Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Namų robotai (Elektronika | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2010-11-12 0
Džordžijos Technologijos instituto (JAV) inžinieriai ir mokslininkai išmokė savo sukurtą robotą „Cody“ vieno įprasčiausių slaugytojų darbų – iš lovos nesikeliančių ligonių prausimo drėgna kempine, praneša „Popsci.com“.
(22) 2010-09-16 0
Japonijos robototechnikos specialistai pristatė roboto modelį, kuris skirtas pakeisti sunkų ir monotonišką fizinį darbą dirbančius žmones.
(14) 2010-08-25 0
Kompanijos "Willow Garage" inžinieriai jau prieš kurį laiką įrodė, jog jų sukurtas robotas PR2 gali būti pilnavertis savaitgalio kompanjonas, nes sugeba žaisti biliardą, atnešti iš šaldytuvo alaus ir net sutvarkyti kambarį po vakarėlio. Tačiau Kalifornijos Berkeley universiteto (JAV) mokslininkai šią mašiną išmokė atlikti dar vieną, tačiau ne mažiau praktišką užduotį.
(5) 2010-08-11 0
Europos mokslininkai sukūrė pirmąjį pasaulyje robotą, sugebantį rodyti ir suprasti emocijas, skelbia „Daily Telegraph“. Mašina humanoidas, pavadinta „Nao“, sutraukia pečius, kai jaučiasi liūdna, ir pakelia rankas apsikabinti, kai jaučiasi laiminga.
(8) 2010-07-10 0
JAV bendrovė „Willow Garage“, kurianti techninę ir programinę įrangą robotams, pranešė išmokiusi savo sukurtą robotą PR2 nešioti iš šaldytuvo alų ir gaiviuosius gėrimus.
(4) 2010-05-23 0
Jums nusibodo dalyvauti nesibaigiančiuose susitikimuose ir mieliau pasiliktumėte namuose? Viena galimų išeičių – bendrovės „Anybots“ robotas „QB“, kuris gali vykti į biurą vietoje jūsų, praneša „Daily Mail“.