Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Panoraminės nuotraukos (Fotoaparatai ir fotografija | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-05-25 -1
Nuo šiol gražių vietovių mėgėjai, būdami namie, galės po Everesto viršukalnę apsidairyti 360 laipsnių kampu. Kompanija „Mammut Sports Group“ nufilmavo aukščiausią pasaulio viršukalnę ir kelią iki jos specialia kamera, todėl dabar žiūrovai galės pasijusti lyg patys būtų įkopę į Everestą.
(0) 2016-04-27 22
Ištuštėję miestai niekada neatrodė jaukiai, tačiau Picherio miestelis Oklahomoje, Jungtinėse Amerikos valstijose tikriausiai yra vienas iš labiausiai gąsdinančių pavyzdžių. Šią post-apokaliptinę vietovę įamžino fotografas Seph Lawless. Tik jis gavo leidimą patekti į uždraustą zoną.
(1) 2015-12-10 85
Tai vienas iš pačių geriausių kada nors užfiksuotų vaizdų, kuriame matyti „Žemės blogasis dvynys“ Titanas. Labai intriguoja ir tas faktas, kad mokslininkai neatmeta tikimybės šiame palydove aptikti nežemiškos formos gyvybę.
(4) 2015-09-11 69
NASA, Johnso Hopkinso taikomosios fizikos universiteto laboratorija ir Pietvakarių tyrimų institutas paviešino pirmąsias tolimosios Plutono planetos nuotraukas po to, kai erdvėlaivis „New Horizons“ praskriejo pro minėtąją planetą prieš beveik du mėnesius.
(0) 2015-07-08 40
Šiam fotografijos ir žvaigždėto dangaus fanatikui vien Paukščių Tako prarajos ir žvaigždžių negana. 26-erių metų Shane Blackas iš Ohajo (JAV) įsigudrino kvapą gniaužiančias dangaus dimensijas įamžinti ne mažiau įspūdingo kraštovaizdžio fone. Bene įspūdingiausias šio profesionalaus fotografo kadras – nuo Mauna Kea ugnikalnio (Havajai) viršūnės nufotografuota mūsų galaktika ir po ja besiveriantis 4,2 km aukščio ugnikalnio žaizdras. Ir tai – tik vienas iš daugybės įspūdingų jo darbų.
(1) 2015-06-17 94
Astronautas Terry Virtsas paskutinę savo darbo dieną Tarptautinėje kosminėje stotyje (TKS) praleido žvalgydamasis po Žemę, ją fotografuodamas ir dalindamasis šiais vaizdais internete. Vienoje nuotraukoje jis užfiksavo kadrą, kurio laukė išties ilgai.
(0) 2015-05-27 15
Didesnės fotografijos Žemėje dar nėra buvę. Tarptautinė fotografų grupė, vadovaujama italo Filippo Blenigni, publikavo gigantišką aukščiausios viršukalnės Europoje ir 11-os aukščiausios viršukalnės pasaulyje panoraminę fotografiją.
(0) 2014-08-29 4
Technologijos kasdien vis tobulėja – atrodo dar visai neseniai norint apžiūrėti kokią nors vietovę, namą ar muziejų, reikėdavo jį aplankyti arba bent jau peržiūrėti šimtus nuotraukų. Dažnai tam tiesiog nėra laiko, noro ar net pinigų. Tačiau dabar tam yra virtualūs turai – tai sujungtos panoraminės nuotraukos, sudarančios įspūdį, jog jūs iš tiesų esate tam tikroje vietoje, čia ir dabar. Galima žvalgytis, virtualiai vaikščioti ir t.t. – tai tarsi realus pasaulis jūsų kompiuterio ekrane.
(0) 2014-06-23 18
Amerikiečių fotografas, pasitelkęs specialų keturių kamerų įrenginį, 360 laipsnių kampu užfiksavo įstabius naktinio dangaus panoramos vaizdus virš garsiausių Šiaurės Amerikos gamtos objektų.
(1) 2014-04-10 2
Šių metų balandžio 3 d. marsaeigio „Curiosity“ navigacinės fotokameros padaryta nuotrauka, kurioje ties horizonto riba užfiksuotas keistas dirbtinės šviesos šaltinis, sukėlė NSO ir sąmokslo teorijų gerbėjų pagyvėjimą interneto forumuose, tačiau prielaidos apie požeminę Marso civilizaciją ar NASA marsaeigį sekančius nežemiškos civilizacijos atstovus, regis, subliuško vos pasirodžiusios.
(1) 2014-01-27 0
Daugia-giga-pikselinės miestų panoramos yra užburiančios. Tai kažkas panašaus į dairymąsi po atokiausias miesto kerteles pro teleskopo objektyvą. Skirtumas tas, kad nereikia sukinėti ir reguliuoti teleskopo. Apskritai, nereikia nė teleskopo. Miestą žvalgyti galima... kad ir gulint vonioje. Tačiau yra vienas dalykas, kuris tokių panoramų naršymą paverčia itin azartišku – panoramoje paslėpta visas 100 "saldainių", kurie įžiūrimi priartinus konkrečios miesto erdvės vaizdą.
(0) 2014-01-26 0
Rusijos bendrovės „Yandex“ skaitmeninių žemėlapių paslaugos „Yandex Maps“ plėtotojai pranešė siūlantys apsilankyti virtualioje ekskursijoje po XXII žiemos olimpinių žaidynių objektus Sočyje.
(10) 2013-10-02 0
Australas Markas Gee pripažintas geriausiu šių metų astronomijos fotografu, skelbia Space.com. Pripažinimo jis sulaukė už nuotrauką, kurioje užfiksuotas mūsiškės – Paukščių Tako – galaktikos vaizdas iš vieno Naujosios Zelandijos paplūdimio.
(2) 2013-06-20 0
NASA publikavo naują spalvotą kvapą gniaužiančią panoraminę 1,3 mlrd. pikselių Marso paviršiaus nuotrauką – taip Raudonąją planetą aplink save mato po kelių savaičių vienų metų sukaktį Marse minėsiantis marsaeigis "Curiosity". Kadras dėl marsaeigį supančio akmenuoto kraštovaizdžio pavadintas "Rocknest" ("Akmenų lizdas").
(0) 2013-06-13 0
Tikriausiai esate ne kartą matę filmą ar reklaminį vaizdo klipą, kuriame rodomi vaizdai iš paukščio skrydžio. Jie keri, bet taip pat užmena mįslę apie tai, kaip jie buvo užfiksuoti. Pasirodo, anksčiau tam filmavimo komandos pasitelkdavo tikrus arba radijo bangomis valdomus sraigtasparnius. Tačiau dabar užtenka nedidelio, apie 5 kilogramus sveriančio skraidančio aparato, kurį jo konstruktorius Gediminas Vansevičius vadina multikopteriu.