Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Fotoaparatai ir fotografija

"Samsung" meta iššūkį mėgėjams pralenkti profesionalų fotografą

2012-09-26 (7) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (2537)
    Share

Nors antroje nuotraukoje pavaizduotas Deividas Beilis nėra įžymusis britų fotografas David Bailey (pavaizduotas pagrindinėje nuotraukoje), jų vardai yra visiškai tokie pat. Ir nors antrasis Deividas pagal profesiją yra renginių organizatorius, "Samsung" teigimu, jame ir kituose 200 bendravardžių gali slypėti toks pats profesionalaus fotografo talentas

Tačiau kaip galėtų renginių organizatorius David Bailey, finansininkas David Bailey arba spaustuvininkas David Bailey pasižymėti tokio pat lygio įgūdžiais, kaip ir kultinis mados fotografas?

"Samsung" teigimu, viskas priklauso nuo tinkamo fotoaparato. Žinoma, su tuo daug kas gali ginčytis. Nežiūrint į prieštaringumą, kompanija startavo su reklamine kampanija "We Are David Bailey", kurioje reklamuojamas fotoaparatas NX1000. Norėdami pabrėžti naudojimosi gaminiu paprastumą, organizatoriai prašo visų, kurių vardas ir pavardė yra "David Bailey", išbandyti savo talentą fotografijos srityje.

Kol kas konkurse gali dalyvauti tik Didžiojoje Britanijoje gyvenantys Deividai Beiliai. Jei jie praeis pirminę atranką, jiems kompanija suteiks fotoaparatą NX1000 ir duos tam tikrą su fotografija susijusią užduotį. Vėliau nuotraukose užfiksuoti vaizdai bus naudojami spausdintinėse "Samsung" reklamose ir įmonės "Facebook" paskyroje - taip siekiant parodyti (ir, galbūt, įrodyti) visam pasauliui, jog profesionaliu fotografu gali tapti bet kas, turintis tam tinkamą fotoaparatą.

"Samsung" šiuo metu jau yra suradusi 19 Deividų Beilių ir dar tikisi rasti likusius 181. Registracija į šią iniciatyvą baigiasi rytoj.

Paskutinėje iliustracijoje - keletas minėtųjų Deividų užfiksuotų nuotraukų. Kaip manote, ar "originalas" David Bailey jomis didžiuotųsi?

Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (7)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
31(9)
31(2)
27(0)
21(0)
19(0)
13(0)
11(0)
11(0)
10(0)
Savaitės
94(1)
81(1)
80(3)
70(5)
Mėnesio
146(25)
105(13)
89(0)
85(8)