Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Sprendimai robotų kūrėjams (Elektronika | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-04-28 -1
Sveiki atvykę į 2017-uosius: įmantrūs algoritmai ne tik prognozuoja, bet ir padeda išaiškinti žmonių įvykdytus nusikaltimus, numato teismo bylų baigtį ir atlieka dalį šias bylas nagrinėjančių teisininkų darbo. Spėjama, kad 2040-aisiais dėl nemažos dalies pasaulyje įvykdomų nusikaltimų galėsime kaltinti būtent robotus, britų naujienų portale independent.co.uk rašo technologijų teisės specialistas Christopheris Markou.
(0) 2016-06-24 14
Internetą užkariauja mielas robotukas Marty – programuojamas vaikštantis robotas, kurį susikonstruoti gali kiekvienas žmogus.
(0) 2015-01-23 32
Robotizuotos rankos dažniausiai naudojamos fabrikuose, kur atlieka sunkų darbą, pavyzdžiui, iš vienos vietos į kitą perkelia sunkius daiktus ar pjausto metalą. Tačiau jei jūs nevadovaujate pramoninei įmonei ir neturite galimybės įsigyti pramoninį robotą, už 185 dolerius galite nusipirkti konstruktorių ir savarankiškai susirinkti mini robotizuotą ranką. Ją galima pastatyti tiesiog ant stalo, komodos arba virtuvinės spintelės.
(0) 2014-04-24 0
Jei Terminatoriaus stiliaus robotai jus baugina ir kelia nerimą, pamąstykite apie tai dar kartą. Neseniai JAV mokslininkai sukūrė „robo-kariuomenę“ iš 2 milimetrų dydžio skruzdėlių, kurios gali būti kontroliuojamos individualiai.
(1) 2013-08-15 0
Šveicarijos, Vokietijos ir Prancūzijos mokslininkai tyrė, kaip veikia vabzdžio akis, ir sukūrė pirmas veikiančias miniatiūrines išlenktas dirbtines sudėtines akis. Apie šiuos tyrimus populiariojoje spaudoje kalbama jau senokai, tačiau dabar projekto rezultatai paskelbti ir mokslo žurnale „Proceedings of the National Academy of Sciences of the USA“.
(6) 2011-03-18 0
Plastiškumo ir gyvumo robotų judesiams gali suteikti želinės konsistencijos elastingi dirbtiniai raumenys, kuriuos sukūrė Oklendo Bioinžinerijos instituto (Naujoji Zelandija) mokslininkai. Išradimo autoriai dirbtinius raumenis naudojo rotacinę jėgą generuojančiame variklyje, kuriame be dirbtinių raumenų, sumontuota tik keletas mechaninių detalių ir nėra jokių pavarų, krumpliaračių ar guolių.
(2) 2010-11-05 0
Vokietijos mokslininkai sukūrė robotizuotą kamerą, kuri imituoja akies judesius ir gali judėti 5 kartus greičiau, nei žmogaus akis
(11) 2010-07-16 0
Eindhoveno universiteto (Nyderlandai) mokslininkai kuria šnekamąją robotų kalbą, pritaikytą jiems skirtai automatinio kalbos atpažinimo ir supratimo programinei įrangai, praneša „Popsci.com“. Tikimasi, jog tokia naujovė padėtų efektyviau bendrauti žmonėms ir robotams, nes dabartiniai šnekamosios kalbos atpažinimo algoritmai nėra pakankamai efektyvūs.
(3) 2010-05-24 0
Bendrovė „Microsoft“ nemokamai internete pateikė programavimo priemonių rinkinį „Robotics Developer Studio“ (RDS), skirtą robotų programavimui ir jų elgesio modeliavimui, pranešė svetainė „IEEE Spectrum“.