Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Energija ir energetika

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(20) 2012-10-25 0
Dėl įvykusio referendumo atominės elektrinės klausimu savo žodį turi tarti Seimas, tačiau kol kas tik trypčiojama vietoje. Politikai niekaip nesutaria, ką daryti su referendumo rezultatais.
(6) 2012-10-25 0
Įvertindami tai, jog 62,68 procentai referendume dalyvavusiųjų rinkėjų nepritarė naujos atominės elektrinės statybai Lietuvos Respublikoje, seimo narių grupė ragina valdžią peržiūrėti Nacionalinę energetinės nepriklausomybės strategiją ir joje nustatytus energetikos sektoriaus prioritetus.
(0) 2012-10-25 0
Energetikos ministerijai užsimojus apkarpyti saulės jėgainėms numatytą galios kvotą, lyg musę kandę gali likti beveik visi saulės jėgainių leidimus šiemet išsirūpinę investuotojai, rašo „Verslo žinios”.
(4) 2012-10-25 1
„Sharp“ kompanija sukūrė sėkmingą, prie stiklo tvirtinamą technologiją elektros energijai generuoti. Ši technologija sukurta balkonų įstiklinimams ir dangoraižių langams.
(15) 2012-10-24 0
Iš 38 įmonės „Chesapeake“ skalūnų dujų gręžinių, esančių Heinesvilije, Luizianos valstijoje, dabar veikia tik du. Kadaise „Chesapeake“ kartu su kitomis JAV įmonėmis vadovaudamiesi aukso karštinės logika ir gaudami lengvų pinigų iš Volstrito pristatė gręžinių įvairiuose skalūnų dujų telkiniuose visoje šalyje, rašo „The New York Times“.
(29) 2012-10-24 0
Biokuras turėjo padėti sumažinti priklausomybę nuo naftos bei išmetamo anglies dvideginio kiekį. Dabar gi Europos Sąjunga spaudžia stabdžio pedalą – biokuro gamyba skatina maisto produktų brangimą, rašo portalas BFM.ru kartu su „Deutsche Welle“.
(15) 2012-10-23 0
Lietuvoje daugėja smulkiąsias saulės elektrines steigiančių verslininkų, rodo „Registrų centro“ duomenys. Energetikos ministerija pripažįsta, kad smulkiųjų saulininkų sparčiai daugėja ir ruošia pataisas jų plėtrą neribojančiam Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymui, o pradedantieji verslininkai skundžiasi, jog jų plėtra jau dabar ribojama vėluojant išduoti dokumentus.
(2) 2012-10-23 2
Dabar nuotraukose galima išvysti tik liūdną kraštovaizdžio pokytį – bitumo, smėlio ir molio mišinį, kuriuos sukūrė 173 milijardai barelių nepaliestos naftos. Kanadoje, Albertoje, yra trečias pagal dydį pasaulyje naftos rezervas. Ten kadaise plytėjo miškai, kurių dydis buvo sulig Anglija. Aplinkosaugininkai dabar šį pajuodusios žemės regioną įvardija kaip destruktyviausią pramoninį projektą žemėje.
(0) 2012-10-22 1
Kosminiai spinduliai galėtų padėti gauti detalios informacijos apie tai, kas yra apgadintų Fukušimos atominės elektrinės Japonijoje reaktorių viduje.
(0) 2012-10-22 0
Lietuvoje įvykusio referendumo dėl Visagino atominės elektrinės rezultatai vienus nustebino, kitus nuramino. Tačiau klausimas ar visi esame gerai susipažinę su branduoline energetika, kad būtume tikri savo nuomone. „Mokslo sriuba“ kviečia šviestis ir viską išsiaiškinti.
(3) 2012-10-22 0
Iki dešimtadalio įprastos elektros energijos kainos – tiek brangiau tektų mokėti tiems, kas savo namuose panorėtų naudoti iš atsinaujinančių energijos šaltinių pagamintą elektrą. Mokėtumėte brangiau, tačiau gautumėte sertifikatą, patvirtinantį, kad prisidedate prie savo aplinkos tausojimo. Kol kas Lietuvoje tėra vienas buitinis vartotojas, pasirinkęs tokią alternatyvą, tačiau ateityje tokių gyventojų gali atsirasti ir daugiau.
(10) 2012-10-22 0
Didžiosios Britanijos įmonė kuria revoliucingą naują technologiją, kuri leidžia benziną išgauti iš oro, rašo britų dienraštis „The Telegraph“.
(5) 2012-10-19 0
Finansų ministerija paskelbė, kad valstybinės įmonės per 9 šių metų mėnesius į šalies biudžetą pervedė 159,383 mln. litų dividendų, nors tikėtasi gerokai daugiau, rašo „Respublika“. Vien iš „Visagino atominės elektrinės“ tikimasi iki spalio 21-osios gauti 275 mln. litų.
(10) 2012-10-18 0
Vokietijos kanclerė Angela Merkel antradienį bandė sumažinti nerimą dėl augančių elektros energijos kainų. Jos padidėjo dėl jos vyriausybės pastangų atsisakyti branduolinės energetikos ir skatinti atsinaujinančios energijos vartojimą.
(0) 2012-10-18 0
Jeilio universiteto (JAV) mokslininkai kasmet skelbia savo aplinkosaugos reitingą. Tyrėjai sugrupuoja šalis, pagal jų indėlį į atsinaujinančios energetikos plėtrą, anglies dioksido emisijas, emisijų pokyčius ir t. t. Kiekvienam peržiūrėti didžiulius duomenų kiekius gali užimti per daug laiko ir būti nuobodu, todėl kompiuterinės grafikos specialistai visuomet stengiasi juos kuo paprasčiau vizualizuoti.