Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Fotoaparatai ir fotografija

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2013-01-01 iki 2013-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-12-09 0
Microsoft Kinect yra puikus įrenginys, tačiau jis turi trūkumą – negali atpažinti permatomų objektų. Vis tik naujoji kamera, kurią sukūrė Masačiusetso technologinis institutas (MIT), gali ne tik tokius objektus atpažinti, jis sugeba veikti net tuomet, kai lyja ar sninga.
(2) 2013-12-04 1
Masačiusetso technologinio instituto (MIT) mokslininkai rado būdą, kaip fotografuoti praktiškai aklinoje tamsoje esančius objektus, registruojant minimalų fotonų skaičių. Šis metodas numato tam tikrų algoritmų naudojimą, kuriais apdorojami iš sensoriaus gauti duomenys.
(7) 2013-12-04 0
Puslapis ET News praneša, jog kompanija Samsung pradėjo darbuotis prie 20 megapikselių raiškos sensoriaus, kuris bus naudojamas korėjiečių išmaniuosiuose telefonuose. Tokios kameros gali debiutuoti jau 2014 m., tačiau vėliau jų naudojimas bus plečiamas.
(11) 2013-12-03 8
Devynerių metų Nicolas McCabe'as žuvo šių metų gegužės 20 dieną, kuomet tornadas JAV Oklahomos valstijoje Muro miestelyje stovėjusią „Plaza Towers“ pradinę mokyklą sugriovė iki pamatų. Liepos 4 d. nufotografavęs savo dukterėčią žuvusio berniuko tėvas neteko amo – jis teigia nuotraukoje pamatęs ir savo sūnaus veidą.
(1) 2013-11-19 1
Roko žvaigždės (ar bent jau mūsų prisiminimai apie jas), skirtingai nei mokslininkai, nesensta. Kai kurių veidus vagoja andainykščio audringo gyvenimo pėdsakai. Kai kurių šiame pasaulyje jau seniai nebėra. Galbūt jie išėjo pernelyg anksti, pernelyg jauni. Vis dėlto ištisų kartų prisiminimuose roko legendos lieka amžinai jaunos. O ką, jei jos būtų turėjusios galimybę pasenti? Kaip jos atrodytų dabar?
(1) 2013-11-19 1
Daug pasako ir ši iliustracija: įgula išsirikiavusi denyje laivo, kuris visu greičiu atlieka posūkį į dešinę. Nesunku numanyti, kad iš šalies nufilmuotas vaizdo siužetas (tiesa, jame laivas visu greičiu suka į kairę),– dar iškalbingesnis...
(0) 2013-11-12 0
Ohajo valstijos universiteto mokslininkų išrastas lęšis sujungia žmogaus akies fokusavimo galimybę kartu su plataus kampo vaizdu, kokį mato vabzdžiai tam, kad užfiksuotų „gilesnį“ vaizdą.
(3) 2013-10-31 7
Sirijoje, sostinės Damasko priemiesčiuose, atsitiktinai nufilmuotas iš T-72 tanko vamzdžio iššautas ir tiesiai į vaizdo kamerą atlekiantis sviedinys.
(0) 2013-10-07 0
Mąstydami apie mokslo ir meno ryšį (o jis tikrai yra), iš principo turėtume kelti klausimą ne kaip šios dvi disciplinos yra susijusios, o kur. Kad ir kaip keistai skambėtų toks klausimas, atsakymas į jį yra – žmogaus smegenyse.
(0) 2013-10-03 4
Nuotykių ieškotojai netikėtai užklydo į neįtikėtino dydžio ir erdvumo urvą, kuriame, kaip paaiškėjo, egzistuoja savarankiška orų sistema – su nuosavais debesimis ir rūku fantastiškose požeminėse erdvėse tarp uolienų. Speleologai šioje urvų sistemoje lankėsi pirmą kartą – iki šiol ji nebuvo atrasta.
(10) 2013-10-02 0
Australas Markas Gee pripažintas geriausiu šių metų astronomijos fotografu, skelbia Space.com. Pripažinimo jis sulaukė už nuotrauką, kurioje užfiksuotas mūsiškės – Paukščių Tako – galaktikos vaizdas iš vieno Naujosios Zelandijos paplūdimio.
(10) 2013-09-16 2
„Canon“ praneša, kad EOS-1D C, skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas, sukurtas taip, kad juo būtų galima filmuoti, buvo išbandytas pagal Europos transliuotojų sąjungos (angl. European Broadcasting Union (EBU)) standartus, taikomus fiksuojant HD raiškos turinį. Pagal nepriklausomą EBU testavimo metodologiją nustatyta, kad EOS-1D C yra pirmasis pasaulyje skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas, išgaunantis pakankamai aukštą vaizdo kokybę, kad jį būtų galima naudoti kaip filmavimo priemonę.
(5) 2013-09-06 0
Kiekvieną dieną išmaniaisiais telefonais užfiksuojama milijonai kasdienio gyvenimo akimirkų ir tokių nuotraukų skaičius nuolatos auga. Atsižvelgdama į kokybiškos fotografijos poreikį šioje sparčiai besiplečiančioje srityje, „Sony“ vakar pristatė du naujus revoliucinius priedus išmaniesiems telefonams – prijungiamus objektyvus, kurie beveik bet kokį telefoną pavers aukštos klasės fotoaparatu.
(1) 2013-08-15 0
Šveicarijos, Vokietijos ir Prancūzijos mokslininkai tyrė, kaip veikia vabzdžio akis, ir sukūrė pirmas veikiančias miniatiūrines išlenktas dirbtines sudėtines akis. Apie šiuos tyrimus populiariojoje spaudoje kalbama jau senokai, tačiau dabar projekto rezultatai paskelbti ir mokslo žurnale „Proceedings of the National Academy of Sciences of the USA“.
(19) 2013-07-31 3
Kas nemėgsta nemokamo bevielio interneto ryšio? Nors tokiu naudojamės dažnai, retai kada tesusimąstome, kaip jis funkcionuoja.