Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Energija ir energetika

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-11-13 4
Radioaktyviojo cezio lygis žuvyse iš Fukušimos apylinkių toks pats aukštas, koks buvo ir prieš metus, tad įtariama, kad yra nežinomas nuolatinės taršos šaltinis.
(0) 2012-11-12 30
Po tragedijos Fukušimoje, Japonijos energetikos politikos ateitis vis dar lieka neaiški. Alternatyvą branduolinei energijai siūlo nedidelė bendruomenė, sukūrusi saulės energijos panaudojimo sistemą, kuri elektra aprūpina visą miestelį.
(25) 2012-11-08 8
Vasarą Lietuvoje apsilankiusi Europos Parlamento delegacija siūlo stabdyti europinį finansavimą Ignalinos atominei elektrinei uždaryti, jei nebus išspręstas konfliktas tarp generalinio rangovo „Nukem technologies“ ir elektrinės administracijos.
(10) 2012-11-08 1
Pasirodo, energijos suvartojimas – tai ne tik mobiliųjų įrenginių, priverstų taupyti kiekvieną vatą, problema. Gigantiški duomenų centrai, kuriuose saugoma "Google", "Facebook" ir kitų interneto gigantų informacija, kenčia nuo tos pačios problemos, tačiau jau kitame lygmenyje. Jei duomenų centrai netaupytų energijos, jie savo reikmėms turėtų "pavergti" ištisų regionų energetines sistemas.
(7) 2012-11-08 3
Šios naujienos fotografijose matomi įrenginiai labiau tiktų kokiems nors fantastiniams filmams apie ateities pasaulį, kuriame visiškai baigėsi nafta. Antra vertus, Niujorkui, kuris pergyveno uraganą Sandy, tai jau ne ateitis, o niūri dabartis, su kuria tenka susitaikyti.
(0) 2012-11-08 4
Prie technologijų parko Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės (HAE) teritorijoje projekto prisidedanti bendrovė „Lietuvos energija“ perka inžinerinės infrastruktūros projektavimo paslaugas. Iki 2013 metų pabaigos įrengus privažiavimo kelią, vandentiekio ir nuotekų tinklus, bus pasiūlyti tiesioginėms užsienio investicijoms paruošti žemės sklypai.
(7) 2012-11-06 2
Lenkija kuria planus pasistatyti pirmąją atominę jėgainę ir pradėti skalūnų dujų gavybą, tačiau ekspertai mano, kad šaliai gali tekti rinktis viena arba kita, nes investuoti į abi kryptis gali būti per brangu.
(1) 2012-11-06 2
Latvijos pelkėse esančių durpių užteks keliems šimtams metų, per interviu naujienų agentūrai BNS pareiškė Latvijos durpių gamintojų asociacijos valdybos pirmininkas Andis Gredzenas.
(1) 2012-11-02 0
Bendrovė „Klaipėdos nafta“, įgyvendinanti suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo projektą, sulaukė patvirtinančių dokumentų iš 16 kompanijų, kuriuose nurodoma, jog dalyvaus pasiūlymų teikime dėl dujų tiekimo.
(5) 2012-10-31 0
Elektrinės, gaminančios energiją ne iš atsinaujinančių šaltinių, daugumai tikrai nesisieja su ekologiškumu ir aplinkos tausojimu. Kaip yra iš tiesų – kiek aplinkai draugiški gali būti šie sudėtingi energiją gaminantys įrenginiai?
(11) 2012-10-30 0
Japonijos korporacija „Hitachi” Jungtinėje Karalystė perka atominės energetikos (AE) įmonę „Horizon”. „Horizon” priklauso Vokietijos energetikos milžinams „E.On” ir RWE. Japonijos žiniaklaida skelbia, kad sandorio suma siekia kelis šimtus milijonų eurų.
(0) 2012-10-30 0
Iš pradžių skatinusi biodegalų gamybą Europos Komisija (EK) susirūpino biokuro poveikiu klimato kaitai bei žemės panaudojimu ne maisto produktų, o biokuro gamybai. EK paviešino pasiūlymą, kuriuo būtų ribojamas visuotinis žemės paskirties keitimas, pagal kurį žemę skiriama biodegalų gamybai. Nors oficialiai pareikšta, kad reikėtų daugiau orientuotis į skystojo biokuro gamybą iš nemaistinių žaliavų, pavyzdžiui, šiaudų, Lietuvos biomasės energetikos asociacijos t...
(1) 2012-10-27 0
Jeigu jūsų kaimynai turi saulės modulius, labai tikėtina, kad ir jūs jų užsinorėsite. Tokią išvadą padarė Jeilio ir Niujorko universitetų mokslininkai, tyrinėję socialinės sąveikos poveikį žmogui, priimant sprendimą, ar verta įsirengti fotoelektros modulius.
(17) 2012-10-26 1
Energetikos ministerija susizgribo, kad mažosioms saulės elektrinėms buvo sudarytos per geros sąlygos. Esą dvylikai metų garantuoti elektros supirkimo tarifai, kuriuos užsitikrins visi šiemet plėtros leidimus gavę ir gausiantys verslininkai, buvo gerokai per dideli, kas ir lėmė žaliosios energetikos bumą.
(5) 2012-10-26 0
JAV energetikos bendrovė „Chevron“, kuri įsigijo pusę Lietuvos bendrovės „LL investicijos“ akcijų, jau kitais metais planuoja pradėti energetinių išteklių paiešką Lietuvos teritorijoje, rašo „Verslo Žinios“.