Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Robotų rinka (Elektronika | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(22) 2011-07-25 1
Lietuvos reklamos gamybos įmonė sukūrė unikalų patentuotą robotą – reklamos stendą, kuris juda tam tikroje erdvėje orientuodamasis jutikliais, o esant dideliam žmonių srautui, valdomas nuotoliniu būdu.
(1) 2011-05-17 -1
Kinijoje, Šanchajaus mieste robotų inžinieriai iš viso pasaulio susirinko pristatyti naujausių pasiekimų šioje srityje – mieste vyko tarptautinė robotikos ir automatikos konferencija (ICRA). Renginys, kurį suorganizavo Elektros ir elektronikos inžinierių institutas (IEEE) sutraukė daugiau nei 1 tūkst. 700 inžinierių, akademikų ir verslininkų iš beveik 100 šalių, kurie čia pristatė pasiekimus tobulinant robotų kūrimo technologijas.
(8) 2011-07-20 0
Sukurti kokybišką dirbtinį intelektą jau bandoma daugybę metų. Nors ir šioje srityje mokslininkai žengia dideliais žingsniais į priekį, tačiau iki labai kokybiško ir pilnai funkcionuojančio roboto su dirbtiniu intelektu dar tikrai labai toli. Pavyzdžiui, „Thecorpora“ kompanija labai aktyviai dirba prie „Qbo“ roboto, kuris tobulinamas jau ne vienerius metus. Akivaizdu, kad projektas nestovi vietoje, kadangi kompanija nuolatos atnaujina oficialų tinklaraštį bei pristat...
(2) 2011-06-15 0
Miuncheno Technikos universiteto (Vokietija) specialistai robotų porelę išmokė apsipirkti ir paruošti tradicinius bavariškus pusryčius.
(6) 2011-04-27 0
Kauno technologijos universiteto Panevėžio institute veikia pirmoji šalyje pramoninių robotų laboratorija. Mokslininkai sako, kad robotai į pramonę ir buitį gali ateiti taip sparčiai, kaip ir mobilieji telefonai, todėl institute bus ruošiami ir robotikos specialistai.