Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Samsung (Elektronika | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-01-06 15
„CES 2020“ parodoje „Samsung Electronics“ pristatė savo naujausius, žaidimams skirtus „Odyssey“ monitorius ir reikia pripažinti, kad čia tikrai yra į ką pažiūrėti. Bendrovė teigia, kad šiuos monitorius pagamino atsižvelgdama į žaidėjų pageidavimus ir akivaizdu, jog galutiniu rezultatu daugelis „geimerių“ bus sužavėti.
(3) 2012-07-01 0
Tarp mikroschemų kūrėjų (kompanijų be savo gamyklų) ir puslaidininkių mikroschemų gamintojų visuomet yra galybė barjerų, kurių nepašalinus, neįmanoma išleisti galutinės produkcijos. Vieni šiuos barjerus įveikia greičiau, kiti – su dideliais sunkumais (pavyzdžiui, 28 nm technologija AMD ir „nVidia“ atveju).
(4) 2011-11-11 0
Didžiausia pasaulyje DRAM atminties gamintoja „Samsung Electronics“ pranešė planuojanti pradėti naujos kartos daugelio lygių atminties HMC (Hybrid Memory Cube) mikroschemų gamybą ir laukianti HMC technologijos standartizavimo pabaigos. Planuojama, kad tai įvyks iki kitų metų pabaigos.
(10) 2011-04-21 0
Japonijos puslaidininkių bei atminties lustų gamyba užsiimanti bendrovė „Elpida Memory“ prieš kelias savaitės informavo, kad pagamino 4 gigabitų talpos operatyviosios atminties lustus skirtus išmaniesiems telefonams, praneša naujienų agentūra „Reuters“. Iki šiol tokio dydžio atmintines gamino tik Pietų Korėjos milžinė „Samsung Electronics“.
(19) 2009-01-31 0
Šį ketvirtadienį "Samsung Electronics" paskelbė, kad panaudojus 50 nanometrų integrinių grandynų technologiją kompanijai pavyko pagaminti pirmąją pasaulyje 4Gb (gigabitų) talpos DDR3 tipo operatyviosios atminties mikroschemą. Gamintojas teigia, kad techniškai dabartinės galimybės jau leidžia pagaminti asmeniniams kompiuteriams skirtus 32GB talpos atminties modulius.