Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Robotai manekenai (Elektronika | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-04-05 10
Ricky Ma, 42 metų vyras iš Honkongo, išpildė savo nuo vaikystės puoselėtą svajonę. Domėdamasis robotika ir būdamas grafikos dizaineriu, jis sukūrė humanoidą, kuris atrodo lyg iš akies traukta Holivudo aktorė Scarlett Johansson.
(3) 2015-06-01 15
Ši fotografija turbūt šokiruojanti ir atrodo lyg visas ribas peržengiantis fragmentas iš virtualios realybės pasaulio. Tačiau tai – ne virtualybė, o Floridoje mediciną studijuojančiųjų kasdienybė. Robotizuotas manekenas Patrikas yra naujausias pažangiausių technologijų klyksmas, kuriuo būsimieji medikai mokosi prostatos diagnostikos paslapčių, išvengdami būtinybės patirtį kaupti tikrų pacientų sąskaita.
(0) 2015-05-05 -21
Pekine vykstančios konferencijos „Global Mobile Internet Conference“ svečius pasitinka itin tikroviškomis išraiškomis išskirianti humanoidė „Yang Yang“. Skelbiama, kad šis naujas robotas gali mirksėti, šypsotis, paspausti ir netgi šiltai apkabinti žmogų. Šie robotai gaminami iš specialios rūšies silikono gelio, kuris palietus primena tikrą žmogaus odą.
(0) 2011-11-30 0
Skaitmeninės įrangos gamintoja Morita Manufacturing, bendradarbiaudamas su Japonijos Stomatologijos universitetinės ligoninės specialistais, sukūrė robotą Simroid, kuris skirtas stomatologų paruošimui. Pirmasis prototipas buvo pristatytas dar 2007 m., tuo tarpu dabartinė versija pažengusi žymiai toliau.
(5) 2011-07-21 0
„Nokia“ ne tik pasaulyje puikiai žinomas mobiliųjų telefonų gamintojas, bet ir bendrovė, kuri mielai prisideda prie ekologiškų idėjų. Aktyviai sekantys oficialaus „Nokia“ tinklaraščio įrašus ne kartą galėjo peržiūrėti įkvepiančius bendrovės vaizdo įrašus apie siekius elektroniką padaryti kuo „draugiškesnę“ gamtai. Viena iš naujų ir labai įdomių idėjų yra Pekine ant spalvingo suoliuko parduotuvėje sėdintis „Nokia“ robotas, kuris pagamintas ir s...
(5) 2011-06-16 0
Dabar jau ir pirkėjos internetinėse parduotuvėse galės neakivaizdiniu būdu, tačiau tiesiogine prasme pamatuoti, ar išsirinktas rūbas tinka jų kūno proporcijoms. Tam tereikės į specialią internetinės parduotuvės tinklalapyje patalpintą formą įvesti tam tikrus savo kūno išmatavimus. Pagal juos konkretų drabužį įsigyti panorusios moters figūrą atkartos unikali Estijoje sukurta robotizuota manekeno sistema „Fitbot“.
(2) 2010-10-01 0
Internetu parduodama ne taip daug drabužių, o netikusių rūbų grąžinimas pardavėjui yra gana nuostolingas. Problemos sprendimą siūlo Estijos bendrovė „Fits.me“, sukūrusi manekeną, sugebantį įgauti bet kokio kūno formą.
(3) 2010-05-20 0
Birželio mėnesį JAV jūrų pėstininkų korpusas pradės mokymo centrams skirtų robotizuotų taikinių bandymus, pranešė „MarineCorpsTimes.com“.
(1) 2010-03-28 0
Japonijoje pagamintas pirmasis žmogaus pavidalo robotas, skirtas tikroviškai imituoti dantų gydytojų pacientus.
(21) 2009-03-16 0
Kitą savaitę Tokijuje vyksiančiame madų šou pirmą kartą ant podiumo naujus drabužius demonstruos HRP-4C – japonų inžinierių sukurta robotė.