Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Mobilusis ryšys
Pagrindinės žymės
(0) 2017-10-20 0
Greičiausiai puikiai pamenate kaip dar visai neseniai sparčiai didėjanti išmaniųjų telefonų ekranų įstrižainė gąsdino daugelį pirkėjų. Vis dėlto dabar turime tokią situaciją, kai potencialių pirkėjų išgąstį keičia susidomėjimas. Kitaip sakant, didelė išmaniojo telefono ekrano įstrižainė šiuo metu daugumai asocijuojasi net tik su patogumu, bet taip pat ir produktyvumu. Nepaisant to, tokio tipo išmaniųjų telefonų asortimentas kol kas išlieka santykinai ribotas. Situacija tampa kiek geresnė tik tuo atveju, jeigu išmanųjį telefoną su didelės įstrižainės ekranu pasiryžtumėte įsigyti Kinijos elektroninėse parduotuvėse.
(0) 2017-10-20 1
Internetinės parduotuvės iš Kinijos – jokia naujiena ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Tačiau ar esate girdėję apie „Cafago“ internetinę parduotuvę, kuri savo veiklą pradėjo ne taip jau ir seniai? Joje pastebėjome labai įdomią akciją išmaniajam laikrodžiui „Zeblore Thor“, išsiskiriančiam puikiu dizainu ir labai geru kainos/parametrų santykiu.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-10-19 0
Laukiamiausias metų išmanusis telefonas – naujasis „iPhone“ modelis. Šie metai „Apple“ kompanijai ypatingi, nes prieš 10 metų, 2007 m. buvo pristatytas pirmasis šios kompanijos telefonas. Tai buvo nauja. Praėjus dešimtmečiui laukėme kažko ypatingo. Jubiliejinis „iPhone X“ sudomino, bet naujieji „iPhone 8“ ir „iPhone 8 Plus” nuvylė. Šiek tiek greičiau, šiek tiek geriau, bet labai panašu į ankstesnius modelius, o dizainas kaip ir „iPhone 6”.
Rubrika: Apžvalgos
(1) 2017-10-19 -2
Išmanųjį telefoną šiandien galima įsigyti už daugiau nei 1000 eurų, tačiau galima rasti ir itin pigių, kurie kainuos vos keletą dešimčių eurų. Tokie pigūs telefonai idealiai pasitarnauja kaip atsarginiai ar darbiniai, juk nesinori rizikuoti telefonu, kuris kainuoja brangiau nei 500€.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(15) 2017-10-18 -1
Esame apžvelgę jau nemažą skaičių išmaniųjų telefonų iš mažesnių Kinijos gamintojų. O ką vidutinės klasės įrenginių segmente siūlo didesnieji rinkos žaidėjai, tokie kaip „Xiaomi“?
Rubrika: Apžvalgos
(0) 2017-10-18 -3
Kiek anksčiau jau rašėme apie tai, jog „Leagoo“ anonsavo du beveik berėmius išmaniuosius telefonus. „Leagoo S8“ ir „Leagoo S8 Pro“ į visas prekybos vietas dar neatkeliavo, bet išankstinių užsakymų metu juos jau galima įsigyti ir taip šie modeliai prisijungia prie daugumos kitų telefonų, kurie išsiskiria beveik berėmiais ekranais ir 16:9 kraštinių santykiu.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-10-18 7
Kinijos įmonė „Huawei“, neseniai pagal parduodamų išmaniųjų telefonų kiekį aplenkusi „Apple“ (nors veikiausiai – tik laikinai), nusprendė labai rimtai kibti į atlapus ir geriausiems „Apple“, ir „Samsung“ produktams. Tą padės padaryti jų naujausias išmanusis telefonas „Huawei Mate 10 Pro“. Mat pačių gamintojų reklaminiuose šūkiuose skelbiama, kad tai ne šiaip išmanusis telefonas, o intelektuali mašina.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-10-18 0
Praėjo tik savaitė po oficialaus „Vernee MIX 2“ anonso, o pirmoji telefonų banga, kuri buvo pasiūlyta su nuolaida, jau iššluota – kaip ir buvo galima tikėtis, tai bus vienas iš pačių populiariausių šio rudens telefonų. Tačiau panašu, kad jis turės skirtingas modifikacijas ir jei tikėti gandais, sulauksime dar bent vieno oficialaus anonso.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-10-17 1
Kinijos kompanija „Vernee“ prieš kurį laiką išpildė savo gerbėjų prašymus ir sukūrė itin kompaktišką ir stilingą išmanųjį telefoną „Vernee M5“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-10-17 2
Nuo to laiko, kai „Samsung“ išleido savo naujausią „Galaxy S8“ ir „S8 Plus“, pasauliniai telefonų gamintojai sekė „Samsung“ pėdomis ir lenktyniavo vienas su kitu, kas greičiau pristatys savo pilno ekrano išmaniuosius telefonus. Nekeista, jog šiuo metu 18:9 ekrano santykį turintys telefonai yra patys populiariausi rinkoje, o jų pasiūla nuolatos didėja.
(0) 2017-10-17 7
Australijos teismas mirusio vyro neišsiųstą SMS žinutę, pasirašytą šypsenėle, pripažino galiojančiu testamentu, nurodančiu, kad jo namą ir pensiją paveldės brolis, o ne žmona ir sūnus.
(10) 2017-10-17 13
„Microsoft“ Operacinių sistemų grupės viceprezidentas Joe Belfiore socialiniame „Twitter“ išsidavė: kompanija nebekuria naujų programinių sprendimų – nei techninės įrangos „Windows 10 Mobile“ platformai. Ir nors „Windows Phone“ fanai tikėjosi dar daug atnaujinimų ir naujovių, dabar jau aišku, kad nuo šiol „Microsoft“ tik taisys klaidas ir darys saugumo skylių užkaišymus esamiems vartotojams, bet nebekurs nieko naujo.
Rubrika: IT
(1) 2017-10-16 1
Atnaujinta „Apple“ programinė įranga „iOS 11“ praretino neoriginalių priedų naudotojų gretas. Paprastai taip nutinka kaskart po „Apple“ programinės įrangos atnaujinimo.
Rubrika: IT
(1) 2017-10-15 0
Kaip jau rašėme, Kinijos kompanija „Vernee“ pristatė išmanųjį telefoną su „tri-bezel-less“ tipo ir 6,0 colių FHD+ raiškos ekranu – „Vernee Mix 2“. Dauguma jo specifikacijų jau yra žinomos iš seniau, tačiau šįsyk gamintojas išplatino pranešimą spaudai apie neįprastą šio telefono ištvermingumą.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-10-14 4
Vadovaujantis naujausiu „Asus“ sukurtu rinkodaros modeliu naujosioms Z370 (nors tai tinka ir X299 serijai) pagrindinėms plokštėms nesunku susigaudyti, kad rengiant apžvalgas dažniausiai tekdavo susidurti su dvejomis serijomis: ROG ir „Prime“. Pirmoji įsitaisiusi piramidės viršūnėje ir priklausomai nuo modelio gali pasiūlyti viską, ko geidžia žaidėjas ar ne mažiau užkietėjęs spartintojas. „Prime“ orientacija visai kita – profesionalas arba su karšta geležimi jau spėjęs seniau apšilti pirkėjas.
Rubrika: Apžvalgos
(0) 2017-10-14 12
Neseniai Lietuvoje padalinį įkūręs britų FinTech startuolis „Revolut“ šią savaitę pristatė pirmąjį pasiūlymą iš žadėto draudimo paketo – naujų telefonų draudimą, kurio ypač konkurencingos kainos prasidės nuo 77 centų per savaitę, arba 35 eurų per metus.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-10-14 6
Ar pamenate kada paskutinį kartą gerai žinomas gamintojas pristatė ekstremalioms sąlygoms pritaikytą išmanųjį telefoną? Jeigu tikrai aktyviai sekate šios rinkos naujienas, tai greičiausiai būsite girdėję apie naujos kartos išmanųjį telefoną „Samsung Galaxy S8 Active“.
(3) 2017-10-12 -7
Išmanieji telefonai tobulėja itin sparčiai, o pastaruoju metu didelis dėmesys skiriamas jų ekranams. Dauguma gamintojų mažina ekrano rėmelius, didiną ekranu dengiamą plotą. Tačiau vienas kriterijus dažniausiai nesikeičia – tai telefono ekrano raiška. Absoliuti dauguma išmaniųjų telefonų Full HD raiška ar net dar mažesne HD raiška ir tik retas kuris turi didesnę 2K raišką.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-10-12 -14
Ryšio bendrovės „Telia“ klientas sulaukė trumposios SMS žinutės, kurioje buvo informuojama, kad jis išnaudojo didelę dalį kredito limito, todėl prašyta sumokėti depozitą, antraip, pasibaigus limitui, paslaugos nebus teikiamos. Bendrovė paaiškina, ką toks prašymas reiškia.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(3) 2017-10-12 -26
Jeffas Dunnas - „Business Insider“ žurnalistas, išbandęs daugybę skirtingų ausinių, nuo pačių brangiausių iki pigiausių. Jis visuomet atkreipia dėmesį į ergonomiką, dizainą ir, žinoma, atkuriamo garso kokybę. Dunnas save laiko audiofilu, tad bet ko jam tikrai neįkiši.
(1) 2017-10-12 -2
Išmaniųjų telefonų rinka yra tokia milžiniška, jog visas naujienas perskaityti ar sužinoti – tiesiog neįmanoma. Kasdien pristatomi vis naujesni telefonai, kasdien pasirodo vis daugiau gandų, bet ne viskas yra tikrai svarbu ir vienodai reikšminga.
Kaip ir kiekvieną savaitę, Technologijos.lt Jums pristato karščiausias praėjusios savaitės naujienas. Dėl praėjusią savaitę dėl švenčių sustojusio darbo Kinijoje – šįsyk turime ne itin daug naujienų, o ir dauguma iš jų jau tikriausiai žinomos. Kaip bebūtų, siūlome prisiminti tai kas praėjusią savaitę buvo svarbiausia.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-10-11 -1
Niekam tikriausiai ne paslaptis, jog „Qualcomm“ procesoriai yra vieni populiariausių mobiliųjų procesorių pasaulyje. Kiek anksčiau rašėme apie aukščiausios klasės „Qualcomm“ lustus, kurie naudojami galingiausiuose „Android“ išmaniuose telefonuose.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-10-11 2
Jeigu rinkdamiesi telefoną prioritetą teikiate išbandytiems ir laiko patikrintiems modeliams su geriausiomis specifikacijomis už priimtiną, kainą, tuomet turėtų sudominti Kinijoje išparduodamas „Lenovo P2“ klasikinio dizaino išmanusis telefonas su 5100 mAh baterija.
(0) 2017-10-11 -2
Kinijos kompanija „Leagoo“ rugsėjo pabaigoje pristatė du naujus išmaniuosius telefonus – „Leagoo S8“ ir „Leagoo S8 Pro“. Tačiau iškart po pristatymo prasidėjo nacionalinė šventė ir ganėtinai ilgos atostogos visoje šalyje dėl ko pastaruoju metu negirdėjome nieko apie šios ir daugumos kitų kompanijų įrenginius. Kaip bebūtų, tačiau atostogos jau praėjo, todėl „Leagoo“ siūlo geriau susipažinti su naujaisiais išmaniaisiais.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-10-10 3
Populiariausia išmaniųjų telefonų operacinė sistema „Android“ palaiko daugiau nei 100 įvairiausių kalbų. Tačiau ne retai tenka susidurti su tuo, jog mūsų įsigytas įrenginys neturi lietuvių ar kokios kitos kalbos. Visai neseniai mums taip nutiko su „Neffos X1 Lite“ telefonu.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(5) 2017-10-10 4
Greičiausiai sutiksite, kad girdėti nuolatinius gandus apie planuojamus pristatyti naujos kartos aukštosios klasės „Apple“ ar „Samsung“ išmaniuosius telefonus jau tapo daugiau nei įprasta. Tuo tarpu vietinių Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojų tarpe tokios tendencijos gana ilgą laiką buvo vertinamos skeptiškai. Vis dėlto šį rudenį suplanuotas „Vernee Mix 2“ pristatymas viską apvertė aukštyn kojomis. Apie šį išmanųjį telefoną žiniasklaidoje buvo pradėta kalbėti dar likus geram mėnesiui iki jo oficialaus pristatymo, o kiek vėliau gamintojas savo gerbėjams netgi siūlė įsigyti „Vernee Mix 2“ už ypatingą kainą.
(0) 2017-10-09 32
Naujas straipsnis leidinyje „The Wall Street Journal“ teigia, kad Pietų Korėjos įmonė „Samsung“ už kiekvieną parduotą „iPhone X“ uždirbs 110 JAV dolerių, rašo „The Verge“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(4) 2017-10-07 2
„Google“ oficialiai pristatė išmaniųjų telefonų „Pixel“ šeimos atnaujinimą. Paėjusiai metais šie prietaisai užsitarnavo reputaciją flagmanų, turinčių vieną iš geriausią kamerą rinkoje. Jau iš anksto buvo žinoma, kad „Pixel 2“ ir „Pixel 2 XL“ gamins trečiųjų šalių gamintojai – HTC ir LG.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-10-07 0
Pietų Korėjos įmonė LG pristatė išmanųjį telefoną „LG K7i“, kuris pasižymi nauja, visiškai neįprasta šiems įrenginiams funkcija. Įmonės atstovai tikina, kad šis aparatas ultragarso bangomis atbaidys uodus, rašo „Ars Technica“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(9) 2017-10-06 47
Skaitmeniniai įsilaužimai, žinoma, nėra naujiena. Įvairios grupuotės taip stengiasi pasipelnyti. Kartais joms pavyksta išsisukti visai nepastebėtoms, tačiau centrinėje ir rytų Europoje dislokuoti JAV kariai susidūrė su netikėtais įsilaužimais, kuomet Rusijoje esantys hakeriai stengėsi paimti išmaniuosiuose telefonuose saugomą asmeninę informaciją. Telefonai tokiais atvejais elgiasi keistai, tačiau pasitaiko ir kur kas šiurpesnių įvykių.
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai
į