Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Fotoaparatai ir fotografija

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2013-01-01 iki 2013-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-03-04 1
Kai kuriose pasaulio šalyse, pavyzdžiui, Kanadoje, kur šalnos susiformavusios po giedru dangumi, pakilus saulei dažnai ant žemės pasilieka vadinamieji šalčio šešėliai. Taip nutinka dėl to, kad saulė gana greitai nutirpdo šalnos apraiškas, o šešėlyje esančios šaltuko paklodės palieka savo antspaudus.
(8) 2013-02-23 0
Didžiosios Britanijos telekomunikacijų bendrovė „British Telecom“ paskelbė internete didžiausios iki šiol raiškos Londono miesto nuotrauką, kurios dydis – 320 gigapikselių (GP). Šioje nuotraukoje užfiksuota Londono panorama.
(3) 2013-02-12 2
Ar šie keistai atrodantys objektai gali sužadinti apetitą? Kai kurie - taip, kai kurie - galbūt ne, tačiau pažiūrėti, kaip iš arčiau atrodo kai kurie mūsų mėgstami skanėstai, proga pasitaiko ne kasdien.
(1) 2013-01-29 1
Uolinių kalnų papėdėje tyvuliuojančiame Abrahamo ežere (Kanada) nufotografuoti gamtos poledinio meno šedevrai byloja, kad gyvybė laikosi net ir pačiose atšiauriausiose sąlygose. Kur čia gyvybė? Po ledu. Retas reiškinys šiame dirbtiniame ežere susiformuoja kiekvieną žiemą, o jo autorė - ežero dugno augalija.
(0) 2013-01-17 18
Norite įamžinti tamsoje vykstančią šventę, o gal kitą įdomų ir viliojantį pasirodymą, bet nežinote, kaip tai padaryti? Iš tiesų fotografuoti tamsoje nėra sunku, tiesiog reikia žinoti kelias taisykles, kuriomis vadovaujantis galima įamžinti įsimintinas akimirkas.
(1) 2013-01-10 1
Kerinti spalvų ir oro sąlygų paletė – tarsi kadrai būtų iš viso pasaulio. Nuotraukose viskas keičiasi išskyrus visų jų ašimi tapusį negyvą ąžuolą. 55-erių britų grafikos dizaineris Kevinas Dėjus (Kevin Day) iš Slo (Berkšyro grafystė) jau septynerius metus fotografuoja vieną ir tą patį medį – vietiniame parke rymantį nudžiūvusį ąžuolą. Atrodytų, kaip gali būti įdomu fotografuoti vieną ir tą patį? Pasirodo, reikia tik ateiti į tą pačią vietą ir fotografuoti.
(0) 2013-01-08 1
„Fujifilm“ pristato naują aukščiausios klasės fotoaparatą „Fujifilm X20“. Iš pripažinimo sulaukusio savo pirmtako „Fujifilm X10“ paveldėjęs aukšto tikslumo objektyvą, „X20“ išsiskirs naujesniu dizainu ir stipriai patobulintomis veikimo savybėmis bei naujausiomis „Fujifilm“ technologijomis: „X-Trans CMOS II“ jutikliu, „EXR Processor II“ ir naujuoju pažangiu optiniu vaizdo ieškikliu („Advanced Optical Viewfinder“).
(9) 2013-01-07 3
Tai - paprastas triukas, kaip statišką vaizdą paversti dinamišku. Angliškai jis vadinamas tiesiog "Zooming effect", arba kai kurių fotografų apibūdinamas kaip "Shoot slowly, zoom quickly" - t.y. fotografuok lėtai, priartink greitai.
(23) 2013-01-02 2
Internete po truputį pasirodo gandai apie fotoaparatą "Canon EOS 3D". Pastarasis veidrodinių klasės atstovas greičiausiai gaus kitokį pavadinimą, kadangi daugeliui vartotojų jis gali sukelti asociacijas su 3D stereoskopiniu vaizdu, kurio, tikėtina, šis DSLR nepalaikys.