Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Fotoaparatai ir fotografija

„Leica“ kartu su rusais atgaivins garsų sovietinį fotoaparatą „Zenit“: planuojamas ribotas tiražas, labai geri parametrai, bet kaina nustebins

2018-10-01 (2) Rekomenduoja   (-11) Perskaitymai (110)
    Share

Krasnogorske įsikūrusi S.A. Zverevo vardu pavadinta gamykla ir Vokietijos optikos gamintoja „Leica“ Vokietijos Kelno mieste vykstančioje parodoje „Photokina 2018“ paskelbė atnaujinanti sovietiniais laikais buvusių garsiais „Zenit“ fotoaparatų išleidimą. Bendrovės anonsavo naują fotoaparatą „Zenit M“ kamerą, kurio pagrindu tapo modelis „Leica M (Type 240)“. Bus išleistas ribotas įtaiso tiražas ir naujiena bus parduodama už aukštą kainą.

„Zenit“ ir „Leica“ bendradarbiavimas yra unikalus aljansas daugelio metų patirties optikos ir modernių technologijų gamybos srityje Rusijoje ir Vokietijoje. Su šiuo projektu mes pirmą kartą kalbame apie pasaulyje garsaus šalies prekės ženklo „Zenit“ išėjimą į naują fotografijos įrangos rinkos segmentą“, – sakė holdingo „Schwabe“, kurio sudėtyje yra S.A. Zverevo gamykla, generalinio direktoriaus pavaduotojas Ivanas Ožgichinas.

Naujasis pilno kadro fotoaparatas „Zenit M“ aprūpintas  objektyvu „Zenitar 35mm f/1.0“, pagamintu iš metalo ir stiklo. Pažadėta, kad objektyvas sukurs aukštos kokybės nuotraukas su unikaliu Bokeh ir minkšto fokuso efektu. Gamintojas giriasi, kad naujiena 100% sukurta ir pagaminta Rusijoje iš šios šalies komponentų ir medžiagų. Fotoaparato korpusas sukurtas bendradarbiaujant su pramoninio dizaino studija „SmirnovDesign“ ir primena sovietinių laikų „Zenitus“.

„Vartotojai įsigiję kamerą ir objektyvą gaus ne tik kokybišką prietaisą su apgalvotu ir ergonomišku dizainu bei geromis optinėmis savybėmis, bet ir tikrai protingą fotoaparatą, užtikrinantį aukštą vaizdo kokybę“, – gražbyliavo KMZ generalinis direktorius Vadimas Kaliuginas.

Iš viso bus pagaminta 500 vienetų „Zenit M“ fotoaparatų. Europoje jie bus prieinami nuo šių metų gruodžio mėnesio už maždaug 5-6 tūkstančių eurų kainą.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(12)
Neverta skaityti!
(23)
Reitingas
(-11)
Komentarai (2)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
22(0)
21(0)
21(1)
20(0)
17(2)
17(0)
15(3)
10(5)
Savaitės
89(0)
Mėnesio
647(32)
262(38)
145(17)
118(28)
99(0)