Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Schemų projektavimas (Elektronika | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-11-07 0
Projektuojant elektronikos prietaisus naudojamos įvairios elektrinių schemų bei spausdintinių plokščių projektavimo programos. Viena iš tokių specializuotų programų yra Proteus. Proteus – tai komercinis programų paketas, atliekantis dvi pagrindines funkcijas: elektrinių-principinių schemų projektavimą ir derinimą realiame laike bei spausdintinių plokščių projektavimą.
(1) 2016-10-10 23
Neabejotina, kad toks išradimas turi daugybę galimybių, nors mes dar tiksliai ir nežinome, kokių… bet tai išsiaiškinti padės šį rašiklį su sidabro rašalu įsigiję vartotojai.
(0) 2016-06-21 11
Įsivaizduokite, kad po keleto metų skaitote laikraštį ir matote, kaip tiesiog popieriuje keičiasi naujienos. Skamba kaip mokslinė fantastika? Nebūtinai.
(0) 2016-03-15 62
Gebėjimas manipuliuoti struktūromis atominiame lygmenyje jau drastiškai keičia mūsų pasaulį. Nuo dirbtinės žmogaus odos, kuria galima „jausti“, iki nanoscopinių dumblių „kuprinių“, skirtų absorbuoti chemoterapiniams vaistams – kiekviena panaši technologija smarkiai palengvina žmonėms gyvenimą. Tačiau naujausias išradimas – super maža 3D gardelė gali sukelti tikrą revoliucija mūsų kasdieniame gyvenime.
(0) 2014-04-28 0
Mokslininkai išsiaiškino, kaip sukurti gamtoje retai sutinkamą spiralę, kuri atrodo kaip telefono laido raizginys ir šis atradimas gali lemti naujos rūšies nano-schemų atsiradimą.
(1) 2013-02-21 0
Šiaurės Karolinos valstybinio universiteto (JAV) mokslininkai sukūrė elastinius savaime susitaisančius laidus. Jie pasižymi ta unikalia savybe, kad jųjų polimerinis apvalkalas ir skystojo metalo šerdis, laidui nutrūkus (ir po to jo galus sudūrus) savaime atsikuria molekuliniame lygmenyje.
(1) 2007-07-10 1
Šiais laikais, kai technologijos vystosi ypač sparčiai ir skverbiasi praktiškai į visas gyvenimo ir gamybos sferas, neišvengiamai plečiasi automatizuotos sistemos tiek valdymui, tiek ir pačiam projektavimui. Dabartinių elektroninių sistemų, nepriklausomai nuo jų panaudojimo srities, projektavimas praktiškai visada ir beveik visuose etapuose vykdomas su automatizuota programine įranga, kurios pasirinkimas su metais vis didėja. Straipsnyje apžvelgiamos pagrindinės elektroninių...
(12) 2007-07-10 0
Tokijo universiteto mokslininkų grupė sukūrė lanksčią plastikinę dangą, kuri gali perduoti elektros energiją ant jos esantiems prietaisams, nenaudojant elektros laidų.
Ant plono ir lankstaus plastiko pagrindo elektronikos komponentai yra tiesiog atspausdinami naudojant „elektroninio rašalo“ technologiją. Apie šį „elektroninį rašalą“ mes jau rašėme prieš gerą pusmetį, o dabar tenka pakalbėti apie dar vieną šios technologijos praktinį pritaikymą, galbūt atei...