Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Robotai ir menas (Elektronika | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(22) 2021-01-05 114
Naujame vaizdo įraše, kuriuo pasidalino garsi robotų kūrėja ir gamintoja „Boston Dynamics“, matome, kaip gamintojo robotai atlieka keletą įspūdingų šokių judesių pagal 1962 m. „The Contours“ hitą „Do You Love Me“.
(0) 2017-03-14 3
Berlyne veikiančioje meno galerijoje galite užsisakyti, kad robotas nutapytų jūsų portretą. Prancūzų menininkas Patrickas Tresset gali pasigirti sukūręs ypatingus robotus, kurie moka piešti.
(0) 2016-04-14 -5
Yra žmonių, kurie žavisi daile, bet patys piešti negeba. Todėl mokslininkų komanda sukūrė robotą menininką, kuris susietas su kompiuterine sistema leidžia sukurti gatvės meną ant didelių paviršių pagal pateiktas nuotraukas.
(0) 2015-10-30 5
Londone įsikūrusio Imperatoriškojo koledžo mokslininkai pranoko sukūrė kompiuterinę sistemą, kuri leidžia vartotojui robotą-ranką kontroliuoti žvilgsniu.
(1) 2015-06-08 47
Kai tik prasideda pokalbių temos apie dirbtinį intelektą, visuomet atsiranda tokių, kurie būna itin sunerimę dėl galimos robotų keliamos grėsmės žmonijai. Nuo šiol jiems turėtų būti dar neramesnės dienos.
(0) 2015-01-06 5
Šveicarijos menininkų sukurtas botas „Random Darknet Shopper“, savarankiškai naršydamas juoduosius interneto puslapius atsitiktinai išsirinko ir nusipirko fabrikuotų džinsų porą, visraktį, suklastotų cigarečių ir netgi maišelį ekstazi tablečių. Kas už tai teisiškai atsakingas?
(0) 2014-08-12 2
JAV inžinieriai iš Masačusetso technologijų instituto ir Harvardo universiteto, matyt, yra dideli japoniško popieriaus lankstymo meno gerbėjai, nes sukūrė robotą, kuris savarankiškai susilanksto iš plokščių lapų, atsistoja ant „kojų“ ir juda numatyta kryptimi.
(2) 2014-05-20 6
Jei dar nesate girdėję apie pirmąją ir kol kas vienintelę pasaulyje robotų roko grupę „Compressorhead“, galbūt bus įdomu pasižiūrėti naujausio jos pasirodymo vaizdo įrašą. Jis vakar buvo nufilmuotas Maskvoje, „Robot Ball“ pavadintame renginyje dizaino centre ARTPLAY.
(6) 2012-10-06 0
Daugelis pripažins, jog sapnus prisiminti sunku. Štai jūs prabudote, įspūdžiai atrodo itin spalvingi, tačiau po pusvalandžio vargu ar prisiminsite tai, ką regėjote miegodami. Robotas, apie kuri kalbama šioje naujienoje, deja, negalės užfiksuoti jūsų sapnų vaizdų tiesiogine to žodžio prasme, tačiau nupiešti jūsų sapno abstrakčią interpretaciją vis tik sugebės.
(12) 2011-07-14 0
Tai verta ne tik išgirsti, bet ir pamatyti :) Ko gero, japonų liaudies lopšinę niūniuojantis „aimanburnis“ robotas bus vienas iš linksmesnių personažų vasariškame mokslo ir technologijų naujienų sraute.
(4) 2010-09-21 0
JAV sukurtas robotas, kurio pagrindinė paskirtis – marginti velykinius kiaušinius, pranešė „Wired.uk“.
(9) 2010-05-16 0
"Balancing Cube" - robotas, galintis išlaikyti pusiausvyrą stovėdamas ant bet kurio savo kampo, netgi jį stumtelėjus. Robotui nukrypus nuo pusiausvyros padėties, pirminei būsenai atstatyti naudojami šeši motorizuoti balansavimo mechanizmai.
(0) 2010-02-22 0
Masačūsetso technologijų instituto (MIT) "SENSEable City" ir "ARES Labs" laboratorijose kuriami naujos kartos nuotoliniu būdu valdomi displėjai, kurių "ekrano" taškus sudaro šimtai ar net tūkstančiai robotizuotų skraidančių "išmaniųjų pikselių". Manoma, jog išradimas ateityje gali netgi lemti naujų meno formų atsiradimą.
(9) 2009-07-03 1
Neturite meninių sugebėjimų? Dabar jau ne problema - savo autoportretą nupiešti jums padės robotas. Jen Hui Lia sukurta mašina nufotografuoja ja besinaudojantį asmenį, o vėliau tinkamai nukreipia žmogaus rankose laikomą pieštuką. Kaip tai veikia žiūrėkite video.
(17) 2009-04-13 0
Kartotinį korpusą ir besišypsantį veidelį turintis mažytis ramybės drumstėjas nešasi vėliavą su užrašytu galutiniu jo maršruto tikslu. Kadangi robotas gali judėti tik į priekį, jo kelionė priklauso nuo nepažįstamų aplinkinių žmonių paslaugumo, kurie jį nukreipia reikiama kryptimi ir pašalina iš kelio galimas kliūtis.