Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Energija ir energetika

Pirkėjai neatsidžiaugia – vienas po kito praneša apie savo naujuosius „Tesla Solarglass“ namų stogus (Video)

2020-01-29 (49) Rekomenduoja   (98) Perskaitymai (330)
    Share
Tai straipsnis iš rašinių ciklo. Peržiūrėti ciklo turinį

Panašu, kad pagaliau prasidėjo spartus naujausių „Tesla“ fotovoltinių čerpių pristatymas pirkėjams. Vis daugiau žmonių praneša apie savo naujai įrengtus namų stogus ir šių čerpių suteikiamus privalumus.

Praėjusių metų spalį „Tesla“ pristatė naujausią, trečios kartos fotovoltinių čerpių versiją, kurią oficialiai vadina „Solarglass“.

Ir teigiama, kad „dėka optimizacijos ir greitesnio čerpių įdiegimo, jų kaina smarkiai sumažėjo“.

Skaičiuojama, kad naujausių „Solarglass“ čerpių kaina sumažėjo net 40 proc., lyginant su ankstesnės kartos „Tesla“ fotovoltinėmis čerpėmis.

Tai yra puiki žinia pirkėjams ir Elonas Muskas siekia kuo labiau paspartinti šių fotovoltinių čerpių gamybą bei diegimą klientų namuose.

Dėl to kompanija nusamdė daugiau stogdengių, kad darbai vyktų kuo greičiau ir klientai būtų patenkinti. Panašu, kad toks kompanijos požiūris duoda rezultatų ir kasdien vis daugėja žmonių, besidžiaugiančių ir besidalinančių informacija apie naujuosius „Solarglass“ namų stogus.

Austinas Flackas yra vienas iš jų ir paviešino trumpą ir nuotaikingą vaizdo įrašą, kuriame papasakojo kaip ant jo namo stogo buvo įrengta „Solarglass“ danga:

Jis įsigijo 9 kW galios fotovoltinių čerpių sistemą ir apskaičiavo, kad jam ji kainavo tik apie 3 000 JAV dolerių daugiau, nei įrengiant ant stogo įprastus saulės fotoelementus.

„Solarglass“ sistemos įrengimas užtruko vos septynias dienas ir tai yra ženklus progresas. Ankstesnės kartos „Tesla“ fotovoltinių čerpių įrengimo darbai užtrukdavo dvi savaites.

Kiti „Solarglass“ sistemą įsirengę pirkėjai praneša, kad jiems ją įrengti taip pat užtruko savaitę laiko.

Štai Alexas Guichetas įsigijo 10,37 kW galios „Solarglass“ sistemą ir solarroof.cool portale paviešino visą informaciją apie šią sistemą, jos įrengimą, kaštus, atsiperkamumą ir daugybę kitų detalių. Alexas pateikia labai daug išsamios informacijos ir susidomėjusiems „Solarglass“, labai rekomenduojame apsilankyti Alexo internetinėje svetainėje.

Ericas Neumannas taip pat įsigijo naująją „Solarglass“ sistemą ir jau pradėjo filmuoti, kaip ji yra įrengiama:

Pranešimų iš pirkėjų apie įrengiamą naują fotovoltinių čerpių dangą kasdien vis daugėja. Ir net tokios garsenybės, kaip Ronda Rousey – profesionali imtynininkė, kovos menų specialistė bei aktorė – tik ką įsigijo naująją „Solarglass“ sistemą.

Elonas Muskas anksčiau žadėjo, kad Bafale esančioje gamykloje pradės masinę fotovoltinių čerpių gamybą ir per savaitę pagamins tiek dangos, kad jos užteks 1000 namų.

Kol kas sunku pasakyti ar Elonui pavyko įgyvendinti šį tikslą, bet apie tai turėtume daugiau sužinoti jau visai netrukus. „Tesla“ kaip tik šiomis dienomis paskelbs apie praėjusio ketvirčio ir visų metų finansinius rezultatus, tad tuo pačiu bus daug įdomios informacijos ne tik apie elektromobilius, bet ir apie kitus kompanijos produktus, kaip fotovoltines čerpes.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(107)
Neverta skaityti!
(9)
Reitingas
(98)
Visi šio ciklo įrašai:
Komentarai (49)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Kiti tekstai, kuriuos parašė Darius Verbickas
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
87(1)
60(5)
37(0)
24(6)
23(8)
19(1)
14(0)
13(0)
13(2)
Savaitės
79(0)
74(6)
Mėnesio
109(22)
101(1)
92(0)
83(5)