Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Moduliniai robotai (Elektronika | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-11-22 12
MIT kompiuterijos ir dirbtinio intelekto laboratorijos (CSAIL) tyrėjai sukūrė autonominius robotus-kubus, kurie gali šokinėti, suktis ir patys suformuoti į „Minecraft“ panašias struktūras. Pasak tyrėjų, tokie M-blokai vieną dieną gali išgelbėti jūsų gyvybę.
(0) 2015-01-28 1
Naujas robotikos rinkinys vaikams leidžia kurti robotus, valdomus rankų gestais. Ir tam nereikia jokių programavimo ar elektronikos žinių.
(1) 2014-05-26 8
Šveicarijos mokslininkai užsibrėžė sau tikslą sukurti išmaniuosius baldus, kurie galėtų judėti po visus namus ir prireikus keisti savo formą. Tikimasi, kad robotiniai moduliai – „rumbotai“ (ang. roombots) bus pajėgūs suformuoti bendrą struktūrą bei savarankiškai modifikuotis į įvairiausius pavidalus.
(0) 2013-12-15 1
Rodės, robotai, panašūs į Boston Dynamics sukurtą BigDog, pasirodė visai neseniai, tačiau tai nėra visiškai taip. Robotų kūrėjai iš viso pasaulio jau seniai kuria ne ką mažiau nuostabias mašinas, ir būtent jos tampa šių dienų žmogaus išmaniaisiais pagalbininkais.
(4) 2010-09-08 0
Naujausias JAV mokslininkų sukurtos gyvatės pavidalo roboto „Uncle Sam“ modelis jau moka įsliuogti į medį.
(6) 2010-06-10 0
Šveicarų mokslininkai kuria rašytojų fantastų išgalvotus robotus, kurie patys save gamina ir savarankiškai veikia.
(9) 2010-05-16 0
"Balancing Cube" - robotas, galintis išlaikyti pusiausvyrą stovėdamas ant bet kurio savo kampo, netgi jį stumtelėjus. Robotui nukrypus nuo pusiausvyros padėties, pirminei būsenai atstatyti naudojami šeši motorizuoti balansavimo mechanizmai.
(7) 2009-07-27 0
Ką gausite sukryžminę gyvatę su robotu? Būtent šia idėja žavisi JAV Carnegie Mellon universiteto biorobotikos laboratorijos mokslininkas Howie Choset'as ir jo kolegos. Jų sukurti moduliniai robotai sugeba judėti šonais, sukdamiesi, apsiversdami ir netgi gali laipioti stulpais ar... žmonių kojomis. Kaip tai atrodo žiūrėkite video.