Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Elektronika

Įspūdingi egzoskeletai, sukurti darbui ir žaidimams: suteikiamos galios leidžia pasijusti tikru superherojumi (Video)

2021-10-01 (0) Rekomenduoja   (7) Perskaitymai (110)
    Share

Tikriausiai nuo vaikystės atsimenate daugybę superherojų ir kadaise svajojote turėti supergalių. O gal vis dar apie tai tebesvajojate? Pristatome įspūdingiausius egzoskeletus, kurie leidžia pasijusti supergalių turinčiu žmogumi.

Egzoskeletai yra specialiai sukurti mechaniniai kostiumai, leidžiantys jų dėvėtojams turėti supergalių. Šie egzoskeletai yra specialiai sukurti tam, kad jų dėvėtojai galėtų atlikti užduotis, kurių jie niekada negalėtų atlikti patys.

Šiandien egzoskeletai naudojami ir laisvalaikiui, pavyzdžiui, lenktynėms tarpusavyje, ir darbui, padedant tiekimo grandinės darbuotojams atlikti kasdienes užduotis.

Pavyzdžiui, automobilių gamintojas „Ford“ 15 savo gamyklas visame pasaulyje aprūpino puikiais egzoskeletais, padedančiais sumažinti darbuotojų nuovargį ir sužalojimus. Ką daro šie mechaniniai kostiumai? Jie leidžia lengviau virš galvos iškelti ir išlaikyti iki 7 kg sveriančius objektus.

Tačiau yra ir pramogoms sukurtų egzoskeletų, pavyzdžiui, 4 082 kg sveriantys keturkojai kostiumai, sustiprinantys jų pilotų judesius ir leidžiantys jiems įveikti bet kokį reljefą, kai didžiausias greitis yra 30 km/h. Jie dažniausiai naudojami linksmoms lenktynėms, rengiamoms tik pramogai.

 

Kai kurie egzoskeletai tikrai gali leisti pasijusti supergalių turinčiu herojumi. Patys įspūdingiausi egzoskeletai vaizdo įraše žemiau:

MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(9)
Neverta skaityti!
(2)
Reitingas
(7)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
30(0)
29(0)
26(0)
26(1)
24(2)
24(6)
23(0)
22(0)
18(0)
Savaitės
91(1)
80(0)
78(6)
Mėnesio
111(22)
93(0)
83(5)
78(6)