Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Fotoaparatai ir fotografija

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2013-01-01 iki 2013-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-04-30 1
Naujoji „Sony“ „Handycam“ serijos kamera „HDR-GW66VE“ išsiskiria itin patvariu korpusu, kuris nepraleidžia vandens, dulkių ar purvo, atlaiko šaltį ir atsitiktinius sutrenkimus.
(0) 2013-04-27 0
Vėlų ketvirtadienio vakarą per Londone surengtą oficialią ceremoniją buvo paskelbti „Sony“ pasaulinių fotografijos apdovanojimų laimėtojai. Pagrindinis 25 tūkst. JAV dolerių prizas ir geriausio metų fotografo titulas „L’Iris d’Or“ praktiškai vienbalsiu komisijos sprendimu atiteko Andrea Gjestvang, perspektyviai fotografei iš Norvegijos, už jos portretų seriją „Viena diena iš istorijos“, kurioje užfiksuoti žudynes Utiojos saloje išgyvenę vaikai.
(3) 2013-04-22 1
Internete paviešintas įspūdingas maždaug 3 min. trukmės šilumine (infraraudonųjų spindulių) vaizdo kamera nufilmuotas siužetas, kuriame užfiksuota, kaip buvo aptiktas ir sulaikytas sprogdinimais Bostono maratone įtariamas Džocharas Carnajevas. Specialiosios pajėgos bėglį aptiko Votertauno miestelyje (Masačiusetsas, JAV), besislepiantį dengtoje valtyje.
(5) 2013-04-18 0
Ar norėtumėte nufotografuoti mėgstamos grupės koncertą vienu metu iš daugybės skirtingų kampų? Masačiusetso technologijų instituto studentas ir mokslinis darbuotojas Eyal Toledanas sukūrė būdą kaip nesunkai tai padaryti sujungus keletą išmaniųjų telefonų.
(0) 2013-04-17 1
Fizikų komanda iš Heriot-Watt universiteto sukūrė infraraudonųjų bangų pagrindu veikiančią lazerinę trimačio fotografavimo technologiją, galinčią milimetro tikslumu užfiksuoti iki vieno kilometro nutolusius objektus.
(8) 2013-04-11 0
29-erių metų fotografas iš Lenkijos dievina fotografuoti mikroskopinius objektus, o ypač – vabzdžius, skelbia „The Telegraph“. Naudodamas makrofotografijos funkciją jis demonstruoja, kokių neįtikėtinų formų ir spalvų būna vabzdžiai.
(46) 2013-04-05 2
Gali būti, kad peržiūrėję šiuos hiperrealistinės tapybos darbus, pasijusite keistai. Sudvejosite savo regėjimu, suvokimu, smegenimis, paskui – ir vėl iš naujo šiomis iliustracijomis. Galiausiai prieisite išvadą ir įsitikinsite, kad bent jau keletas iš čia matomų darbų tikrai yra fotografijos, o ne aliejiniais ar akriliniais dažais nutapyti paveikslai. Tiesiog tai privalo būti fotografijos! Ir žinote ką? Jūs klysite taip manydamas. Nes tai – gryniausi tapybos darbai. Įsižiūrėkite!
(2) 2013-04-03 0
Šioje įspūdingoje nuotraukų galerijoje galima išvysti kosminėje erdvėje vykstančius kerinčius stebuklus – nuo meteoritų lietaus iki reto Paukščių Tako ir pašvaisčių. Šie vaizdai buvo įamžinti įvairiose vietovėse – Aspene, Kolorade ir Nevadoje, taip pat Aspeno kalnuose ir Didžiojo Baseino nacionaliniame parke. Šias akimirkas pernai užfiksavo fotografas Thomas O’Brienas.
(2) 2013-04-03 0
Jeigu būtumėte Marse ir stovėtumėte šalia marsaeigio „Curiosity“, pamatytumėte štai tokią panoramą.
(1) 2013-04-02 0
Iš Čekijos kilusi 32-ejų fotografė Marketa Kalvachova savo gyvenimą skyrė didingų Islandijos ir Grenlandijos ledynų grožio įamžinimui.
(1) 2013-03-20 1
JAV interneto milžinės „Google“ projekte „Street View“ paskelbtos Lietuvos nuotraukos pagerins turizmo ir verslo aplinką Lietuvoje, sako „Google“ atstovai.
(4) 2013-03-17 0
Į auksinę brandą įžengęs jurbarkietis Robertas Patronaitis jau keli dešimtmečiai fotografuoja paukščius. Fotografui gražu viskas, ką jis pamato gamtoje, tačiau nuo pat vaikystės jis neišsivaduoja iš paslaptingų sparnuočių pasaulio kerų.
(7) 2013-03-12 0
Veikiausiai ne kartą girdėjo, o gal net ir gerėjotės ypač aukštos raiškos fotografijomis, kad ir sakykime Himalajų kalnais. Štai Lietuvos spaudai nuotraukas fiksuojantis portalas „Fotodiena.lt“ nusprendė panašiai pasielgti su vykusiomis varžybomis Kauno „Žalgirio“ arenoje.
(5) 2013-03-07 0
"Smithsonianmag.com" išrinko geriausius jau 10-ojo kasmetinio Gamtos fotografijos konkurso kadrus. Konkurse dalyvavo fotografijos mėgėjai ir profesionalai iš viso pasaulio. Tarp šių metų laureatų – kvapą gniaužiantys ir gyvosios, ir negyvosios gamtos kadrai.
(1) 2013-03-07 1
Japonijos optikos ir elektroninių įrenginių gamintoja „Canon“ pademonstravo naują 35 mm vaizdo kameros jutiklį, kuris leidžia filmuoti itin silpnai apšviestus vaizdus beveik be „triukšmų“.