Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Fotografinė programinė įranga (Fotoaparatai ir fotografija | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2017-04-18 39
Išmaniųjų telefonų programėlė „Google Photos“ smarkiai tobulėja – dabar ji moka automatiškai stabilizuoti vaido įrašus ne prasčiau, nei pažangiausios ir brangiausios vaido stabilizavimo technologijos, į telefoną įdiegtos gamintojų, rašo „The Verge“.
(0) 2014-06-23 18
Amerikiečių fotografas, pasitelkęs specialų keturių kamerų įrenginį, 360 laipsnių kampu užfiksavo įstabius naktinio dangaus panoramos vaizdus virš garsiausių Šiaurės Amerikos gamtos objektų.
(0) 2014-02-27 0
Nuo Šekspyro iki Hičkoko laikų Londono gatvės slepia neįtikėtiną istoriją. Nuo šiol ir jūs savo telefonu galite grįžti į praeitį bei pažinti ją iš arčiau.
(5) 2013-07-24 1
Disney Research specialistai sukūrė algoritmą, kuris gali generuoti trimačius modelius iš paprastų fotografijų, ir tai atlikti labai kruopščiai, iki smulkiausių detalių. Tokiu būdu, fotografuoti scenų iš visų pusių daugiau nebereikės.
(5) 2013-04-18 0
Ar norėtumėte nufotografuoti mėgstamos grupės koncertą vienu metu iš daugybės skirtingų kampų? Masačiusetso technologijų instituto studentas ir mokslinis darbuotojas Eyal Toledanas sukūrė būdą kaip nesunkai tai padaryti sujungus keletą išmaniųjų telefonų.
(25) 2012-03-29 0
Japonų kompanija Hitachi Kokusai Electric pristatė naują vaizdo stebėjimo sistemą, kuri gali išskirti vieną veidą iš minios ir perrinkti per sekundę net 36 mln. variantų, ieškodama reikalingo individo.
(5) 2012-02-02 0
Niujorko viešoji biblioteka savo archyve turi daugiau nei 40.000 istorinių stereofotografijų - stereogramų, daugumai kurių jau daugiau nei šimtas metų. Tai nuotraukos, nufotografuotos iš dviejų skirtingų matymo taškų.
(8) 2009-09-08 0
Stanfordo universiteto tyrėjai pradėjo dar vieną atviro kodo iniciatyvą – jie pasiūlė programuotojams vienytis kuriant bendrą fotokamerų valdymo ir vaizdų apdorojimo programinę įrangą, kuri, nuolat tobulinama ir papildoma naujomis funkcijomis, jų nuomone, po kiek laiko turėtų tapti geresne, nei siūloma komercinė programinė įranga, dažniausiai parduodama jau įdiegta į skaitmeninius fotoaparatus.
(5) 2009-07-11 0
Dar visai neseniai toks klausimas būtų skambėjęs labai keistai, tačiau dabar tai padaryti jau galite patys, o padėkoti reikėtų Davidui McKinnonui iš Quinslando technologijos universiteto (Australija), aštuonerius metus kūrusio naują trijų dimensijų nuotraukų gamybos technologiją.
(0) 2008-10-31 0
Rinkoje yra raktų meistrų, sugebančių atkurti rakto formą pagal geros skiriamosios gebos nuotrauką. Tačiau Kalifornijos San Diego Universiteto mokslininkai sukūrė programą, kuri šį procesą supaprastina iki šiurpą keliančio lygio. Jų sugalvota "Sneakey" sistema rakto formą gali atkurti iš gan prastos mobiliuoju telefonu padarytos nuotraukos. Jei raktai nufotografuoti geru fotoaparatu, raktai gali būti nukopijuojami netgi kelių dešimčių metrų atstumu.
(0) 2007-08-31 0
Nors fotografams ar fotografijos mėgėjams šiuo metu technologijos suteikia palyginti daug galimybių, vis dėlto kartais atrodo kad fotografija yra ribota – ji atspindi tai, ką pagauna fotoaparatas. Tokios riboto galimybės dabartiniame technologijų amžiuje netenkina ne tik grafikos dizainerių, bet ir pačių programų kūrėjų. Tad nekeista, jog šiais metais jau antrą kartą pristatomi novatoriški grafikos apdorojimo algoritmai, gana stipriai keičiantys standartinį supratimą ...
(0) 2007-08-13 0
Carnegie Mellon universiteto informacinių technologijų specialistai sukūrė programinę įrangą, skirtą nuotraukų redagavimui, kuri naudoja naujovišką technologiją – vaizdą galima keisti, naudojantis milijonų kitų nuotraukų, esančių internete, fragmentais. Gal būt ir nebūtų nieko labai naujo, tačiau šios programos pačios parenka ir pasiūlo tinkamiausius vaizdus, taip išvaduodamos nuo ilgos paieškos ir labai darbui imlaus bei kūrybiškumo reikalaujančio fragmentų ...