Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Robotų rinka (Elektronika | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2011-07-20 0
Sukurti kokybišką dirbtinį intelektą jau bandoma daugybę metų. Nors ir šioje srityje mokslininkai žengia dideliais žingsniais į priekį, tačiau iki labai kokybiško ir pilnai funkcionuojančio roboto su dirbtiniu intelektu dar tikrai labai toli. Pavyzdžiui, „Thecorpora“ kompanija labai aktyviai dirba prie „Qbo“ roboto, kuris tobulinamas jau ne vienerius metus. Akivaizdu, kad projektas nestovi vietoje, kadangi kompanija nuolatos atnaujina oficialų tinklaraštį bei pristat...
(2) 2011-06-15 0
Miuncheno Technikos universiteto (Vokietija) specialistai robotų porelę išmokė apsipirkti ir paruošti tradicinius bavariškus pusryčius.
(1) 2011-05-17 -1
Kinijoje, Šanchajaus mieste robotų inžinieriai iš viso pasaulio susirinko pristatyti naujausių pasiekimų šioje srityje – mieste vyko tarptautinė robotikos ir automatikos konferencija (ICRA). Renginys, kurį suorganizavo Elektros ir elektronikos inžinierių institutas (IEEE) sutraukė daugiau nei 1 tūkst. 700 inžinierių, akademikų ir verslininkų iš beveik 100 šalių, kurie čia pristatė pasiekimus tobulinant robotų kūrimo technologijas.
(6) 2011-04-27 0
Kauno technologijos universiteto Panevėžio institute veikia pirmoji šalyje pramoninių robotų laboratorija. Mokslininkai sako, kad robotai į pramonę ir buitį gali ateiti taip sparčiai, kaip ir mobilieji telefonai, todėl institute bus ruošiami ir robotikos specialistai.
(20) 2010-10-18 0
Pamirškite recesiją, imigraciją ar emigraciją ir paskolų industrijos griūtį - amerikiečiai dėl darbų stygiaus jau pradeda kaltinti robotus.
(4) 2010-09-27 0
Bendrovė „Hitachi“ sukūrė dėžės formos autonominį, automatiškai valdomą robotą-kroviką „Intelligent Carry“. Jis skirtas gabenti krovinius, kurių masė neviršija 100/500/1000 kg (priklausomai nuo modelio). Taip pat paviršiuje, kuriuo judės robotas, neturi būti kliūčių.
(14) 2010-08-25 0
Kompanijos "Willow Garage" inžinieriai jau prieš kurį laiką įrodė, jog jų sukurtas robotas PR2 gali būti pilnavertis savaitgalio kompanjonas, nes sugeba žaisti biliardą, atnešti iš šaldytuvo alaus ir net sutvarkyti kambarį po vakarėlio. Tačiau Kalifornijos Berkeley universiteto (JAV) mokslininkai šią mašiną išmokė atlikti dar vieną, tačiau ne mažiau praktišką užduotį.
(0) 2010-04-11 0
EXPO21XX – virtuali parodų erdvė, suteikianti vietos įvairiausių pramonės šakų pasiekimų parodoms, pateikė dar vieną naujovę – universitetų kuriamų robotų parodą.
(0) 2009-10-20 0
Kompanija „Panasonic“ turi rimtų komercinių planų, susijusių su robotais. Per ateinančius kelerius metus kompanija ketina dabar tik prototipinius robotus imti gaminti serijiniu būdu ir iš to uždirbti įspūdingą kiekį pinigų.
(0) 2009-09-19 0
Taivano Sumanių robotų tyrimų centre (National Taiwan University of Science and Technology )kuriamas pirmasis pasaulyje robotas – panda. Tai tik vienas iš originalių projektų, kurių pagalba ambicinga mokslininkų grupė tikisi pagerinti šalies reputaciją aukštųjų technologijų srityje. Naujausio robotetchnikos projekto tikslas - sukurti pandas, kurios yra draugiškesnės ir artistiškesnės už tikrąsias.
(2) 2009-08-12 0
Praėjusį mėnesį įvairūs robotai buvo demonstruojami Tarptautinėje jungtinėje Dirbtinio intelekto konferencijoje (IJCAI), vykusioje Kalifornijos valstijos Pasadena mieste. Tačiau šis džiugus robotų susirinkimas sukėlė ir didelę problemą: robotai gali bendradarbiauti, tačiau tik ne jų kūrėjai.
(6) 2009-07-16 0
Jie gali būti patys efektyviausi pasaulyje darbininkai, bet globalaus ekonomikos nuosmukio metu darbo gauti sunku ir jiems. Šaliai patiriant stipriausią pastarojo meto recesiją, Japonijoje ištisi legionai robotų - didžiausia pasaulyje mechanizuota darbininkų flotilė - stovi be darbo. Priežastis - planetos gyventojai mažina išlaidas automobiliams ir elektronikai.