Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Skaitmeninės fotografijos programinė įranga (Fotoaparatai ir fotografija | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-08-17 7
Pastaruosius keletą metų vis populiarėjantys kompiuteriuose duomenis „užkoduojantys“ išpirkos reikalaujantys virusai po truputį pradeda „užkariauti“ ir kitus įrenginius – šiandien nėra saugūs net ir veidrodiniai fotoaparatai, rašoma svetainėje „Verge.com“.
(2) 2016-09-06 10
<i>Viena padirbta nuotrauka geriau už 1024 žodžius, ar kaip ten sakoma…<br>Technologijų raida neleidžia užmigti ant laurų ir fotografijų redaktoriams ir paprastiems feisbukautojams ir twiter
(5) 2013-07-24 1
Disney Research specialistai sukūrė algoritmą, kuris gali generuoti trimačius modelius iš paprastų fotografijų, ir tai atlikti labai kruopščiai, iki smulkiausių detalių. Tokiu būdu, fotografuoti scenų iš visų pusių daugiau nebereikės.
(17) 2011-04-05 0
Svarbi žinia fotografijos mėgėjams ir profesionalams – visaverčiais skaitmeninės eros „piliečiais“ netrukus galės tapti ir palėpėse ar kituose nebenaudojamų rakandų slėptuvėse dulkantys vyresnių kartų juostiniai fotoaparatai. Žinoma, negatyvų ir juostelių ryškinimo blausioje prietemoje laikai vargu ar kada besugrįš. Tačiau antrajam gyvenimui prikelti kadaise ištikimai tarnavusius foto draugužius netolimoje ateityje, panašu, tikrai bus įmanoma.
(7) 2010-11-26 0
Populiarus posakis teigia, kad ir Roma nebuvo pastatyta per vieną dieną. Tačiau tyrėjų grupė iš Šiaurės Kalifornijos (JAV) bei Šveicarijos Ciuricho universitetų sugebėjo jį paneigti – jie sukūrė technologiją, leidžiančia atkurti trimačius pastatų, žemės reljefo, kitų objektų vaizdus, pasinaudojant milijonais jų nuotraukų, darytų įvairių žmonių ir paskelbtų populiariose interneto svetainėse, tokiose kaip „Flickr“, „Pikasa“, ir tai padaryti ypač greit...
(21) 2010-10-01 3
Bendrovė „Google“, siekdama „pagreitinti internetą“, pristatė naują skaitmeninių nuotraukų ir iliustracijų suglaudinimo formatą „WebP“.