Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Sankryžos (Automobiliai ir traukiniai | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(27) 2015-12-19 13
Ketinate taisyklingai įvažiuoti ir suktis žiedine sankryža, tačiau į jūsų juostą neteisėtai lenda kitas automobilis iš pirmosios juostos.
Ši situacija pažįstama daugeliui vairuotojų.
(2) 2015-10-14 5
Netrukus nauja praplatinta gatve į Palangos kurortą važiuojančius automobilius pasitiks žiedinės sankryžos ir keturios eismo juostos, kuriomis bus leidžiama važiuoti greičiau.
(3) 2015-02-19 34
Suskaičiuota, kad Jungtinės Karalystės gyventojai kiekvieną mielą dieną kelionėms į darbą ir iš jo automobilyje ar kitose transporto priemonėje praleidžia apie 1,5 valandos.
(14) 2014-12-02 53
Sankryžoje ties naujosios Geležinio Vilko estakados nuvažiavimu jau pirmosiomis dienomis kilo keletas techninių avarijų.
(0) 2014-09-08 8
Japonijoje vietoj sankryžų, reguliuojamų šviesoforais, įrengiamos žiedinės sankryžos. Taip tikimasi pagerinti eismo srautus, sumažinti avarijų skaičių ir sutaupyti energijos. Kadangi žiedinių sankryžų anksčiau Japonijoje nebuvo, nauja tvarka keliuose labai trikdo vairuotojus.
(6) 2014-05-14 25
Joje per trejus metus užregistruota daugiau kaip trys šimtai eismo įvykių, o per šių metų keturis mėnesius – dar šešiasdešimt aštuoni.
(9) 2014-04-29 3
Anarchija. Taip galima pavadinti vairavimą Etiopijoje. Šios šalies keliuose nėra eismo juostų, kelių sankirtose nerasta šviesoforų, o vairuotojai važiuoja tarsi išprotėję ir nesilaikydami jokių civilizuotame pasaulyje įprastų eismo taisyklių.
(13) 2014-03-12 0
Gamintojas „Audi“ skelbia radęs dar vieną būdą, kaip sumažinti išmetamųjų dujų kiekį ir degalų sąnaudas. Šiai misijai „Audi“ sukūrė specialią sistemą, kuri leis išvengti raudono šviesoforo signalo.
(5) 2014-01-10 0
"Priimta manyti, kad dėl daugelio autoįvykių keliuose kalti jauni, greiti ir įsiutę (neretai – apsvaigę). Bet tiesa ta, kad tikimybė į autoįvykį pakliūti seneliui yra 3 kartus didesnė nei jo anūkui. Ir iš tiesų, kada paskutinį kartą girdėjote, kad jaunuolis būtų iš šalutinio kelio išsukęs į priešpriešinę greitkelio eismo juostą? – klausia kultinės TV laidos "Top Gear" vedėjas, seras Džeremis Klarksonas (Jeremy Clarkson). – Turbūt niekada. O ar dažnai tenka išgirsti apie dvidešimties neturintį asmenį, kuris nespėja sustabdyti savo automobilio, ir šis nuo prieplaukos įvažiuoja į jūrą? Vėlgi – turbūt niekada. Jei taip nutinka, tai, ko gero, tik kokiai senyvai britų damai už "Ford Fiesta" vairo. Deja, britų senjorai rado naują galabijimosi vietą – geležinkelio pervažas."
(28) 2013-12-31 1
Alytuje įrengtos žiedinės sankryžos ne vienam vairuotojui tapo nelengvu galvosūkiu: kaip reikėtų teisingai į jas įvažiuoti ir saugiai kirsti, rašo "Alytusplius.lt".
(0) 2013-12-03 3
Dar visai neseniai uostamiesčio vairuotojams gyvenimas buvo laisvesnis - ne vienoje sankryžoje nereikėjo laukti prie raudono šviesoforo signalo tiems, kurie suka dešinėn. Tačiau jau kurį laiką pastebima tą daryti leidusių žalių rodyklėlių šalinimo tendencija. Nesipuikuoja jomis ir naujai įrengiami šviesoforai.
(15) 2013-10-09 1
JAV keturšalės sankryžos yra dominuojančios, o Europoje viskas priešingai – žiedinės sankryžos yra populiaresnės. TV laida „Mitų griovėjai“ nutarė išsiaiškinti, kuri iš jų yra veiksmingesnė.
(6) 2013-09-19 0
Šią savaitę Kauno mieste, M. K. Čiurlionio gatvėje prie Geležinkelio stoties, pradeda veikti moderni išmanioji sankryža. Įgyvendinamas projektas padės maršrutinių autobusų vairuotojams saugiai išvažiuoti iš stovėjimo aikštelės į itin intensyviu eismu pasižyminčią gatvę ir išvengti eismo spūsčių bei įvykių, kuriuose dažnai nukentėdavo autobusai. Sankryžos projektą rengė didžiausia šalies transporto infrastruktūros projektavimo bendrovė „Kelprojektas“ kartu su intelektualių inžinerinių sprendimų bendrove „Fima“. Šios problemiškos sankryžos rekonstrukcija kainavo kelis šimtus tūkstančių litų.
(3) 2013-08-01 1
Šiandieninė JAV kelių sistema yra viena geriausių pasaulyje. Čia keliai lygūs, platūs, geras jų tinklas, didelis pralaidumas ir jie be problemų atlaiko dideles apkrovas. Tačiau taip buvo ne visada. Istorija apie JAV kelių tinklo atsiradimą išties įdomi ir turi savų niuansų.
(0) 2012-08-22 0
Daug važinėjantys tikriausiai ne kartą sprendė dilemą, kai per dalį sekundės įsižiebus geltonai šviesai reikėdavo nuspręsti: spausti akceleratoriaus pedalą ar staigiai stabdyti. Atrodo, kad ši problema jau greitai liks praeityje.