Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Fotoaparatų ir vaizdo kamerų aksesuarai (Fotoaparatai ir fotografija | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-10-22 0
Šiais laikais filmuoja visi. Tačiau ne visi esame profesionalai - mūsų vaizdo įrašai yra nudailinti drebančių rankų, žingsnių ir netolygių judesių. Tačiau tam ir skirti gimbalai - stabilizuojantys laikikliai. „FeiyuTech G6 Plus“ yra universalus gimbalas, tinkantis ir kameroms, ir telefonams. Jis džiugina surinkimo kokybe ir vaizdo įrašams suteikiamu stabilumu. Štai kokį įspūdį šis įrenginys mums paliko.
(0) 2017-06-09 5
Asmenukių lazdos kažkaip labai greitai užkariavo fotografuoti mėgstančių žmonių širdis. Nors iš pradžių daugelis jų nelaikė labai naudingais prietaisais, dabar jas naudoja daugybė keliautojų ir žygeivių. O „Xiaomi“ yra ta kompanija, kuri labai mėgsta paimti paprastus daiktus ir juos stipriai pagerinti. „Xiaomi“ asmenukių lazda kartu yra ir trikojis bei turi „Bluetooth“ technologiją.
(3) 2015-04-10 0
Fotografijos mėgėjas iš Japonijos įgyvendino beprotišką idėją – užuot laikęs rankose ar statęs ant trikojo, naują miniatiūrinę modulinę fotokamerą "Olympus Air A01" su masyviu ir galingu ZUIKO DIGITAL ED 300 mm objektyvu jis nusprendė užsidėti ant peties – tarsi nešiojamą raketinį ginklą "Bazuka". Maža to, visą įrenginį japonas patobulino taip, kad tokią foto-patranką galima tvirtinti ir prie išmaniojo telefono.
(2) 2010-06-29 0
Šiuolaikiniai skaitmeniniai fotoaparatai, taip pat ir profesionalūs veidrodiniai jų modeliai, gali daryti šimtus nuotraukų be pakrovimo, tačiau visada būna situacijų, kai akumuliatoriaus energijos nepakanka svarbiai fotosesijai.