Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Žaisliniai robotai (Elektronika | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-07-07 33
Visada smagu ką nors sukurti savo rankomis. Tačiau šiuolaikiniai vaikai tai jau atprato daryti. Juos sudominti galima keliais nebrangiais „pasidaryk pats“ rinkiniais iš Kinijos, kurie patiks ir suaugusiesiems. Ar nenorėtumėte ant dviračio ratų matyti švytinčius paveikslėlius? O sukurti saulės energija varomą robotą? O surinkti savo nuosavą garso kolonėlę ar net osciloskopą?
(1) 2017-02-22 88
Ugdyti vaikus ir jų smalsumą yra labai svarbu. Šiais laikais vaikai vis daugiau laiko praleidžia su išmaniaisiais prietaisais rankose, todėl kartais nuo jų verta atsikvėpti. Bet kokiais žaislais galima sudominti šiuolaikinius vaikus ir paskatinti jų domėjimąsi mokslu? Pateikiame penkis įdomius mokslinių žaislų pasiūlymus, kurie yra gana nebrangūs.
(0) 2016-11-04 6
R2D2 robotukas iš „Žvaigždžių karų“ nėra panašūs į žmogų, tačiau jam žiūrovai reiškia išskirtines simpatijas. Tyrėjų teigimu, robotai nebūtinai turi būti panašūs į žmonės, kad žmogaus-roboto bendravimas būtų sklandus.
(0) 2015-12-22 25
Įprastai nutinka taip, kad, pamačius kažkokį futuristinį žaisliuką mokslinės fantastikos filme, pradedame viltingai svajoti, kad kas nors išgirs mūsų slaptus troškimus ir imsis jo gamybos. Jeigu panašiai galvojote ir apie „Žvaigždžių karų“ filmus, tai jums labai pasisekė.
(1) 2012-04-30 2
Šiuolaikiniai vaikai su džiaugsmu sutiktų mokytojus ir netgi savo tėvus pakeisti robotais. Tai rodo kompanijų Latitude ir LEGO užsakytas socialinis tyrimas, kurio metu aktyviai dalyvavo 350 vaikų iš Jungtinės Karalystės, Australijos, Vokietijos, JAV, Prancūzijos ir Pietų Afrikos Respublikos. Apklausoje dalyvavusių vaikų amžius svyravo nuo 8 iki 12 metų.
(5) 2011-07-21 0
„Nokia“ ne tik pasaulyje puikiai žinomas mobiliųjų telefonų gamintojas, bet ir bendrovė, kuri mielai prisideda prie ekologiškų idėjų. Aktyviai sekantys oficialaus „Nokia“ tinklaraščio įrašus ne kartą galėjo peržiūrėti įkvepiančius bendrovės vaizdo įrašus apie siekius elektroniką padaryti kuo „draugiškesnę“ gamtai. Viena iš naujų ir labai įdomių idėjų yra Pekine ant spalvingo suoliuko parduotuvėje sėdintis „Nokia“ robotas, kuris pagamintas ir s...
(6) 2011-06-07 0
Kai kuriuose Tekančios Saulės šalies animaciniuose filmuose gelbėti pasaulį nuo blogio jėgų į gigantiškų robotų-androidų kabinas ropščiasi narsūs vaikai. Nesunku įsivaizduoti, kiek daug mažųjų šios vizualinės produkcijos gerbėjų svajoja iš tiesų sėsti į tokio antžmogiškų fizinių galių suteikiančio egzoskeleto kabiną. Ir, ko gero, ne veltui sakoma, kad svajoti reikia atsargiai, nes svajonės pasižymi savybe išsipildyti.
(0) 2010-12-03 2
Teksaso universiteto (JAV) inžinieriai sumeistravo socialinio profilio robotą ir jį (o gal – ją?) pavadino svajingu ”Dreamer“ („Svajotojas / -a “?) vardu. Žmogaus veidą primenantis roboto veido prototipas ypatingas tuo, jog gana tikroviškai imituoja žmogaus akių judesius ir žvilgsnį.
(13) 2010-10-05 0
Jeigu manote, jog šiuolaikinių vaikų neįmanoma atpratinti nuo kompiuterinių žaidimų, Japonijos robotikos gamintojas kompanija "Sakakibara-Kikai" tokį požiūrį neabejotinai sukritikuotų. Kompanija sukūrė vien tik vaikams skirtą 1,6 metro aukščio robotizuotą egzoskeletą, kuris jų nuomone sudomintų net technofobišką jaunimą - jei tik toks yra.
(2) 2009-05-10 0
Tokijo (Japonija) Akihabara rajonas seniai žinomas kaip elektronikos ir informacinių techologijų "Meka". Čia moderniausių kompiuterių detalių ir kitokios elektronikos galima rasti "ant kiekvieno kampo", nors robotams skirto "kampelio" lyg ir neatsirasdavo. Dabar situacija pasikeitė - čia praėjusią savaitę atidaryta pirmoji specializuota robotų parduotuvė.
(8) 2009-02-17 0
Žaisliniais tokius robotus pavadinti jau nelabai išeina, nes šie žaislai savo funkcionalumu greitai prilygs pilnaverčiams savo klasės atstovams. Viena esminių "Logo" pristatytos antrosios "Mindstorms NXT" versijos naujovių yra gebėjimas atpažinti spalvas.