Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Incidentai elektros tiekimo linijose (Energija ir energetika | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-02-06 20
Didindama elektros skirstomųjų tinklų patikimumą, elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) pradeda „save gydančio“ elektros tinklo bandomąjį projektą. Ši pažangi elektros tinklo automatizavimo technologija leidžia identifikuoti ir autonomiškai atjungti elektros tinklą be dispečerio veiksmų. Sutrikus energijos tiekimui, išmani sistema pati nustato tikslią gedimo vietą, ir daugumai gyventojų nesukelia jokių nepatogumų.
(3) 2017-03-31 -22
Išmušė saugiklius? Iš rozetės rūksta dūmai? Dažnas lietuvių auksarankis pasitikėdamas savo jėgomis imasi pats spręsti šias problemas, o ekspertai nesupranta tokio elgesio ir sako, kad dėl elektrikui sutaupytų 50 eurų po to tenka mokėti daug didesnę kainą.
(0) 2016-10-18 21
Vienas iš jų norėjo suarti lauką, kitas – pradžiuginti kaimą meno kūriniu, o trečias tingėjo stumti šiukšlių konteinerį ir siauroje vietoje bandė privažiuoti kaip galima arčiau. Visi jie prisivirė košės.
(0) 2016-06-22 3
Savaitgalį Lietuvą talžiusi audra vertė medžius, sutrikdė elektros tiekimą, plėšė namų stogus, skandino gatves ir paralyžiavo eismą. Ugniagesiai net 102 kartus vyko gesinti gaisrų ir atliko 672 kitus gelbėjimo darbus. Elektros skirstymo tinklo bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) duomenimis, be elektros Lietuvoje buvo likę apie 60 tūkst. gyventojų. Gedimus per savaitgalį šalino daugiau nei 200 operatyvinių komandų. Iki sekmadienio vakaro elektros tiekimas buvo atstatytas didžiajai daliai klientų.
(0) 2016-01-07 4
Pernai gruodžio pabaigoje, Kūčių išvakarėse, apie 700 tūkstančių žmonių Ivano-Frankivsko regione Ukrainoje keletą valandų liko be elektros. Aiškėja, kad taip nutiko dėl programišių išpuolio, maža to, jie atakavo ir kitus objektus.
(0) 2014-07-30 7
Pirmadienio popietę Laukuvos seniūniją sukrėtė apmaudi nelaimė, kurios metu žuvo mažametės motina ir vasarą paviešėti į Lietuvą atvykęs vyriškis iš Nyderlandų. Preliminariais bendrovės LESTO duomenimis, nutrūko 10 kV elektros linijos laidas.
(6) 2014-02-03 0
Naujas tyrimas liudija, kad elektros energijos, kuri yra šiuolaikinės civilizacijos technologijų pagrindas, tiekimo pertrūkiai visame pasaulyje taps reguliarūs, ilgesniam ar trumpesniam laikui be elektros likusių regionų ar net ištisų valstybių skaičius vis didės, o elektros energijos trūkumas bus vis didesnis.
(5) 2014-01-10 0
Sausio 8 d. vienai iš Varėnoje įsikūrusių įmonių netikėtai nutrūko elektros tiekimas – elektros skirstymo bendrovės AB LESTO darbuotojai, atvykę šalinti gedimo, vienoje iš transformatorinių aptiko ir sulaikė du asmenis, pradėjusius plėšti metalines elektros įrenginių dalis. Įvykį tiria policija, įtariamieji sulaikyti.
(24) 2012-08-30 1
Nemaloni staigmena iš Rusijos pusės privertė Lietuvą prisiminti gamtines dujas: Elektrėnų elektrinėje visu pajėgumu nuo šiol dirba visi trys veikiantys blokai. Lietuviškos elektros energijos gamyba šoktelėjo iki rekordinių aukštumų šiais metais, rašo „Lietuvos rytas“.
(1) 2012-03-14 2
Kai pagalvoji – ir ką tie mūsų senoliai veikdavo tamsiose gryčiose iki tol, kol atsirado elektros lemputė? Nors, būkime atviri – vien elektros lemputės čia nebepakanka. Ilgų vakarų neįsivaizduoju be kompiuterio, televizoriaus, muzikos centro ar kito linksminančio ir užimančio prietaiso. Kai jie kartą netikėtai ir visi iš karto užgeso, maniau po valandos mirsiu iš nuobodulio.
(17) 2011-09-09 0
Ketvirtadienio pavakarę vietos laiku (ankstyvą penktadienio rytmetį Lietuvos laiku) daugiau kaip 2 mln. gyventojų liko be elektros energijos, kai Kalifornijoje, Arizonoje (JAV) ir Bajoje (Meksika) staiga nutrūko elektros energijos tiekimas, praneša BBC. Dingus elektrai, JAV Ramiojo vandenyno pakrantės didmiesčiuose susidarė eismo chaosas. Kalifornijos valstijoje išjungti du branduoliniai reaktoriai, Los Andžele sustojo traukiniai.