balerinos triukas“ pasirodymo „Volvo Trucks“ grįžta su naujų triukų serija. Praeitą savaitę parodytas filmas „Kablys“, o šįkart pristatoma „Žiurkėno triukas“ premjera.
(0) 2013-07-22 0
Tradicinės saulės baterijos neretai sudarko bet kurio pastato išvaizdą. Antra vertus, pasaulis dar tik ruošiasi pereiti prie švarių energijos šaltinių naudojimo, ir šio proceso, panašu, sustabdyti jau nebepavyks.
(4) 2013-06-25 0
Bandymai automobilių, kurie galės savarankiškai važinėti keliuose be žmonių pagalbos, vykdomi jau seniai – kompanija Google ir stambūs automobilių pramonės žaidėjai visu tuo užsiima jau ne pirmus metus. Tačiau ar galės tokie automobiliai prisiparkuoti savarankiškai? Kompanija Volvo pagalvojo ir apie šį aspektą.
(0) 2013-06-20 0
Pro gamyklos vartus nuo šio pavasario vienas po kito išrieda pirmieji serijinės gamybos naujos kartos „Volvo FH“ sunkvežimiai. Jie bus pristatyti vežėjams, kurie atnaujina ar papildo savo transporto priemonių parkus, visoje Europoje. Kaip visgi yra gaminamas šis itin novatoriškas sunkvežimis? Kaip moderni elektronika ir kita techninė įranga tampa vienu sklandžiai veikiančiu įrenginiu, kurio gamybos procese užtikrinama aukščiausia kokybė? Atsakymus padės rasti kelionė po „Volvo Trucks“ gamyklas.
(8) 2013-05-16 0
Švedijos automobilių gamintoja „Volvo“ sukūrė naują greitojo įkrovimo sistemą C30 elektriniams automobiliams.
(19) 2013-03-10 0
Automobilių tolimųjų žibintų šviesa kelyje gali sukelti avarinę situaciją, kadangi gali apakinti vairuotoją, kuris juda priešpriešine eismo juosta. Tai gali įvykti ir dėl neapdairumo, ir dėl tyčinių veiksmų.
(0) 2013-03-08 0
Visiems gerai pažįstamas automobilių gamintojas „Volvo“ naujausiuose savo modeliuose planuoja įrengti išorines oro pagalves – apsaugoti pėsčiuosius nuo galimų traumų susidūrimų metu. Statistika rodo, kad Europoje iš visų kasmet autoįvykiuose žūstančiųjų pėstieji sudaro maždaug 50%, Kinijoje – 26%.
(10) 2013-02-24 0
Neseniai pristatę naująją FH sunkvežimių seriją, „Volvo Trucks“ supažindina su dar viena pasaulinės klasės technine naujove – dinaminio vairavimo sistema „Volvo Dynamic Steering“. Tai yra įprastas hidraulinis vairo stiprintuvas su elektros varikliu, sumontuotu prie vairo mechanizmo. Šios inovacijos rezultatas – tikslus valdymas, sukuriantis sunkvežimio vairuotojui saugesnę, patogesnę ir malonesnę darbo aplinką.
(0) 2012-07-18 0
„Volvo Trucks“ sukūrė naują GSM ryšio technologija paremtą sistemą, kuri servisui leidžia įvertinti eksploatuojamo sunkvežimio būklę nuotoliniu būdu. Šis sprendimas vežėjams leis išvengti neplanuotų prastovų ir sumažinti išlaidas techninei priežiūrai. Europoje šią sistemą planuojama pristatyti 2013 m.
(7) 2012-03-28 0
Bio-DME projekto tikslas – įvertinti Bio-DME (dimetileterio) degalų perspektyvas komercinių transporto priemonių rinkoje. Įpusėjus dvejus metus truksiančiam projektui, preliminarūs rezultatai rodo, kad Bio-DME jau gali būti sėkmingai naudojamas kasdienėje gabenimų veikloje. Jei dyzeliną pakeistų Bio-DME, išskiriamo anglies dvideginio kiekis galėtų būti sumažintas net 95 procentais, skelbiama „Volvo“ pranešime spaudai.
(4) 2012-03-13 0
„Volvo“ automobiliai seniai garsėja kaip vieni iš saugiausių pasaulyje. Tarsi mėgindami dar labiau įtvirtinti tokią reputaciją, švedų automobilių gamintojai mašinų komplektaciją papildė pirmosiomis pasaulyje saugos pagalvėmis pėstiesiems.
(0) 2011-06-27 0
Daugiau nei 20 proc. visų su sunkvežimiais susijusių avarijų įvyksta transporto spūstyse arba panašiose situacijose. Todėl „Volvo Trucks“ sukūrė automatizuotą pagalbos spūstyse sistemą „AquA“ (Automated Queue Assistance,), kuri patekus į lėtai judantį automobilių srautą iš vairuotojo perima transporto priemonės valdymą. Birželio mėn. 21-22 d. sistema buvo demonstruojama baigiamajame „HAVEit“ projekto renginyje Geteborge, Švedijoje.
(1) 2011-06-01 1
„Volvo“ plečia savo alternatyviųjų degalų programą ir tampa pirmuoju Europos sunkvežimių gamintoju, kurio naujasis dujomis varomas vilkikas „Volvo FM MethaneDiesel“ atitinka regioniniams ir tolimiesiems gabenimams taikomus reikalavimus.
(0) 2011-05-02 0
„Volvo Trucks“ pradeda kampaniją, kuria siekiama supažindinti su degalų sąnaudų mažinimo galimybėmis keičiant požiūrį į sunkvežimių eksploataciją, technologijas ir vairavimo įpročius. Švedijos sunkvežimių gamintojas sako, kad daug sutaupyti galima ir labai paprastomis priemonėmis.
(0) 2011-03-29 0
Užbaigusi bandymų etapą „Volvo Trucks“ jau priima užsakymus sunkiųjų hibridinių sunkvežimių gamybai. Birželį kompanija pradės apie 100 hibridinių ribotos serijos „Volvo FE“ sunkvežimių surinkimą. Sunkvežimiai klientams bus pristatyti 2011–2013 metais numatytose Europos rinkose.