Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Robotų rinka (Elektronika | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2009-07-16 0
Jie gali būti patys efektyviausi pasaulyje darbininkai, bet globalaus ekonomikos nuosmukio metu darbo gauti sunku ir jiems. Šaliai patiriant stipriausią pastarojo meto recesiją, Japonijoje ištisi legionai robotų - didžiausia pasaulyje mechanizuota darbininkų flotilė - stovi be darbo. Priežastis - planetos gyventojai mažina išlaidas automobiliams ir elektronikai.
(2) 2009-08-12 0
Praėjusį mėnesį įvairūs robotai buvo demonstruojami Tarptautinėje jungtinėje Dirbtinio intelekto konferencijoje (IJCAI), vykusioje Kalifornijos valstijos Pasadena mieste. Tačiau šis džiugus robotų susirinkimas sukėlė ir didelę problemą: robotai gali bendradarbiauti, tačiau tik ne jų kūrėjai.
(0) 2009-10-20 0
Kompanija „Panasonic“ turi rimtų komercinių planų, susijusių su robotais. Per ateinančius kelerius metus kompanija ketina dabar tik prototipinius robotus imti gaminti serijiniu būdu ir iš to uždirbti įspūdingą kiekį pinigų.
(0) 2009-09-19 0
Taivano Sumanių robotų tyrimų centre (National Taiwan University of Science and Technology )kuriamas pirmasis pasaulyje robotas – panda. Tai tik vienas iš originalių projektų, kurių pagalba ambicinga mokslininkų grupė tikisi pagerinti šalies reputaciją aukštųjų technologijų srityje. Naujausio robotetchnikos projekto tikslas - sukurti pandas, kurios yra draugiškesnės ir artistiškesnės už tikrąsias.