Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Fotoaparatai ir fotografija

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2008-01-01 iki 2008-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2008-11-29 0
Žurnalas "National Geographic" prieš kelias dienas įvardijo savo paskelbto nuotraukų konkurso "2008 International Photo Contest" nugalėtojus. Kadangi kadrai tikrai verti dėmesio, jais pasigrožėti kviečiame ir skaitytojus.
(15) 2008-11-23 0
Britų fotografas Robbie Cooper'is pasinaudodamas kompanijos RED vaizdo kamera užfiksavo vaizdus, kaip atrodo absoliučiai susikaupusių vaikų veidai jiems žaidžiant kai kuriuos ypač įtraukiančius kompiuterinius žaidimus, įskaitant "Grand Theft Auto IV" ir "Call of Duty 4". Meninis eksperimentas tikrai nesudėtingas, tačiau rezultatai išties neįprasti.
(0) 2008-10-31 0
Rinkoje yra raktų meistrų, sugebančių atkurti rakto formą pagal geros skiriamosios gebos nuotrauką. Tačiau Kalifornijos San Diego Universiteto mokslininkai sukūrė programą, kuri šį procesą supaprastina iki šiurpą keliančio lygio. Jų sugalvota "Sneakey" sistema rakto formą gali atkurti iš gan prastos mobiliuoju telefonu padarytos nuotraukos. Jei raktai nufotografuoti geru fotoaparatu, raktai gali būti nukopijuojami netgi kelių dešimčių metrų atstumu.
(0) 2008-10-06 0
Fotografijos prekes ir paslaugas teikiančiai kompanijai „Fujifilm“ tarptautinėje fotografijos parodoje „Photokina 2008“, vykusioje Vokietijoje, Kelne, rugsėjo mėn. 21-26 d., buvo įteiktas „Photokina Star“ apdovanojimas už FinePix Real 3D System technologijas, įvykdžiusias perversmą 3D vaizdo sistemoje.
(8) 2008-10-06 0
Neišsigąskite, tai ne siaubo filmo premjera – ši kiek šiurpoka kaukolės nuotrauka iš tikro yra labai rimtas mokslo ir technologijų pasiekimų rezultatas, leidžiantis be galo vaizdžiai ir tiksliai pažvelgti į žmogaus vidų.
(0) 2008-09-24 0
Rensselaer Politechnikos Instituto (JAV) mokslininkai sukūrė naują adaptyvių skystų linzių technologiją. Jų teigimu, nauji šių linzių pagrindu sukonstruoti objektyvai per sekundę galėtų sufokusuoti apie 250 kadrų. Iš esmės gaminį sudaro poromis į specialias kameras patalpinti vandens lašeliai, kurių padėtis valdoma aukšto dažnio garsu.
(0) 2008-09-12 0
Kompanija "Panasonic" pristatė savo pirmąjį naujojo "Micro Four Thirds" standarto fotoaparatą "Lumix DMC-G1", kuris dar labiau sumažino skirtumą tarp SLR bei kompaktinės klasės gaminių. Tai - mažiausias ir lengviausias objektyvo keitimo galimybę turintis fotoaparatas pasaulyje. Tiesa, sumažinus korpuso matmenis, gamintojui vis dėlto teko atsisakyti SLR fotoaparatuose naudojamo veidrodžio ir pentaprizmės.
(3) 2008-09-08 0
Dažnas pasakys, jog tam užtenka ir paprasto fotoaparato. Tačiau jei renginys - Olimpinės Žaidynės, o jūs - fotografas profesionalas, vien tik elementarių sprendimų nepakaks. Pavyzdžiui, Pekine istorinius momentus norėjo užfiksuoti tūkstančiai fotografų - norint užimti geresnes vietas, tekdavo atvykti keliomis valandomis anksčiau ir įrengti nuotoliniu būdu valdomą foto sistemą. 100m bėgimą fiksavo bent 100 tokių fotoaparatų - visa tai parodyta tolesniame video.
(3) 2008-08-28 0
Mančesterio Universiteto (Didžioji Britanija) ir kompanijos "Dolby Canada" mokslininkai sugalvojo naują ir paprastą būdą trimačių (3D) objektų tekstūrų informacijai įrašyti panaudojant fotoaparato blykstę. Tikimasi, kad naujasis išradimas pagerins kompiuteriu generuojamų vaizdų kokybę.
(8) 2008-08-19 0
Didžiosios Britanijos draudimo kompanija "Domestic & General" paskelbė statistinio tyrimo duomenis, kurio metu buvo tirta, kokiu būdu jų klientai sugadina savo fotoaparatus. Kaip nekeista, kai kurie scenarijai atrodo gan juokingi.
(13) 2008-08-08 0
Norint tiesiog imti ir nufilmuoti tokį vaizdą nepakanka vien gerų įgūdžių ir įprastinės videotechnikos. Jei pageidausite geros skiriamosios gebos ir tiksliai užfiksuotų vyksmo akimirkų, nepakaks net 1200 kadrų per sekundę įrašančio "Casio EX-F1". Taip yra todėl, kad net ilgai trunkančio išlydžio trukmė retai kada siekia pusę sekundės. O kaip vis gi atrodo toks reiškinys, užfiksuotas didelės spartos kamera, žiūrėkite šiame video.
(8) 2008-08-05 0
„Tamron Co.Ltd.“ išplatino pranešimą apie ilgai laukto galingiausio pasaulyje universalaus, 15 kartų artinančio objektyvo gamybos pradžią, kurį ir Lietuvoje bus galima įsigyti jau rugsėjo mėnesį.
(5) 2008-06-27 0
Japonijoje jau kuris laikas veikia cigaretėmis prekiaujantys automatai, turintys veido atpažinimo funkciją. Jei jūs neturite reikiamo skaičiaus metų, elektroninė sistema tai nustato ir cigarečių neparduoda. Tačiau pasirodo, jog egzistuoja gan elementarūs būdas kaip apgauti tokią vaizdo atpažinimo sistemą.
(0) 2008-05-26 0
Austrijos paštas išleido naujos kartos animuotą pašto ženklą. Jame pavaizduotas maždaug 3 sekundžių vaizdo fragmentas, kuriame užfiksuotas nacionalinėje Austrijos futbolo komandoje žaidusio Andreas "Andi" Herzog 1997 metais atliktas įvartis žaidžiant prieš Švedijos komandą.
(1) 2008-05-10 0
Vaizdo technikos spaudos asociacija TIPA paskelbė geriausius metų vaizdo technikos laimėjimus. Pažangiausios inovacijos titulą pelnė „Casio“ sukurtas greičiausiai fotografuojantis skaitmeninis fotoaparatas „Exilim F1”.