Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Sankryžos (Automobiliai ir traukiniai | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2016-09-09 20
Vairavimas yra viena iš pavojingiausių kasdieninių užsiėmimų. Manevravimas, staigūs posūkiai – tokie veiksmai smarkiai padidina nelaimingų atsitikimų tikimybę, tačiau Floridos (JAV) valdžia teigia radusi puikų būdą padaryti intensyvų eismą saugesniu.
(6) 2014-05-14 25
Joje per trejus metus užregistruota daugiau kaip trys šimtai eismo įvykių, o per šių metų keturis mėnesius – dar šešiasdešimt aštuoni.
(7) 2011-11-23 0
Dinamiškai keičiantis žmonių gyvenamajai aplinkai, daugėjant kelionių automobiliu, keičiasi ir su tuo susijusi infrastruktūra, ypač naujų kelių tiesimas ir sankryžų projektavimas. Tobulėjant technologijoms, inžinieriams tampa įmanoma sukurti vis labiau eismo kokybę gerinančias sankryžas: saugesnes, ilgaamžiškesnes ir garantuojančias didelį eismo pralaidumą. Tai taupo keliaujančiųjų laiką, išlaidas degalams, užtikrina kelionės komfortą.
(4) 2016-03-24 59
Sostinės Konstitucijos prospekto plėtra įgauna antrąjį kvėpavimą. Dešinysis Neries krantas tampa tikru šiuolaikiniu Vilniaus centru, kuriame ir toliau daugės biurų bei juose dirbančių įmonių.
(15) 2013-10-09 1
JAV keturšalės sankryžos yra dominuojančios, o Europoje viskas priešingai – žiedinės sankryžos yra populiaresnės. TV laida „Mitų griovėjai“ nutarė išsiaiškinti, kuri iš jų yra veiksmingesnė.
(27) 2015-12-19 13
Ketinate taisyklingai įvažiuoti ir suktis žiedine sankryža, tačiau į jūsų juostą neteisėtai lenda kitas automobilis iš pirmosios juostos.
Ši situacija pažįstama daugeliui vairuotojų.
(9) 2014-04-29 3
Anarchija. Taip galima pavadinti vairavimą Etiopijoje. Šios šalies keliuose nėra eismo juostų, kelių sankirtose nerasta šviesoforų, o vairuotojai važiuoja tarsi išprotėję ir nesilaikydami jokių civilizuotame pasaulyje įprastų eismo taisyklių.
(3) 2016-11-01 58
Niekas taip nesugadina vairavimo malonumo kaip spūstys, na, išskyrus avarijas ir gal dar rėkiantį kūdikį automobilyje. Kiekviena sekundė, praleista stovint, laukiant arba iš lėto šliaužiant miesto gatvėmis yra agonija, ypač pagalvojus, kad tą laiką galėtume praleisti namie su artimais žmonėmis ar ką nors įdomaus veikdami mieste, rašo thetruthaboutcars.com.
(3) 2017-01-29 8
Šilainiuose, Baltų prospekto ir Žiemgalių gatvės sankirtoje, praėjusių metų rudenį pradėti pirmosios Kaune turbožiedinės sankryžos įrengimo darbai visiškai baigti.
(11) 2018-10-16 28
Jau po metų, nuo 2019 m. lapkričio 1 d., įsigalios svarbūs pokyčiai, apie kurios vairuotojai turėtų žinoti jau dabar. Vyriausybė pritarė Kelių eismo taisyklių pakeitimui, kuris nustato važiavimo per sankryžas, reguliuojamas šviesoforais su papildomomis sekcijomis, tvarką.
(14) 2014-12-02 53
Sankryžoje ties naujosios Geležinio Vilko estakados nuvažiavimu jau pirmosiomis dienomis kilo keletas techninių avarijų.
(2) 2019-11-22 36
Šią savaitę Amalių geležinkelio pervažą kirto paskutiniai automobiliai. Už kelių šimtų metrų atidarytas vienas iš dviejų automobiliams skirtų tunelių sujungė R. Kalantos ir Chemijos gatves. Nors baigiamieji darbai tęsis iki gruodžio mėnesio vidurio, tikimasi, kad vairuotojai galės pamiršti prie pervažos nusidriekdavusias ilgas eiles.
(5) 2014-01-10 0
"Priimta manyti, kad dėl daugelio autoįvykių keliuose kalti jauni, greiti ir įsiutę (neretai – apsvaigę). Bet tiesa ta, kad tikimybė į autoįvykį pakliūti seneliui yra 3 kartus didesnė nei jo anūkui. Ir iš tiesų, kada paskutinį kartą girdėjote, kad jaunuolis būtų iš šalutinio kelio išsukęs į priešpriešinę greitkelio eismo juostą? – klausia kultinės TV laidos "Top Gear" vedėjas, seras Džeremis Klarksonas (Jeremy Clarkson). – Turbūt niekada. O ar dažnai tenka išgirsti apie dvidešimties neturintį asmenį, kuris nespėja sustabdyti savo automobilio, ir šis nuo prieplaukos įvažiuoja į jūrą? Vėlgi – turbūt niekada. Jei taip nutinka, tai, ko gero, tik kokiai senyvai britų damai už "Ford Fiesta" vairo. Deja, britų senjorai rado naują galabijimosi vietą – geležinkelio pervažas."
(11) 2016-07-17 55
Ne vienam vairuotojui yra tekę vėlyvą naktį stovėti prie sankryžos degant raudonam šviesoforui ir svarstyti, kodėl jam nėra leidžiama važiuoti, nors aplinkui – nė gyvos dvasios.
(8) 2016-08-11 14
Vilniuje naujai sužymėtos dvi intensyvaus eismo žiedinės sankryžos sukėlė tikrą sumaištį. Nežinantys, kaip teisingai jas įveikti vairuotojai pateko į pavojingas situacijas. Greitai buvo užfiksuota ir pirmoji avarija, kurios metu smarkiai buvo apdaužyti mikroautobusas ir maršrutinis autobusas.