Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Fotoaparatai ir fotografija

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2013-01-01 iki 2013-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2013-07-26 0
Internete sparčiai plinta vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas pistoleto šūvis po vandeniu. Naujausiame filmuotame reportaže „The Slow Mo Guys“ pasivadinę Gavinas Free ir Danas Gruchy vakarėlyje prie baseino šaudo po vandeniu.
(5) 2013-07-24 1
Disney Research specialistai sukūrė algoritmą, kuris gali generuoti trimačius modelius iš paprastų fotografijų, ir tai atlikti labai kruopščiai, iki smulkiausių detalių. Tokiu būdu, fotografuoti scenų iš visų pusių daugiau nebereikės.
(3) 2013-07-15 1
Kinijos mokslų akademija neseniai paskelbė, kad Optikos ir elektronikos institute sėkmingai sukurta kamera, turinti 100 mln. aktyviųjų taškų krūvio sąsajos įtaisą (angl. charge coupled device). Tai didžiausią aktyviųjų taškų kiekį turintis vaizdo fiksavimo įrenginys visoje Kinijoje, praneša Phys.org.
(2) 2013-06-20 0
NASA publikavo naują spalvotą kvapą gniaužiančią panoraminę 1,3 mlrd. pikselių Marso paviršiaus nuotrauką – taip Raudonąją planetą aplink save mato po kelių savaičių vienų metų sukaktį Marse minėsiantis marsaeigis "Curiosity". Kadras dėl marsaeigį supančio akmenuoto kraštovaizdžio pavadintas "Rocknest" ("Akmenų lizdas").
(3) 2013-06-18 0
Fotografui ir audrų medžiotojui Maikui Olbinskiui (Mike Olbinski) per daugelį metų yra pavykę užfiksuoti ne vieną kvapą gniaužantį audrų kadrą. Tačiau paskutinis Teksaso valstijoje (JAV) jo nufilmuotas egzempliorius yra tai, ko operatorius kantriai ir atkakliai ieškojo pastaruosius ketverius metus. Tai – vadinamoji besisukanti superakis (angl. – rotating supercell).
(54) 2013-06-17 1
Pietų Korėjos elektronikos gigantas „Samsung“ vis labiau nori suporuoti fotografavimą su „Google Android“ operacine sistema. Visai neseniai mes rašėme apie dar vieną atstovą iš „Galaxy S IV“ šeimos „Zoom“, kuris turi fotoaparatų savybių, tuo tarpu dabar žengtas dar didesnis žingsnis į priekį.
(0) 2013-06-13 0
Godardo kosminių skrydžių centro Mokslinių vizualizacijų studijos specialistai Skotas Visindžeris (Scott Wiessinger) ir Ernis Raitas (Ernie Wright) tapo unikalaus kadro, kuriame dar niekad ir niekam nematytu pavidalu užfiksuotas dalinis saulės užtemimas, autoriais.
(0) 2013-06-13 0
Tikriausiai esate ne kartą matę filmą ar reklaminį vaizdo klipą, kuriame rodomi vaizdai iš paukščio skrydžio. Jie keri, bet taip pat užmena mįslę apie tai, kaip jie buvo užfiksuoti. Pasirodo, anksčiau tam filmavimo komandos pasitelkdavo tikrus arba radijo bangomis valdomus sraigtasparnius. Tačiau dabar užtenka nedidelio, apie 5 kilogramus sveriančio skraidančio aparato, kurį jo konstruktorius Gediminas Vansevičius vadina multikopteriu.
(4) 2013-06-10 0
„Žmonės linkę vis labiau saugoti savo privatumą. Nors aš galvoju, ar tai tikrai yra privatumas. Gal tai susvetimėjimas. Kaip aš sakau, štai kokia ta evoliucija, kai žmonės vienas kitam nebepatiki paslapties, kuri tarsi yra bendra“, – sako Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyriaus vadovas, fotomenininkas Gintaras Česonis.
(5) 2013-06-06 1
Nedidelė tyrėjų grupė iš korporacijos „Bell Labs“ sukūrė fotokamerą, kuri neturi objektyvo su lęšiais.
(4) 2013-06-04 0
Galbūt netolimoje ateityje namuose pamiršta fotoaparato blykstė bus menka bėda, nes naujasis vaizdo jutiklis leis išgauti geros kokybės, ryškias nuotraukas net ir prietemoje.
(5) 2013-05-31 0
Praėjusių metų pradžioje pasirodė puikus įrenginys „Lytro“, kuris leidžia nufotografuoti vietovę, o vėliau su programine įranga fokusavimo vietą perkelti vis į kitą tašką. „Nokia“ yra įsigijusi fotografijos technologijų bendrovę „Scalado“, kaip ir žada investuoti į „Pelican Imaging“.
(1) 2013-05-26 0
Vabzdžių akys įkvėpė Šveicarijos mokslininkus, kurie nusprendė sukurti sudedamą kamerą, skirtą nedideliems bepiločiams skraidymo aparatams.
(3) 2013-05-21 2
Tarptautiniu mastu išgarsėjęs fotografas, žinomas TadaoCern vardu, lietuvis architektas Tadas Černiauskas sako, jog žmones skirsto ne į tuos, kurie ko nors pasiekė, ir tuos, kuriems nepavyko, bet į išdrįsusius svajoti ir neišdrįsusius.
(7) 2013-05-03 4
37 metų amžiaus Nickui Woodmanui nepavyko užsidirbti pinigų internete. Ir tuomet jis sukūrė verslą, paremtą savo meile banglenčių sportui, rašo „Forbes“.