Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Energijos linijų aptarnavimas (Energija ir energetika | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2019-08-28 16
Elektromobilių gamintojai visada pateikia savo baterijų duomenis. Kuo talpesnės ir kuo greičiau įkraunamos - tuo geriau. Tačiau naujas Vokietijoje atliktas tyrimas rodo, kad greitai įkraunami elektromobiliai nėra tokia jau gera mintis. Tiesą sakant, jei norime, kad elektromobiliai tikrai įsitvirtintų, juos privalėsime įkrauti lėčiau.
(0) 2015-09-16 6
<i>Britanijos elektros tinklų operatorius <i>National Grid</i> ketina išleisti 500 milijonų svarų projektui, pagal kurį landšafto draustiniuose planuojama demontuoti elektros perdavimo linijas (
(6) 2014-02-03 0
Naujas tyrimas liudija, kad elektros energijos, kuri yra šiuolaikinės civilizacijos technologijų pagrindas, tiekimo pertrūkiai visame pasaulyje taps reguliarūs, ilgesniam ar trumpesniam laikui be elektros likusių regionų ar net ištisų valstybių skaičius vis didės, o elektros energijos trūkumas bus vis didesnis.
(1) 2012-03-14 2
Kai pagalvoji – ir ką tie mūsų senoliai veikdavo tamsiose gryčiose iki tol, kol atsirado elektros lemputė? Nors, būkime atviri – vien elektros lemputės čia nebepakanka. Ilgų vakarų neįsivaizduoju be kompiuterio, televizoriaus, muzikos centro ar kito linksminančio ir užimančio prietaiso. Kai jie kartą netikėtai ir visi iš karto užgeso, maniau po valandos mirsiu iš nuobodulio.
(1) 2011-09-27 0
Lietuvos jaunojo mokslininko Vytauto Šiožinio idėja, kaip tiksliai nustatyti elektros tinklo gedimo vietą pasitelkiant GPS, laimėjo Europos palydovinės navigacijos konkurso Lietuvos etapą.
(12) 2010-11-01 0
Saulės paviršiuje vykstančios audros yra pakankamai stiprios, jog sugeba sukelti ištisas elektros skirstomųjų tinklų avarijas. Laimei, astronomai artėjančias Saulės audras sugeba aptikti 140 milijonų kilometrų atstumu. Be to, NASA šiuo metu kuria "Saulės skydą", kuris turėtų minimizuoti mus pasiekiančių elektromagnetinių trikdžių poveikį energijos tiekimo linijoms.
(13) 2009-03-31 0
Mokslinė gamybinė įmonė „Modesa“ pradeda KTU mokslininkų sukurto prietaiso, skirto pažeistos linijos identifikavimui izoliuotos neutralės tinkle, RESU 312M, serijinę gamybą.
(22) 2009-01-15 0
Norint dirbti aukštos įtampos laidų remonto specialistu, reikia turėti pakankamai daug drąsos. Jums neužteks vien tik nebijoti gyvybei pavojingos elektros, bet ir gali tekti visiškai atsikratyti aukščio baimės. Kaip remontuojami aukštos įtampos laidai iš ore kabančio sraigtasparnio žiūrėkite tolesniame video.