Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Energijos šaltiniai ir rezervuarai (Energija ir energetika | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2008-12-09 0
Kompanija "Energizer" oficialiai pareiškė, kad jai pavyko patobulinti cinko ir oro pagrindu sudarytų baterijų technologiją. Gamintojas žada, kad "Zinc Air Prismatic" energijos talpa bus tris kartus didesnė nei kitų šarminių ir ličio jonų pagrindu veikiančių analogų. Naujieji gaminiai bus pristatomi parodoje "Consumer Electronics Show 2009".
(7) 2008-11-20 0
Kompanija „Xcel Energy“ pristatė eksperimentinį vėjo energijos talpinimo projektą. Minesotos valstijoje (JAV) kompanija prie jau sukurtos kelių vėjo jėgainių infrastruktūros pajungė per 80 tonų sveriantį akumuliatorių.
(3) 2008-10-05 0
Vokietijos orlaivtystės centras (DLR) antradienį pademonstravo pirmąjį pasaulyje vandenilio kuro elementų varomą lėktuvą.
(2) 2008-02-16 0
Stiprėjant atsinaujinančių energijos šaltinių madai, gimsta vis daugiau naujų ir originalių idėjų, iš ko būtų galima išgauti energija. Saulė, vėjas, vanduo – visa tai jau savaime suprantama, tačiau dabar jau nusitaikoma net ir į žmogaus išeikvojamą energiją, kuri tiesiog išspinduliuojama į aplinką. Štai vieną iš tokių idėjų kaip konvertuoti į elektrą žmonių išnaudojamą energiją durims atidaryti, pateikė Niujorko dizainerių studija Fluxxlab.
(7) 2008-01-26 0
Atsinaujinantys energijos šaltiniai – jau gana įprastinė mokslininkų, inžinierių ir net plačiosios visuomenės pokalbių tema. Visiems žinomos Saulės ir vėjo jėgainės, ne paslaptis jūros bangų elektrinės. Tačiau lietaus elektrinių idėja – kažkas naujo ir originalaus. Nors po pirmųjų bandymų aiškėja, jog pramoninės lietaus jėgainės pastatyti nepavyks, tačiau kai kuriais atvejais tai visai patogi sistema.