Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Fotoaparatai ir fotografija

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2012-12-21 2
Alpinistas ir filmų kūrėjas Deividas Briširsas (David Breashears) iš 477 nuotraukų, fotografuotų pro 300 mm objektyvą, sudėliojo unikalų, net 1 mlrd. pikselių fotokadrą, kuriame užfiksuota aukščiausia planetos viršukalnė – Everestas (Džomolungma). Nuotrauką kompiuterio pele galima pritraukti taip arti, jog susidarys įspūdis, kad stovi ant aukščiausios pasaulio stogo smailės.
(1) 2012-12-17 3
Tikriausiai ne vienam yra tekę pagalvoti, kad kartais visai neblogai būtų matyti, kas dedasi už nugaros. Prancūzų inžinieriai tai ir pasiūlė – galimybę matyti visą panoraminį vaizdą aplinkui.
(14) 2012-12-14 15
Gamintojo teigimu, "Samsung Galaxy Camera" – mobiliųjų įrenginių ir fotoaparatų technologijas sujungęs prietaisas, kuriame įdiegta „Android 4.1“ („Jelly Bean“) operacinė sistema.
(9) 2012-12-13 8
Akis – ne toks jau ir idealiai lygaus paviršiaus burbuliukas, kaip norėtųsi įsivaizduoti. Į akį įsižiūrėjus iš arčiau, akis veikiau panaši į užgesusio ugnikalnio kraterį, kurį supa įvairiaspalviai rainelės šlaitai.
(0) 2012-12-05 10
Dažnai vaizdas pasako daugiau už žodžius. O kai į viską yra galimybė pažvelgti iš aukščiau... NASA pristatė naują nemokamą elektroninę fotoknygą „Earth As Art“.
(0) 2012-12-05 42
Ir profesionalai, ir mėgėjai pagaliau užganėdinti - šiomis dienomis juos pasiekė tik ką išėjusi, naujausia knyga apie Lietuvos paukščius „Lietuvos paukščių pažinimo vadovas“.
(2) 2012-11-22 18
Tikriausiai kiekvienam teko matyti fotografijų, kurios buvo atliktos pasitelkiant ilgą išlaikymą. Ilgo išlaikymo nustatymai = ilga ekspozicija, užrakto užlaikymas iki 50-60 s arba bulb rėžimo naudojimas- tai laiko tarpas per kurį 1 kartą atsidaro ir užsidaro fotoaparato užuolaidėlės ir yra nufotografuojamas vaizdas. Nuo to, po kokio laiko tarpo nusileidžia užuolaidėlės (užraktas) priklauso kiek šviesos patenka į objektyvą, ant veidrodžio, sensoriaus.
(4) 2012-11-20 29
Tai – vieni aukščiausių pasaulio medžių, remiantys dangų palei snieguotas Siera Nevados kalnagūbrio viršukalnes. Fotografas Maiklas Nikolsas (Michael Nichols) antrą aukščiausią medį planetoje – Sekvojų nacionaliniame parke siūbuojančią 3,2 tūkst. metų senumo didįjį mamutmedį, vardu „Prezidentas“ – fotografavo net dvi savaites.
(12) 2012-11-20 27
Mobiliųjų telefonų kameros netrukus galės turėti tokius lęšius, kurie leis daryti plataus kampo nuotraukas arba keliais spragtelėjimais gerokai išdidinti vaizdą, rodo naujausio tyrimo rezultatai.
(9) 2012-11-15 54
Kaip šių fotografijų autoriui pavyko įkalbėti šitaip pozuoti, žino, ko gero, tik pats jų autorius. Tačiau jam tai pavyko. Britų kilmės 54-erių menininkas, įvairių fotokonkursų laureatas Timas Flečas (Tim Flach) parengė įspūdingų gyvūnijos pasaulio fotoportretų ekspoziciją, atskleidžiančią subtilų gyvūnų emocijų pasaulį, kuris, daugeliui atveju, ne kažin kiek skiriasi nuo žmogiškojo emocijų pasaulio.
(4) 2012-11-06 1
Kosmoso žavesys. Kerinčių visatos tolių grožis. Žvelgiant į naktinio dangaus gelmes ir mąstant apie jas, į galvą ateina dar ne tokių epitetų. Kaip ten bebūtų, kosmosas – itin fotogeniška vieta. Žiūrėjimas į dangų žmoniją įkvėpė ne vieną šimtmetį, o pirmosios kosmoso fotografijos jos santykį su dangumi pakeitė amžiams. Ką ir bekalbėti apie ne taip seniai išaušusią nuotraukų iš kosmoso erą. „Space.com“ paprašė mokslininkų, astronautų, istorikų i...
(11) 2012-11-06 24
Internete sparčiai populiarėja svetainė Flightradar24, kurioje galima sužinoti, iš kur, į kur, kokiu greičiu, kokiame aukštyje ir koks lėktuvas skrenda virš tavojo kaimo/miesto/rajono, o jį sekant smagiai praleisti laiką. Kai kam tai jau virto aistringu hobiu.
(6) 2012-11-04 0
Japonų kompanija „Nikon“ planuoja greitu metu išleisti dar vieną veidrodinio fotoaparato modelį, ir tai žada daryti, nežiūrint į gana įtemptą darbo grafiką: per keletą paskutinių mėnesių publikai buvo pristatyti tokie modeliai, kaip „Nikon D4“, „Nikon D800“, „Nikon D3200“ ir „Nikon D600“.
(6) 2012-10-12 0
Turbūt niekas negali pasakyti, kas bus su mūsų civilizacija po milijardo metų. Yra nemaža tikimybė, jog ji baigs savo egzistavimą žymiai anksčiau. Tačiau, tikėtina, jog užmiršta ji nebus - aišku, jei kažkur Visatoje, išskyrus pačią Žemę, egzistuoja protingos būtybės. Šiam tikslui ir skirtas projektas, kuris numato į mūsų planetos orbitą nusiųsti specialius pranešimus.
(6) 2012-10-03 0
„Tik nedarykite to patys... antraip būsite idiotai.“ Tokiu draugišku perspėjimu „Slo Mo“ kūrybinis tandemas nusprendė viename iš priemiesčių pasisvaidyti vadinamaisiais „Molotovo kokteiliais“ – savadarbėmis degiojo skysčio „bombomis“. Ne tik pasisvaidyti, bet ir viską užfiksuoti sulėtintuose kadruose, filmuojant 2,5 tūkst. kadrų per sekundę. Sulėtintus Molotovo kokteilio sprogimo kadrus vaikinukai filmavo „Phantom Flex“ kamera.