Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Mobilusis ryšys
2018-10-22 3
Šįkart Geekbuying.com išplatino pranešimą, kad iš Lenkijos sandėlio parduoda „ZTE Nubia Z17 Lite“ išmanųjį telefoną. Pasiūlymas labai ribotam laikui, o kaina turbūt pati žemiausia, kokia tik yra buvus.
IT
(3) 2018-10-22 8
Nuo spalio 28 d. „Google“ pradės reikalauti licencinio mokesčio už Europoje pardavinėjamuose telefonuose esančias „Google Play“, „Youtube“, „Gmail“ paslaugas – taip, esą, siekiama laikytis Europos Komisijos antimonopolinio tyrimo reikalavimų, rašo „The Verge“.
2018-10-19 13
Anksčiau technologijų įmonės pokalbiuose dėl darbo pasitelkdavo įvairius galvosūkius. Dabar ši mada, atrodo, jau yra praeityje. Šiais laikais pasitelkiami kitokie darbuotojų atrankos metodai, o galvosūkiai cirkuliuoja internete ragindami pasukti galvą. Štai 3 galvosūkiai, kuriuos anksčiau naudodavo „Apple“.
2018-10-18
Naujausia technologijų kryptis – prie išmaniojo telefono prijungtas robotizuotas pirštas. Jis leidžia telefonui judėti ir gali jus paglostyti. Jo kūrėjas sako, kad tai padės mums geriau suprasti save ir lengviau bendrauti su mašinomis.
(5) 2018-10-18
Išmaniųjų telefonų tobulinimo tendencijas stebintiems technologijų gerbėjams šie metai – ar bent jau antroji metų pusė – galėjo pasirodyti nuobodoka: „Samsung“ be didelių permainų dizaine ir funkcionalume šiek tiek panaujino savo „Note 9“ seriją, o „Apple“ telefonų asortimente apskritai labiausiai pasikeitė kaina, bet ne geležis. Už tai jiems „Huawei“ padėkojo ir, pristatydami „Mate 20 Pro“ telefono modelį, parodė, koks turi būti tikrai turiningas atnaujinimas.
(1) 2018-10-16 20
Singapūro kompanija „Pundi X“ pristatė pirmąjį pasaulyje išmanųjį telefoną, veikiantį decentralizuotoje operacinėje sistemoje.
IT
2018-10-15 24
2013 m. Kinijoje buvo itin smarkiai piktnaudžiaujama „Apple“ garantinio aptarnavimo taisyklėmis: šioje šalyje gyvenantys sukčiai įsuko tokį verslo planą, kad įmonei padaryta nuostolių suma skaičiuojama milijardais, rašo „Engadget“, remdamiesi leidinio „The Information“ informacija.
2018-10-15
Naujieji „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“ šiuo metu yra brangiausi rinkoje esantys telefonai. Nepaisant to, jau pirmąją jų prekybos dieną, žmonės prie parduotuvių būriavosi nuo vidurnakčio. Pavydėtina, kaip „Apple“ kompanija sugebėjo susikurti tokį lojalių vartotojų ratą, kurie renkasi jų produktus nesvarbu, kiek jie kainuotų. Šių telefonų laukiau ir aš, norėjau patikrinti, ar brangiausi išmanieji telefonai taip pat yra geriausi?
2018-10-14 2
„Vernee“ kompanija išplatino pranešimą apie naujausią savo išmanųjį telefoną „Vernee M3“. Skelbiamos išsamios detalės apie telefoną ir tai, kad jau priimami išankstiniai telefono užsakymai. Kaina siekia vos 89,99 JAV dolerius.
Prieš septynerius metus Lietuvoje pradėjo veikti 4G ryšys, kuris visiškai pakeitė mobiliojo ryšio paslaugų vartojimo įpročius – jis vartotojams pasiūlė milžinišką duomenų perdavimo spartą, galimybę žiūrėti vaizdo transliacijas, programėlių gausą. Tačiau jau visai ne už kalnų yra nauja – 5G – mobiliojo ryšio karta. Ką ji duos vartotojams ir verslui? Pramonei? Visuomenei? >> skaityti
 
(1) 2018-10-13
„Samsung“ pristatė pirmąjį pasaulyje vidutinės klasės telefoną su keturguba galine kamera – „Galaxy A9“. Patobulinta keturių objektyvų kamera pasižymi 120 laipsnių plataus kampo objektyvu, dviejų kartų optiniu priartinimu, 24 MP raiška bei suliejimo efektą išgaunančiu objektyvu.
2018-10-12 14
Informacinės saugos grupės mokslininkai visapusišką saugumo analizę pateikė artėjančiam 5G mobiliojo ryšio standartui. Jų išvada: duomenų apsauga yra patobulinta, palyginti su ankstesniais 3G ir 4G standartais. Tačiau vis dar yra saugumo spragų ir 5G mobiliojo radijo technologiją vis dar reikia tobulinti.
2018-10-12 1
Internetinė parduotuvė Geekmaxi.com vėl pasiruošusi mus nudžiuginti. Šįkart paruošė nuolaidų ne tik naujausiems „Xiaomi“ kompanijos išmaniesiems telefonams: „Xiaomi Mi A2“, „Xiaomi Mi A2 Lite“, bet ir kokybiškam nešiojamam kompiuteriui „Teclast F7“, „Xiaomi Mi VR“ akiniams ir netgi išmaniajam robotui „Xiaomi Mi Bunny Mitu“. Priminsime, kad ši internetinė parduotuvė iš kitų Kinijos internetinių parduotuvių išsiskiria tuo, kad labai dažnai (bet ne visada) savo prekes parduoda iš Vokietijoje esančio sandėlio, tad nėra jokių muito mokesčių.
(3) 2018-10-12
Po kelių mėnesių tradicinės didelio masto nutekėjimų serijos pagaliau oficialiai pristatyti flagmanai „Google Pixel 3“ ir „Pixel 3 XL“. Idėja apie etaloninį ir svarbiausią šių metų „Android“ įrenginį dabar tapo realybe. Daugelis ekspertų nesitikėjo iš naujienų nieko ypatingo ir jie buvo teisūs.
(1) 2018-10-11 2
„Ulefone Armor 5“ – tai itin tvirtas išmanusis telefonas, atitinkantis IP68 standartą, turintis smūgiams atsparų korpusą ir nesibraižančią „Gorrila Glass 4“ ekrano apsaugą. 5000 mAh baterijos pakanka net 10 valandų video peržiūrų, o didelis ekranas tam puikiai tinka. Šis telefonas turi ir papildomas funkcijas, kaip belaidis įkrovimas, dviguba galinė kamera, kompasas, o savo naudotoją atpažįsta ir iš piršto antspaudo, ir iš veido.
2018-10-10
„iPhone“ telefonai atrodo labai gerai su savo stikliniais korpusais. Tačiau jie turi vieną trūkumą - jie lengvai dūžta. Priešingai nei kiti gamintojai, „Apple“ nusprendė savo telefonų nugarėles padaryti nekeičiamomis, todėl telefono remontas kainuoja kelis šimtus eurų. Tačiau dabar į viešumą iškilo vienas „Apple“ patentas, rodantis, kad ateityje telefonai gali ir apskritai nedužti.
(1) 2018-10-10 3
Bendrasis pagalbos centras vienu didžiausių savo nuopelnų per 15 metų įvardija pagerintą vietos nustatymo sistemą. Pasak centro vadovo, išmaniųjų telefonų savininkams suteikti pagalbą galima operatyviau nei paprastų mygtukinių telefonų, nes galima gauti tikslesnes koordinates.
2018-10-10 3
Išmanieji telefonai tapo neatsiejama kasdienybės dalimi, daugeliui pakeitę įprastą laikrodį, fotoparatą ar net kompiuterį. Tačiau kai kurie faktai apie įrenginius, užkariavusius beveik visas šiuolaikinio žmogaus gyvenimo sritis, vis dar yra mažai kam žinomi.
(5) 2018-10-09 35
Į Naująją Zelandiją atvykusiems keliautojams gali tekti sumokėti 5 tūkst. Naujosios Zelandijos dolerių (2 808 eurų) baudą, jei jie atsisakys nurodyti savo elektroninių prietaisų atrakinimo slaptažodžius muitininkams, kad šie galėtų juos patikrinti.
IT
(9) 2018-10-09 50
Kinų šnipai, panašu, buvo įtaisę šnipinėjimo lustus „Apple“, „Amazon“ ir kitų įmonių naudotose tarnybinėse stotyse.
2018-10-09
Pernai „Apple“ pirmą kartą pristatė priekinę išpjovą savo „iPhone X“ telefone. Nors kai kuriems šis dizaino pasikeitimas nekelia daug emocijų, kiti mano, jog išpjova atrodo labai neskoningai. Nepaisant to, „Apple“ taip ir nesuteikė galimybės paslėpti šią išpjovą. Šiuo metu svarstome, kokia gi bus „Apple“ išpjova ateityje. Remiantis naujausiais gandais, kameros jutiklis gali būti nematomas plika akimi.
2018-10-09 2
„HMD Global“, „Nokia“ telefonų namai, pristatė „Nokia 7.1“, pirmąjį išmanųjį telefoną su „PureDisplay“ ekrano technologija, suteikiančia naują kokybės lygį visų vaizdo įrašų peržiūrai. Ji išsiskiria didesniu vaizdų kontrastu, raiškumu ir patobulintomis spalvomis, skelbiama gamintojo pranešime spaudai. Žemiau - nekoreguotas pranešimo tekstas.
(3) 2018-10-08 15
Prieš septynerius metus Lietuvoje pradėjo veikti 4G ryšys, kuris visiškai pakeitė mobiliojo ryšio paslaugų vartojimo įpročius – jis vartotojams pasiūlė milžinišką duomenų perdavimo spartą, galimybę žiūrėti vaizdo transliacijas, programėlių gausą. Tačiau jau visai ne už kalnų yra nauja – 5G – mobiliojo ryšio karta. Ką ji duos vartotojams ir verslui? Pramonei? Visuomenei?
2018-10-04 7
Spalio mėnesį „OnePlus“ pristatys savo naują flagmaną ir tai nėra naujiena, nes pati įmonė neslėpė savo planų per metus sukurti porą aukščiausio kokybės produktų. Dėl naujienos pavadinimo kūrėjai ilgai nemąstė ir pakrikštijo ją „OnePlus 6T“. Tuo tarpu, kol iki pristatymo yra laiko, insaideriai ir toliau sistemingai naikina intrigą dėl išmaniojo telefono. Šį kartą gerai žinomas šaltinis „WinFuture“ paviešino naujienos atvaizdus ir teigia, kad jie yra oficialūs.
(1) 2018-10-02 10
Vieno didžiausių Europoje mobiliojo ryšio operatorių „Deutsche Telekom“ viceprezidentas dr. Alexanderis Lautzas įsitikinęs, kad po dešimties metų išmaniųjų telefonų tokiu pavidalu, kokius juos pažįstame dabar, nebeliks. Savo požiūriu su klausytojais jis pasidalijo Rygoje vykstančioje konferencijoje „5G Techritory“.
(2) 2018-10-01 2
„OUKITEL WP2“ - tai telefonas skirtas aktyviems. Jis atitinka IP68 standartą, nebijo smūgių, o ir dėklo jam nereikia. Vienas didžiausių privalumų - 10000 mAh baterija, kurios pakaks kelioms dienoms. Šalia to „OUKITEL WP2“ turi ir pirštų antspaudų skaitytuvą, trigubą kamerą ir krūvą papildomų funkcijų.
2018-10-01 11
Neseniai anonsuotas flagmanas „iPhone XS Max“ gavo ne tik aukščiausios klasės aparatūrą bet ir rekordinę kainą, kuri gerokai viršija jo pernykščio pirmtako nustatytą 999 dolerių ribą. Už „Apple“ naujieną JAV reikia atiduoti nuo $ 1 099 iki $ 1 499 – nepriklausomai nuo atminties talpos, suma išlieka keturių skaitmenų. Leidinio „TechInsights“ ekspertai nusprendė apskaičiuoti naujojo išmaniojo telefono komponentų kainą ir nustatyti, kiek iš tikrųjų vertas „Apple“ gaminys.
IT
2018-09-30
Kaip atpažinti įsilaužimą į prietaisą ir apsaugoti savo duomenis.
(3) 2018-09-30 2
Panašu, kad netrukus nebeliks gamintojų, kurie savo išmaniųjų telefonų dar nepapuošė ekrano išpjova. Rinkos tendencijų vėjas palenkė ir kinų kompaniją „Meizu“, nepaisant to, kad savo flagmano „Meizu 16X“ anonso metu aiškino, jog teisingas ekranas turi būti plačiaekranis ir be išpjovos. Atrodo, dabartinėje situacijoje „Meizu“ nusprendė, kad visos priemonės yra geros, jei tik padės stumti iš rinkos „Xiaomi“ produktus.
(15) 2018-09-29 37
Telekomunikacijų bendrovės Europoje žinojo, kad jos turės suspėti „išsivynioti" su radijo bangomis, kad įjungtų naujos kartos judriojo ryšio paslaugas. Sąskaita už tai gaus didesnę, nei jos norėjo.
(8) 2018-09-28
Vidurnaktį (iš ketvirtadienio į penktadienį) net kelios atstovybės paskelbė išankstinės prekybos naujaisiais telefonais „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“ pradžią.
(2) 2018-09-28 15
„Huawei“ žurnalistams išsiuntė pakvietimus į naujojo „Huawei Mate 20“ pristatymą. Naujoji telefonų serija bus pristatyta spalio 16 d. Londone.
2018-09-27 10
Kai kuriose pasaulio valstybėse oficialiai įsigyti „iPhone XS“ ir „iPhone XS Max“ galima jau nuo praėjusio penktadienio – parduotuvėse JAV ir Japonijoje rikiavosi eilės norinčiųjų juos nusipirkti. Tačiau jau po kelių dienų internete pasirodė skundų dėl prastos korinio bei „Wi-Fi“ ryšio kokybės, o taip pat dėl lėtesnio duomenų siuntimo greičio lyginant su senesnio modelio telefonais, rašo „The Verge“.
(3) 2018-09-27 3
Fotografijos entuziastų ir profesionalų išliaupsinti „Huawei P20“ serijos išmanieji sulaukė fenomenalios sėkmės – bendrovė „Huawei“ informuoja, kad per penkis mėnesius šių telefonų parduota jau 10 mln. Rekordiniai pardavimai fiksuoti tiek Kinijos, tiek Vakarų Europos rinkose. Kaip teigia įmonės atstovai, tai iliustruoja augantį pirkėjų pasitikėjimą naujosios kartos telefonais.
(2) 2018-09-26 9
„iPhone XS Max“ ir „iPhone XS“ pradeda savo žygį per pasaulį. Juos jau gavo kai kurie užsienio žurnalistai ir tinklaraštininkai, įskaitant JerryRigEverything. Pastarąjį autorių labiau domina ne techninė pusės, o prietaiso praktiškumas. Jam atiteko naujos aukso spalvos „iPhone XS Max“, kuriam buvo atliktas tradicinis tvirtumo ir atsparumo išorės veiksniams testų rinkinys.
2018-09-26 2
„Meizu 16th“ serija su dizainu be išpjovos pasipildė nauju nariu „Meizu 16X“. Išmanusis telefonas skirtas jaunajai kartai, kuri ieško naujausių funkcijų už prieinamą kainą. Daugeliu atžvilgių „Meizu 16X“ gali būti vadinamas gamintojo 16-osios serijos supaprastinta versija už mažesnę kainą.
2018-09-25 15
„Samsung“ ištesėjo anksčiau duotą pažadą, kad nuo šiol inovacijos iš pradžių pasirodys viduriniosios klasės prietaisuose ir tik vėliau bus įdiegtos flagmanuose.
2018-09-24 5
„Xiaomi Mi 8 Lite“ - tai „lengvesnė“ „Xiaomi Mi 8“ flagmano versija ir bent trečdaliu pigesnė. Turi vidutinės klasės „Qualcomm Snapdragon 660“ procesorių, galima rinktis su mažesniu RAM kiekiu, tačiau flagmaną pralenkia didesniu, 6.26 colių įstrižainės ekranu. Taip pat pasižymi labai geromis kameromis su dirbtiniu intelektu ir pagal bendrą technologijų derinį yra vienas geriausių išmaniųjų telefonų savo kainos grupėje.
2018-09-24 9
Šiemet Kinijos kompanija „Xiaomi“ išmaniuosius telefonus gamina taip greitai kaip bandelių parduotuvė „Akropolyje“. Klausimas ar pakaktų rankų ir kojų pirštų tam, kad suskaičiuotumėme kiek jų šiemet viena didžiausių Kinijos įmonių jau pristatė ir kiek dar planuoja pristatyti, tačiau sunku būtų nuginčyti faktą, jog jie žino kaip patraukti dėmesį.
2018-09-24
Anksčiau buvo manoma, kad „Samsung“ 2019 metais pristatys tris „Galaxy S10“ modelius. Vis dėlto, kruopščiai tikrindami „Galaxy S9 Plus“ atnaujinimą, pastabieji programuotojai aptiko paminėtą ketvirtą „Galaxy S10“ modelį, kuris gali pasirodyti ateityje.
2018-09-24 1
Kinijoje „Xiaomi“ pristatė keletą naujų produktų. Vienas iš jų yra išmanusis telefonas „Mi 8 Lite“, o kitas – „Mi 8 Pro“, kuris iš pradžių buvo vadinamas „Mi 8 Screen Fingerprint Edition“. Naujajame „Mi 8“ varianto ekrane įtaisytas pirštų atspaudų skaitytuvas, panašus į naudojamą „Mi 8 Explorer Edition“. Be to debiutantas taip pat gali pasigirti dvejomis naujomis spalvomis.
2018-09-23 12
„Xiaomi Mi Max 3“ – tai naujos kartos išmanusis telefonas, kuris turi 6,9 colių įstrižainės ekraną ir net 5500 mAh talpos bateriją. Paprastai tokie parametrai būdingi planšetiniams kompiuteriams, tačiau „Xiaomi Mi Max 3“ atveju tai pavyko sutalpinti 17,6 x 8,74 x 0,8 cm matmenų korpuse.
2018-09-22 6
Kinijoje surengtoje spaudos konferencijoje „Xiaomi“ paskelbė apie naują išmanųjį telefoną – „Xiaomi Mi 8 Lite“, kuris yra prieš kelis mėnesius išleisto flagmano „Xiaomi Mi 8“ paprastesnė versija.
2018-09-21 16
„Apple“ kompanija ruošiasi šią savaitę pristatyti tris naujus „iPhone“ modelius: „iPhone XS“, „iPhone XS Max“ ir „iPhone XR“. Pirmiausiai bus galima įsigyti „iPhone XS“ ir „iPhone XS Max“ modelius, o spalio pabaigoje turėtų pasirodyti ir „iPhone XR“. Tačiau jei galvojate apie naują ir prabangų „iPhone“ telefoną, kuris pakeistų jau turimą „iPhone“, prieš priimdami galutinį sprendimą turėtumėte palaukti, kol pasirodys naujoji „iOS 12“ operacinė sistema.
(1) 2018-09-21
Niujorko teismui pateiktame ieškinyje nurodoma, kad šio miesto gyventojos rankinuke savaime užsiliepsnojo išmanusis telefonas „Samsung Galaxy Note 9“, rašo cnet.com.
>> Senesni įrašai