Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Fotoaparatai ir fotografija

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2013-01-01 iki 2013-12-31

Rikiavimas: Pagal skaitytojų rekomendacijas

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2013-07-24 1
Disney Research specialistai sukūrė algoritmą, kuris gali generuoti trimačius modelius iš paprastų fotografijų, ir tai atlikti labai kruopščiai, iki smulkiausių detalių. Tokiu būdu, fotografuoti scenų iš visų pusių daugiau nebereikės.
(1) 2013-03-20 1
JAV interneto milžinės „Google“ projekte „Street View“ paskelbtos Lietuvos nuotraukos pagerins turizmo ir verslo aplinką Lietuvoje, sako „Google“ atstovai.
(3) 2013-07-15 1
Kinijos mokslų akademija neseniai paskelbė, kad Optikos ir elektronikos institute sėkmingai sukurta kamera, turinti 100 mln. aktyviųjų taškų krūvio sąsajos įtaisą (angl. charge coupled device). Tai didžiausią aktyviųjų taškų kiekį turintis vaizdo fiksavimo įrenginys visoje Kinijoje, praneša Phys.org.
(2) 2013-12-04 1
Masačiusetso technologinio instituto (MIT) mokslininkai rado būdą, kaip fotografuoti praktiškai aklinoje tamsoje esančius objektus, registruojant minimalų fotonų skaičių. Šis metodas numato tam tikrų algoritmų naudojimą, kuriais apdorojami iš sensoriaus gauti duomenys.
(1) 2013-01-10 1
Kerinti spalvų ir oro sąlygų paletė – tarsi kadrai būtų iš viso pasaulio. Nuotraukose viskas keičiasi išskyrus visų jų ašimi tapusį negyvą ąžuolą. 55-erių britų grafikos dizaineris Kevinas Dėjus (Kevin Day) iš Slo (Berkšyro grafystė) jau septynerius metus fotografuoja vieną ir tą patį medį – vietiniame parke rymantį nudžiūvusį ąžuolą. Atrodytų, kaip gali būti įdomu fotografuoti vieną ir tą patį? Pasirodo, reikia tik ateiti į tą pačią vietą ir fotografuoti.
(0) 2013-04-17 1
Fizikų komanda iš Heriot-Watt universiteto sukūrė infraraudonųjų bangų pagrindu veikiančią lazerinę trimačio fotografavimo technologiją, galinčią milimetro tikslumu užfiksuoti iki vieno kilometro nutolusius objektus.
(0) 2013-01-08 1
„Fujifilm“ pristato naują aukščiausios klasės fotoaparatą „Fujifilm X20“. Iš pripažinimo sulaukusio savo pirmtako „Fujifilm X10“ paveldėjęs aukšto tikslumo objektyvą, „X20“ išsiskirs naujesniu dizainu ir stipriai patobulintomis veikimo savybėmis bei naujausiomis „Fujifilm“ technologijomis: „X-Trans CMOS II“ jutikliu, „EXR Processor II“ ir naujuoju pažangiu optiniu vaizdo ieškikliu („Advanced Optical Viewfinder“).
(54) 2013-06-17 1
Pietų Korėjos elektronikos gigantas „Samsung“ vis labiau nori suporuoti fotografavimą su „Google Android“ operacine sistema. Visai neseniai mes rašėme apie dar vieną atstovą iš „Galaxy S IV“ šeimos „Zoom“, kuris turi fotoaparatų savybių, tuo tarpu dabar žengtas dar didesnis žingsnis į priekį.
(1) 2013-11-19 1
Roko žvaigždės (ar bent jau mūsų prisiminimai apie jas), skirtingai nei mokslininkai, nesensta. Kai kurių veidus vagoja andainykščio audringo gyvenimo pėdsakai. Kai kurių šiame pasaulyje jau seniai nebėra. Galbūt jie išėjo pernelyg anksti, pernelyg jauni. Vis dėlto ištisų kartų prisiminimuose roko legendos lieka amžinai jaunos. O ką, jei jos būtų turėjusios galimybę pasenti? Kaip jos atrodytų dabar?
(1) 2013-03-07 1
Japonijos optikos ir elektroninių įrenginių gamintoja „Canon“ pademonstravo naują 35 mm vaizdo kameros jutiklį, kuris leidžia filmuoti itin silpnai apšviestus vaizdus beveik be „triukšmų“.
(1) 2013-11-19 1
Daug pasako ir ši iliustracija: įgula išsirikiavusi denyje laivo, kuris visu greičiu atlieka posūkį į dešinę. Nesunku numanyti, kad iš šalies nufilmuotas vaizdo siužetas (tiesa, jame laivas visu greičiu suka į kairę),– dar iškalbingesnis...
(0) 2013-03-04 1
Kai kuriose pasaulio šalyse, pavyzdžiui, Kanadoje, kur šalnos susiformavusios po giedru dangumi, pakilus saulei dažnai ant žemės pasilieka vadinamieji šalčio šešėliai. Taip nutinka dėl to, kad saulė gana greitai nutirpdo šalnos apraiškas, o šešėlyje esančios šaltuko paklodės palieka savo antspaudus.
(0) 2013-04-30 1
Naujoji „Sony“ „Handycam“ serijos kamera „HDR-GW66VE“ išsiskiria itin patvariu korpusu, kuris nepraleidžia vandens, dulkių ar purvo, atlaiko šaltį ir atsitiktinius sutrenkimus.
(0) 2013-10-07 0
Mąstydami apie mokslo ir meno ryšį (o jis tikrai yra), iš principo turėtume kelti klausimą ne kaip šios dvi disciplinos yra susijusios, o kur. Kad ir kaip keistai skambėtų toks klausimas, atsakymas į jį yra – žmogaus smegenyse.
(0) 2013-12-09 0
Microsoft Kinect yra puikus įrenginys, tačiau jis turi trūkumą – negali atpažinti permatomų objektų. Vis tik naujoji kamera, kurią sukūrė Masačiusetso technologinis institutas (MIT), gali ne tik tokius objektus atpažinti, jis sugeba veikti net tuomet, kai lyja ar sninga.