Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Unikalūs fotoaparatai (Fotoaparatai ir fotografija | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-12-05 -6
Juostiniai fotoaparatai jau seniai prarado savo turėtas pozicijas. Jas teko užleisti daug pažangesniems skaitmeniniams fotoaparatams ir telefonams. Visgi, turint laisvo laiko pasigaminti juostinį fotoaparatą yra smagus užsiėmimas, juolab, kad tam nereikia išskirtinių įgūdžių ar reikmenų.
(3) 2014-12-10 25
<em>Mokslininkai sukūrė sparčiausią pasaulyje 2D kamerą, galinčią užfiksuoti fotono judėjimą.</em>
(5) 2013-06-06 1
Nedidelė tyrėjų grupė iš korporacijos „Bell Labs“ sukūrė fotokamerą, kuri neturi objektyvo su lęšiais.
(1) 2012-12-17 3
Tikriausiai ne vienam yra tekę pagalvoti, kad kartais visai neblogai būtų matyti, kas dedasi už nugaros. Prancūzų inžinieriai tai ir pasiūlė – galimybę matyti visą panoraminį vaizdą aplinkui.
(3) 2012-09-17 0
Kas nutinka vaizdo kamerai nukritus iš beveik 4 km aukščio? Panašu, kad tai priklauso nuo to, kokia kamera kris. Vaizdo įrašų svetainėje „Youtube“ buvo patalpintas įrašas, kuriame matosi, kad kamera nuo parašiutininko šalmo atsikabina iškart po iššokimo iš lėktuvo, bet po ilgo laisvo kritimo ji sėkmingai nusileido ir nesuprastėjus kokybei filmavo toliau.
(11) 2012-06-27 0
JAV mokslininkai teigia sukūrę vaizdo kamerą, galinčią fiksuoti neįtikėtinai detalias nuotraukas, kurių raiška siekia 50 mlrd. tšk. – per 1 tūkst. kartų daugiau, nei pažangiausių šiuolaikinių fotoaparatų.
(9) 2012-05-16 0
„Nulinės serijos“ Leica fotoaparatas ir toliau muša kainos rekordus. Aukciono Westilicht Photographica Auction metu (pastarasis vyko Austrijos sostinėje Vienoje), 0-Series Leica prototipas buvo parduotas už 2,16 mln. eurų.
(1) 2012-03-30 0
Prekyboje pasirodė kompaktiškas fotoaparatas „Kun One Eye“, kuris gal daryti iki 12 Mpix nuotraukas ir įrašinėti aukštos raiškos (1280 x 720 taškų) video 30 kadrų per sekundę greičiu. Aparate yra 4x skaitmeninio priartinimo funkcija.
(8) 2012-03-22 4
Visuomet įdomūs senų įrenginių darbo rezultatas, ypač kai juos apjungi su naujais. Būtent tai padarė fotografas – entuziastas Jason Bognacki. Jis nusprendė padaryti keletą nuotraukų su savo 1919 metų gamybos fotoaparatu Contessa-Nettel Piccolette, tačiau pasinaudojo ne juostele, o skaitmeniniu sensoriumi. Kaip tai atrodo, pažiūrėkite patys.
(8) 2011-12-13 2
Vienas iš JAV vyriausybės iššūkių branduolinių bandymu programos metu praėjusio amžiaus viduryje buvo sukonstruoti fotoaparatą, kuri užfiksuotų, kas vyksta sprogimo epicentre. Rezultatas – vadinamoji „Rapatronic“ kamera – ypatingai didelės spartos fotoaparatas, kuria pavyko užfiksuoti 30 metrų skersmens ugnies kamuolį, susiformuojantį per vieną dešimtmilijonąją sekundės dalį po branduolinio sprogimo.
(0) 2011-12-11 1
Nieko jau paprastas fotoaparatas nenustebins, visi jie labai panašūs savo dizainu ir funkcijomis, skiriasi tik jų kokybė, tačiau, kaip ir visada bei visur, yra baltų varnų. Šįkart pasižvalgysim į tikrą egzotiką – netradicinius ar koncepcinius fotoaparatus, kurių dažnas profesionalus fotografas tikrai nėra čiupinėjęs.
(8) 2011-11-24 0
Šįkart straipsnis nebus mokomasis, šiek tiek išlipsiu iš rėmų ir supažindinsiu jus su viena keisčiausių ir originaliausių fotografijos srovių – lomografija, arba tiesiog, LOMO.
(5) 2011-11-12 8
Kompaktiški fotoaparatai su greito realios nuotraukos atspausdinimo funkcija praėjusios amžiaus 9 dešimtmetyje „Polaroid“ prekinį ženklą išpopuliarino visame pasaulyje. Nors skaitmeninės technologijos vystosi beprotiškais tempais ir daug kas baigia pamiršti senuosius analoginius fotoaparatus, iškart nuotraukas spausdinančio fotoaparato idėja vėl gyva, tik šį kartą - skaitmeninėje formoje.
(7) 2011-10-25 0
Darenas Semjuelsonas (Darren Samuelson) vos spėjo užfiksuoti paskutinį Manheteno kadrą, kai prie jo prisistatė policijos patrulių ekipažas. Vyras su savo tėvu darbavosi tuščiuose dokuose prie Hadsono upės, kai pareigūnams parūpo, kodėl jie kažkokiu keistu 1,5 metro aukščio ir beveik 2 metrų ilgio sustumiamu objektu taikosi tiesiai į Niujorko širdį. D. Semjuelsonui teko aiškintis, jog jis – ne teroristas, o turistas, ir tas keistas, įmantrus objektas jokio pavojaus nek...