Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Fotoaparatai ir fotografija

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2011-01-01 iki 2011-12-31

Rikiavimas: Pagal skaitytojų rekomendacijas

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(45) 2011-08-17 10
Veidrodinių skaitmeninių fotoaparatų pasirinkimas Lietuvoje šiuo metu yra tikrai nemažas, tad neabejotina, jog dažnam tokį gaminį įsigyti nusprendusiam pradedančiajam fotografui kyla esminis klausimas – ką pasirinkti? Žinoma, pasirinkimo kriterijų yra daug, tačiau šį tą galima nuspręsti ir pagal tai, kokia technika populiariausia pirkėjų tarpe. Apžvelkime šių gaminių „Top-5“.
(5) 2011-11-12 8
Kompaktiški fotoaparatai su greito realios nuotraukos atspausdinimo funkcija praėjusios amžiaus 9 dešimtmetyje „Polaroid“ prekinį ženklą išpopuliarino visame pasaulyje. Nors skaitmeninės technologijos vystosi beprotiškais tempais ir daug kas baigia pamiršti senuosius analoginius fotoaparatus, iškart nuotraukas spausdinančio fotoaparato idėja vėl gyva, tik šį kartą - skaitmeninėje formoje.
(0) 2011-01-17 5
Daugiau nei šimtas skaitmeninės fotografijos mėgėjų turės galimybę tobulinti įgūdžius padedami spaudos fotografijos profesionalo Tomo Tumalovičiaus. „Canon“ skaitmeninius veidrodinius fotoaparatus 2010 metų pabaigoje įsigiję pirkėjai sausio 17-26 dienomis dalyvaus nemokamuose mokymuose, kurių metu galės geriau pažinti fotografijos pasaulį.
(3) 2011-05-25 4
Nors profesionali fotografija ir vėl grįžta prie nespalvotų nuotraukų, paprasti, kasdienių kadrų fiksuotojai oponuoja, sakydami, kad spalvos jiems – reikšmingos. Ir nors spalvota fotografija dabar jau įprastas reiškinys, kažkada tai buvo neeilinis eksperimentas. Tiesa, pavykęs visai atsitiktinai, bet ir to pakako spalvotos fotografijos gimimo faktui užfiksuoti.
(12) 2011-09-25 4
Dažnai naktį matome nuostabius vaizdus, ar tai būtų giedras dangus, ar ežeras, ant kurio atsispindi mėnesiena, ar begale šviesų nutviekstas miestas – sutikite, naktį neretai įprastus objektus matome kur kas gražesniame, romantiškesniame „amplua“.
(0) 2011-02-10 4
„Canon“ pristato naująjį EOS 1100D – skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą, skirtą naudotojams, pageidaujantiems žengti pirmuosius žingsnius kuriant išskirtines nuotraukas ir HD raiškos vaizdą. Gaminant aparatą EOS 1100D panaudota daug technologijų, skirtų pažangesniems modeliams, taip pat į jį įdiegta funkcijų, kurios leis dar lengviau fotografuoti fantastiškus vaizdus vos išpakavus aparatą.
(3) 2011-09-08 2
Kompanija SONY išplatino pranešimą, jog sukūrė pirmuosius skaitmeninius žiūronus. Eiliniam vartotojui buvo pasiūlyti du modeliai: DEV-3 ir DEV-5. Skirtingai nuo įprastinių žiūronų skaitmeniniai žiūronai leidžia ne tik detaliai apžiūrinėti tolumoje esantį objektą, bet ir pasinaudoti pauzės funkcija bei matytą vaizdą „atsukti atgal“.
(2) 2011-10-10 2
Vis dažniau Saulės paviršiuje pasirodo įspūdingos dėmių grupės, stebimi aktyvūs regionai virš kurių kyla nepaprasto grožio dariniai – ugninės arkos, kitaip tariant, protuberantai, švyti fakelų zonos, pastebimos Saulės disko aktyviose srityse.
(8) 2011-12-13 2
Vienas iš JAV vyriausybės iššūkių branduolinių bandymu programos metu praėjusio amžiaus viduryje buvo sukonstruoti fotoaparatą, kuri užfiksuotų, kas vyksta sprogimo epicentre. Rezultatas – vadinamoji „Rapatronic“ kamera – ypatingai didelės spartos fotoaparatas, kuria pavyko užfiksuoti 30 metrų skersmens ugnies kamuolį, susiformuojantį per vieną dešimtmilijonąją sekundės dalį po branduolinio sprogimo.
(2) 2011-05-18 2
Plataus vartojimo elektronikos gaminių parodoje "CES 2011" kompanija "Sony" daugiausiai akcentavo 3D vaizdo technologijas. Šiais metais gamintojo asortimentas pasipildė naujų šios srities produktų gama, į kurią patenka trijų matmenų vaizdo filmavimą palaikanti vaizdo kamera "Sony HDR-TD10E 3D".
(0) 2011-06-10 1
„Sony“ pristatė naują skaitmeninį fotoaparatą su keičiamais objektyvais „α NEX-C3“, kuris savo klasėje yra mažiausias ir lengviausias pasaulyje (2011 metų birželio 8 dienos duomenimis).
(8) 2011-02-01 1
Naudodamas miniatiūres vaizdo kameras, žmogus įgijo galimybę bent iš dalies pajusti, kokie įspūdingi yra vienų iš greičiausių bei manevringiausių pasaulio paukščių – sakalo keleivio bei vištvanagio – skrydžiai. Sakalas keleivis gali skristi 180 km/h greičiu, o pikiruodamas pasiekia net 300 km/h greitį. Dar įspūdingiau atrodo vištvanagio skrydis: dėl kresno kūno ir trumpų, lenktų sparnų jis sugeba neįtikėtinai tiksliai nutrūktgalvišku greičiu manevruoti šak...
(0) 2011-12-11 1
Nieko jau paprastas fotoaparatas nenustebins, visi jie labai panašūs savo dizainu ir funkcijomis, skiriasi tik jų kokybė, tačiau, kaip ir visada bei visur, yra baltų varnų. Šįkart pasižvalgysim į tikrą egzotiką – netradicinius ar koncepcinius fotoaparatus, kurių dažnas profesionalus fotografas tikrai nėra čiupinėjęs.
(0) 2011-01-06 0
„Canon“ pristato du „PowerShot“ modelius, kurie skaitmeninių kompaktinių fotoaparatų rinkoje pakyla į naują smagios, kūrybiškos ir lengvos fotografijos lygį. „PowerShot A2200“ ir „PowerShot A1200“ sujungia nepriekaištingą „Canon“ kokybę, didelės raiškos (HD) filmavimo funkciją ir paprastus naudoti fotografavimo režimus (tarp jų ir „Smart Auto“).
(0) 2011-11-28 0
Kaip maži vaikai pasvajokime ir pasižvalgykime į žvaigždes, tikrą egzotiką fotografijos pasaulyje – brangiausius kada nors pagamintus objektyvus!