Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Sankryžos (Automobiliai ir traukiniai | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2016-12-12 -1
Bene daugiausia sumaišties sostinėje kelianti vieta – žiedinė Vilniaus geležinkelio stoties sankryža – ir šiemet liks nepertvarkyta. Sostinės valdžia, žadėjusi iki metų pabaigos pagaliau sutvarkyti šią sankryžą, teisinasi sulaukusi pastabų, todėl esą reikia atlikti perprojektavimo darbus. Kada nueiti iš traukinio į autobuso stotelę nebebus pavojinga?
(3) 2016-11-01 58
Niekas taip nesugadina vairavimo malonumo kaip spūstys, na, išskyrus avarijas ir gal dar rėkiantį kūdikį automobilyje. Kiekviena sekundė, praleista stovint, laukiant arba iš lėto šliaužiant miesto gatvėmis yra agonija, ypač pagalvojus, kad tą laiką galėtume praleisti namie su artimais žmonėmis ar ką nors įdomaus veikdami mieste, rašo thetruthaboutcars.com.
(0) 2016-09-29 9
Šilainiuose, Baltų prospekto ir Žiemgalių gatvės sankirtoje prieš kurį laiką prasidėję turbožiedinės sankryžos įrengimo darbai – pačiame įkarštyje. Iš pagrindų tvarkoma pavojinga sankryža dar šiemet įgaus ovalo formą ir taps kur kas saugesnė.
(9) 2016-09-09 20
Vairavimas yra viena iš pavojingiausių kasdieninių užsiėmimų. Manevravimas, staigūs posūkiai – tokie veiksmai smarkiai padidina nelaimingų atsitikimų tikimybę, tačiau Floridos (JAV) valdžia teigia radusi puikų būdą padaryti intensyvų eismą saugesniu.
(2) 2016-08-17 13
Po stiklu paslėptas 10 cilindrų variklis, dvi sėdimos vietos ir 610 arklio galių. „Audi“ garsėja kasdieniškais automobiliais, bet taip, naujausias mūsų rinką pasiekęs įmonės modelis patenka į superautomobilių kategoriją.
(8) 2016-08-11 14
Vilniuje naujai sužymėtos dvi intensyvaus eismo žiedinės sankryžos sukėlė tikrą sumaištį. Nežinantys, kaip teisingai jas įveikti vairuotojai pateko į pavojingas situacijas. Greitai buvo užfiksuota ir pirmoji avarija, kurios metu smarkiai buvo apdaužyti mikroautobusas ir maršrutinis autobusas.
(4) 2016-08-09 4
Po paskutinių naktinių eismo juostų dažymo darbų šeštadienį dviejose Vilniaus žiedinėse sankryžose įsigaliojo permainos. Antakalnio, Olandų ir T. Kosciuškos gatvių sankirtą bei kitoje upės pusėje esančią Žirmūnų, Šeimyniškių ir Tuskulėnų g. žiedinę sankryžą bandantys įveikti eismo dalyviai nuo šiol turės vadovautis nauju ženklinimu.
(1) 2016-08-04 22
Vilniuje vairuotojų laukia naujovė – nuo rugpjūčio 6-osios važiuojantiems sostinės žiedinėmis sankryžomis įvedamas naujas ženklinimas.
(1) 2016-07-21 2
Siekdama pagerinti pėsčiųjų saugumą miesto gatvėse, Susisiekimo ministerija kreipėsi į Vilniaus miesto savivaldybę siūlydama plačiau taikyti alternatyvų šviesoforo fazių reguliavimą. Pranešime žiniasklaidai rašoma, kad ministerija taip pat kviečia savivaldybę išskirtinai sudėtingais atvejais aptarti eismo reguliavimo būdus su ministerijos bei VšĮ Kelių ir transporto tyrimo instituto specialistais.
(11) 2016-07-17 55
Ne vienam vairuotojui yra tekę vėlyvą naktį stovėti prie sankryžos degant raudonam šviesoforui ir svarstyti, kodėl jam nėra leidžiama važiuoti, nors aplinkui – nė gyvos dvasios.
(12) 2016-04-23 58
Lietuvos keliuose kasmet įrengiama vis daugiau greičio mažinimo priemonių – iškiliųjų perėjų, greičio ribojimo kalnelių, kelių iškreivinimų.
(16) 2016-04-19 11
Šviesoforo signalų nepaisymas – vienas dažniausių Kelių eismo taisyklių pažeidimų Lietuvoje. Raudona šviesa nesustabdo skubančių ir saugumą pamiršusių vairuotojų, o sukelti eismo įvykiai neapsieina be skaudžių pasekmių tiek transporto priemonėms, tiek į avariją patekusiems žmonėms.
(4) 2016-03-24 59
Sostinės Konstitucijos prospekto plėtra įgauna antrąjį kvėpavimą. Dešinysis Neries krantas tampa tikru šiuolaikiniu Vilniaus centru, kuriame ir toliau daugės biurų bei juose dirbančių įmonių.
(4) 2016-03-17 22
Didinant pėsčiųjų saugumą nereguliuojamose pėsčiųjų perėjose, sostinėje įrengiami pėsčiųjų atitvarai, kurie neleidžia vairuotojams arti pėsčiųjų perėjos statyti automobilio, rašoma Vilniaus miesto savivaldybės pranešime spaudai.
(32) 2016-03-14 2
Asmenys, kurie atsakingi už eismo reguliavimą, pasistengė, jog vairuotojams įveikti Lietuvos miestuose esančias žiedines sankryžas būtų kuo sudėtingiau. Taip tikino ir patyrę vairuotojai, todėl nenuostabu, kad žiedinės sankryžos „kleveliams“ yra sunkiai įveikiama užduotis.