Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Robotai statybininkai (Elektronika | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-03-15 7
24 val. – tiek laiko užtrunka naujausiais spausdintuvais atspausdinti visą namą.
(6) 2018-08-23 1
Netoli Maskvos vykstančioje parodoje „Armija-2018“ pristatoma daug įvairių naujų ginklų. Čia Rusijos karinės pramonės atstovai demonstruoja savo technologines galimybes ir ateities vizijas. Tarp visų šautuvų, pistoletų, motociklų ir asmeninių apsaugos priemonių išsiskiria „Kalašnikov“ kūrinys - dvikojis vaikščiojantis robotas, kuris atrodo tarsi nužengęs iš fantastinio filmo.
(0) 2015-11-11 13
Rudens pradžioje JAV karybos pramonės atstovai Žvalgybos ir Nacionalinio Saugumo Aljanso konferencijoje pristatė idėjas, galinčias iš esmės pakeisti karinės įrangos gamybos ir naudojimo principus.
(0) 2015-09-18 13
Kembridžo universiteto mokslininkai atsigręžė į evoliuciją ir esminius gamtos procesus suderino su robotikos galimybėmis. Eksperimento išvados – stebinančios.
(0) 2015-06-18 29
<em>Naujausias ženklas, kad robotai ima valdžią: jie stato tiltą per Amsterdamo kanalą.</em>
(0) 2014-08-06 35
Šis žmogus gali pakelti 32 kilogramus sveriantį metalo gabalą tarsi maišelį su pirkiniais. Bet ne todėl, kad jis būtų sunkiasvoris galiūnas ar Geležinis žmogus. Jis tiesiog dėvi robotizuotą kostiumą, suteikiantį jam milžiniškos jėgos.
(2) 2014-07-01 13
Katalonijos pažangios architektūros instituto mokslininkai pristatė nedidelių robotų sistemą „Minibuilders“, galinčią pastatyti bet kokios formos statinį be jokio žmogaus įsikišimo. Kaip rašo „Wired“, ši technologija gali netrukus neatpažįstamai pakeisti statybų industriją.
(1) 2014-05-26 8
Šveicarijos mokslininkai užsibrėžė sau tikslą sukurti išmaniuosius baldus, kurie galėtų judėti po visus namus ir prireikus keisti savo formą. Tikimasi, kad robotiniai moduliai – „rumbotai“ (ang. roombots) bus pajėgūs suformuoti bendrą struktūrą bei savarankiškai modifikuotis į įvairiausius pavidalus.
(6) 2014-03-31 0
Net pusę darbo vietų tokiose išsivysčiusiose šalyse kaip JAV, netolimoje ateityje užims robotai ir kompiuterizuotos automatinės sistemos, atskleidė Oksfordo universiteto (D. Britanija) mokslininkų atliktas tyrimas, praneša „RedOrbit“.
(0) 2014-02-15 0
3D spausdintuvu pagamintas bato dydžio Volkswagen „vabalo“ formos robotai jau sukasi Harvardo laboratorijos stende it tikri vabzdžiai. Jų ratai — kabliai, idealiai tinka laipiojimui bei sukibimui su iškiliu paviršiumi, o taip pat stūmimuisi lygioje vietoje. Robotai specialiu kaušu užsikelia polisterolio bloką ant savo nugaros ir tada vikriai laviruoja tarp jau pastatytų aukštų, ieškodami į kurią vietą, patalpinti naująją detalę. Įspūdingiausia yra tai, kad tai daroma be žmogaus kontrolės.
(0) 2011-12-09 1
Tuo metu, kai vieni robotai jau beveik išstūmė žmogaus darbą iš automobilių surinkimo ir elektronikos sričių, kiti robotai jau kėsinasi ir į statybų segmentą. Pastarajame etape kol kas nėra dėl ko jaudintis, tačiau ateityje elektroniniai darbininkai galės imtis atsakomybės, statant įvairius pastatus (nors ir ne visiškai savarankiškai).