Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Elektronika

Nėra nieko, ko nesugebėtų „Spot“: „Boston Dynamics“ robotai sandorį su „Hyundai“ atšventė linksmu šokiu - šypsositės garantuotai (Video)

2021-07-09 (0) Rekomenduoja   (44) Perskaitymai (165)
    Share
Tai straipsnis iš rašinių ciklo. Peržiūrėti ciklo turinį

„Boston Dynamics“ yra žinomi dėl savo unikalių robotų „Spot“, kurie geba atlikti įvairias užduotis. Dabar, švenčiant sandorį su „Hyundai Motor Group“, įmonė išleido vaizdo įrašą, kuriame robotai „Spot“ šoka pagal BTS dainą „IONIQ: I'm On It“.

Kontrolinį „Boston Dynamics“ akcijų paketą neseniai įsigijo automobilių gamintojas „Hyundai“. Šį sandorį „Spot“ robotai atšventė linksmu šokiu.

„Spot“ robotai jums jau pažįstami. Jie skirti darbuotis visur - statybvietėse, gelbėjimo operacijose ir buvo panaudoti Singapūre, kur jiems buvo pavesta priminti parko lankytojams laikytis socialinio atstumo. Šiame naujame vaizdo įraše „Spot“ robotai šoka kaip profesionalai, naudodamiesi papildoma ranka, kad atliktų tobulą choreografiją.

Negalime atsistebėti, kas iš „Boston Dynamics“ sumanė šokį. Ar jų inžinieriai taip pat yra choreografai? Bet kokiu atveju, kruopščiai suplanuotas šokis ir džiugi, gyva muzika sukuria vaizdo įrašą, kuris priverčia jus nusišypsoti, kad ir kokia būtų jūsų nuotaika. Jei netikite mumis, pasižiūrėkite patys!

MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(46)
Neverta skaityti!
(2)
Reitingas
(44)
Visi šio ciklo įrašai:
2021-07-09 ->
Nėra nieko, ko nesugebėtų „Spot“: „Boston Dynamics“ robotai sandorį su „Hyundai“ atšventė linksmu šokiu - šypsositės garantuotai (Video)
44
2021-06-23 ->
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
65(5)
29(1)
23(0)
21(4)
19(0)
15(2)
15(5)
14(1)
12(2)
Savaitės
91(1)
80(0)
Mėnesio
111(22)
93(0)
83(5)