Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Fotografijos konkursai (Fotoaparatai ir fotografija | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-07-05 -3
Esate kada nors užfiksavę unikalų momentą ir norėjote patikrinti, ką apie jūsų nuotrauką galvoja profesionalūs fotografai? „Huawei“ organizuojamas fotografijos konkursas „InFocus“ jums ne tik suteiks puikią progą tą padaryti, bet ir leis pasivaržyti dėl 10 tūkst. eurų pagrindinio prizo, rašoma pranešime spaudai.
(0) 2016-03-31 16
Daugybę metų rengiamas įdomiausių mokslinių fotografijų konkursas „Welcome Image Awards“ 2016 m. virto pasaulinio masto renginiu. Gražiausi kadrai, kuriuose užfiksuoti moksliniai eksperimentai, pasiekimai ar reiškiniai, apkeliavo Didžiosios Britanijos, Rusijos, JAV, Pietų Afrikos Respublikos mokslo muziejų sales. Konkurse dalyvauja ir nuotraukos, ir kompiuterine grafika atkurti tam tikrų mokslinių reiškinių vaizdai, skaitmeninės rekonstrukcijos, ir net meniniai darbai.
(3) 2015-12-30 26
2015-ųjų metų žurnalo National Geographic Geriausios fotografijos konkursas sulaukė daugiau kaip 13 tūkst. fotografijų. Į geriausiųjų 13-uką pateko ir japonų fotografo Hideki Mizuta kadras iš Šiaulių.
(0) 2015-12-30 6
Kviečiame pasigrožėti 2015-ųjų metų žurnalo National Geographic Geriausios fotografijos konkurso laureatų darbais.
(1) 2014-09-19 18
Nuo šiaurinės pašvaistės šokio ant veidrodinio ežero paviršiaus iki kerinčios juodos saulės Kenijos danguje – štai tokių neįtikėtinų kadrų konkurso, kurį surengė Grinvičo karališkoji observatorija (Jungtinė Karalystė) žiuri komisijai atsiuntė astrofotografijos mėgėjai iš viso pasaulio.
(0) 2014-08-11 126
Įvertinę daugiau kaip 18 tūkst. paraiškų, „National Geographic“ paskelbė 2014 m. Kelionių fotokonkurso nugalėtojus.
(2) 2014-06-01 38
Gausus būrys į Vyriausybės rūmus šią savaitę susirinkusių gamtos fotografų, nominacijų globėjų, įsteigusių prizus nugalėtojams, gamtos mylėtojų, visuomeninių ir valstybinių organizacijų atstovų nekantriai laukė, kas tapo ketvirtojo konkurso „Gintarinis žaltys 2013“ laureatais. Kaip ir ankstesniais metais, gamtos fotografai varžėsi dėl 12 konkurso nominacijų, 6 specialiųjų prizų. Tradiciškai buvo renkamas metų fotografas ir geriausia metų fotografija. Skirtingai nei pernai, šių nominacijų laurai teko skirtingiems gamtos fotografams.
(0) 2013-04-27 0
Vėlų ketvirtadienio vakarą per Londone surengtą oficialią ceremoniją buvo paskelbti „Sony“ pasaulinių fotografijos apdovanojimų laimėtojai. Pagrindinis 25 tūkst. JAV dolerių prizas ir geriausio metų fotografo titulas „L’Iris d’Or“ praktiškai vienbalsiu komisijos sprendimu atiteko Andrea Gjestvang, perspektyviai fotografei iš Norvegijos, už jos portretų seriją „Viena diena iš istorijos“, kurioje užfiksuoti žudynes Utiojos saloje išgyvenę vaikai.
(5) 2013-03-07 0
"Smithsonianmag.com" išrinko geriausius jau 10-ojo kasmetinio Gamtos fotografijos konkurso kadrus. Konkurse dalyvavo fotografijos mėgėjai ir profesionalai iš viso pasaulio. Tarp šių metų laureatų – kvapą gniaužiantys ir gyvosios, ir negyvosios gamtos kadrai.
(0) 2012-07-18 0
Lietuvos skirstomųjų tinklų operatorius AB LESTO kviečia dalyvauti fotografijų konkurse „Gandrų sezonas“ ir iki rugpjūčio 27 dienos siųsti nuotraukas, kuriose įamžinti gandrai. Nepriklausoma komisija išrinks meniškiausias gandrų nuotraukas ir laimėtojus apdovanos galimybėmis pažvelgti į Žemę iš gandro skrydžio ir ramiu poilsiu „tarp gandrų“. Bus išrinkti ir gražiausi regionų gandrai.