Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Namų robotai (Elektronika | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2012-10-24 0
Vienas prancūzų inžinierius siūlo vynuogių augintojams pasilengvinti gyvenimą ir įsigyti robotą, renkantį vynuoges ir nukarpantį vynuogių krūmus. „Wall-Ye“ robotas gali važinėti po vynuogių laukus, tikrinti dirvą, o nurinkus vasaros derlių, nugenėti vynmedžių šakas.
(7) 2012-10-10 0
Žmogus neturi būti savo kūno vergas. Tai, ką galėtų padaryti mašinos, turėtų daryti mašinos. Tokią mintį savaitgalyje vykusiame idėjų renginyje „TEDx Vilnius“ išsakė šiuo metu Belgijos Leuveno universitete eksperimentinės psichologijos srityje doktorantūrą studijuojantis Jonas Kubilius.
(0) 2012-09-24 0
Japonijos bendrovė „Toyota“ sukūrė robotą, kuris, jos tvirtinimu, gali padėti neįgaliesiems ir žmonėms su ribotomis judėjimo galimybėmis atlikti kai kuriuos namų ūkio darbus.
(0) 2012-08-03 0
Japonija ir toliau tobulina savo robotų pramonę. Nuo šiol viename iš labiausiai lankomų sostinės Tokijo objektų pradeda dirbti keturiomis kalbomis kalbantis gidas robotas.
(0) 2012-03-23 0
Turbūt pagal vieno, nuotoliniu būdu valdomo roboto „pasiekimus“ negalima 100% tvirtinti, jog tokį pat rezultatą gautų ir visi kiti robotai, bet turbūt bent jau panašių manipuliatorių tendencijos būtų labai panašios.
(3) 2012-02-07 0
Dizaineris Massimo Battaglia, matyt, taip buvo sužavėtas filmu „Real Steel“ („Grūdintas plienas“), jog pristatė savo sportinio roboto Gymbot konceptą. Ir netgi nurodė jo pasirodymo datą – 2020 metai.
(3) 2012-01-16 198
Kai kurie futuristai XXI a. įvardina kaip robotų amžių. Tuo stebėtis neverta – tepraėjo pirmasis amžiaus dešimtmetis, o straipsniai apie įvairiausias inžinierių išmones kuriant robotus tapo kasdieninėmis technologijų naujienomis. Vis dėl to, kasdieninio gyvenimo robotų neskuba keisti, nors progresas juntamas ir šia kryptimi. Ir ne kažkur tolimame pasaulyje, bet ir mūsų gimtojoje Lietuvoje.