Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Mobilusis ryšys
Pagrindinės žymės
(3) 2017-04-26 6
Niukaslio universiteto (Jungtinė Karalystė) tyrimo rezultatai nustebino ne tik tyrėjus, bet ir saugumo ekspertus: išmaniųjų telefonų vidiniai jutikliai gali suteikti kibernetiniams nusikaltėliams pakankamai informacijos, kuri padėtų be vargo atspėti vartotojų PIN kodus ir slaptažodžius, rašoma pranešime spaudai.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-04-26 -2
Parodoje MWC 2017 pristatytas flagmanas „Huawei P10“ skirtingose rinkose siūlo skirtingos talpos vidinę atmintį. Tačiau prieš kelias dienas paaiškėjo, kad kai kurie prietaisai skiriasi ne tik atminties talpa, bet ir jos tipu. Tai išsiaiškinti padėjo testavimo programėlė „Androbench 5.0“, kuri atskleidė, kad iš pažiūros identiškų prietaisų duomenų nuskaitymo greitis svyruoja nuo 280 MB/s (eMMC 5.1) iki 400 (UFS 2.0) ar net iki 790 MB/s (UFS 2.1). Po šios informacijos paskelbimo vartotojai laukė oficialaus „Huawei“ atsakymo ir pagaliau jį gavo.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-04-26 -5
Išsikraunantis ar jau išsikrovęs išmanusis telefonas šiandieniniam žmogui kelia ypač didelį stresą, kadangi tokiu atveju jaučiamės tarsi atjungti nuo pasaulio. Todėl, turėdami įkroviklį, ieškome net menkiausios progos, kuomet galima bent keliais procentais įkrauti savo telefono bateriją.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-04-25 8
Vienas iš svarbiausių „Samsung Galaxy S8“ trūkumų yra jo kaina. Nepaisant visų akivaizdžių flagmano privalumų, kainuoja jis labai brangiai ir tai daugelį verčia atsisakyti jo pirkimo. Ar tokia suma nėra per didelė?
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-04-25 0
Prieš kelias savaitės Pietų Korėjos technologijų kompanija „Samsung“ pristatė savo naujausią flagmaną „Galaxy S8“. Pati įmonė į šį savo kūrinį deda itin daug vilčių, kadangi prieš tai pristatytas „Galaxy Note 7“ patyrė visišką fiasko. Bet ar jis tikrai gali atlaikyti kasdienius išbandymus? Ko reikia, kad jo ekranas susibraižytų, sudužtų ar nubluktų? Štai keli bandymai.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(13) 2017-04-24 51
Scotty Allen’as sykį bare su draugais gurkšnodamas alų susilažino, jog iš įvairių Kinijos elektronikos parduotuvėlių surankiotų detalių pasigamins veikiantį iPhone telefoną. Sąlygos imtis iššūkio buvo palankios: tuo metu Allen’as laikinai gyveno Šendžene – didžiuliame Kinijos mieste, kuriame elektronikos prekių parduotuvių – ant kiekvieno kampo, o darbui atlikti reikiamų įgūdžių jam netrūko.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(6) 2017-04-24 -5
Stereo garsą palaikančios ausinės jau seniai nėra naujiena. Būtų sunku surasti įrenginių, kurie šios technologijos nepalaikytų. Tačiau yra ir įdomesnė ir galbūt didesnių įspūdžių suteikianti sistema - 3D garsas. Kuo ši sistema ypatinga? Kodėl ji geriau tinka filmams žiūrėti? Kiek kainuoja nebrangios, bet labai kokybiškos belaidės ausinės su 3D garso sistema?
(2) 2017-04-24 -5
Visas naujausio „Qualcomm“ procesoriaus „Snapdragon 835“ atsargas kelis pirmuosius gamybos mėnesius išpirko „Samsung“, tad konkurentai buvo priversti šiek tiek atsilikti nuo Pietų Korėjos milžinų. Tačiau „Galaxy S8“ gamybos tempams atslūgus jie puolė patys štampuoti įrenginius su naujaisiais procesoriais – ir smarkiai, smarkiai pigiau.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-04-24 6
Vietiniai Kinijos gamintojai toliau įrodinėja, kad ekonominės klasės išmanieji telefonai gali būti bent jau penkis kartus pigesni už aukštosios klasės išmaniuosius telefonus. Žinoma, skirtingų klasių išmaniųjų telefonų techninės galimybės atitinkamai skiriasi, tačiau dažnas pirkėjas į tai vis rečiau kreipia dėmesį, nes net ir pigesnių modelių galimybių užtenka visoms svarbiausioms funkcijoms, o tie, kas nori maksimumo, savaime dairosi tik į brangiausius flagmanus.
(0) 2017-04-23 -6
„Samsung Galaxy A3“ – mažas išmanusis telefonas su 4.7 colio įstrižainės ekranu. Tokios įstrižainės išmanieji šiandien yra praktiškai nykstantis tipas. Tiesa, tokių nedidelių išmaniųjų telefonų rinkoje mėgėjų yra daug, o štai pasiūlymų – nelabai. Būtent šių naudotojų poreikius jau trečius metus iš eilės tenkina „Galaxy A3“ modelis. Naujausias „Samsung Galaxy A3“ modelis gavo apsaugą nuo vandens, puikią priekinę kamerą, ilgai veikia ir yra greitai įkraunamas.
Rubrika: Apžvalgos
(0) 2017-04-21 4
Kokius didžiausius trūkumus turi jūsų „Bluetooth“ kolonėlė? Greičiausiai tai per greitas baterijos nusėdimas ir prasta atkuriamo garso kokybė. Kai kurios belaidės kolonėlės taip pat pasižymi trūkinėjančiu ryšiu su išmaniuoju telefonu bei keistoku dizainu. Visgi, gerai pažįstamas gamintojas siūlo labai paprastą ir patikimą kolonėlę, kuri gros net 10 valandų, tačiau labiausiai stebina jos simpatiška kaina.
(10) 2017-04-20 -6
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete dar kartą po pertraukos ėmėsi privalomo SIM kortelių registravimo klausimo. Po posėdžio nuspręsta pasiūlymams registruoti SIM korteles pritarti.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(4) 2017-04-20 6
Iš anksto naujuosius „Samsung“ telefonus „Galaxy S8“ užsisakę klientai jau gali džiaugtis naujaisiais savo įrenginiais – kurjeriai juos pristatinėja nuo šio pirmadienio ankstyvo ryto. Daugelis naujųjų telefono savininkų gavę siuntinius džiūgavo taip, tarsi kitą dieną po Velykų būtų atėję ir Kalėdos. Tačiau kai kurie buvo nepatenkinti.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-04-18 -9
„Bluetooth“ kolonėlės yra labai populiarios jau vien dėl jų patogumo. Daugelis žmonių muziką klausosi per ausines, todėl išleisti didelių sumų gerai garso sistemai nusipirkti jiems nėra prasmės. Belaidės kolonėlės gelbsti tais atvejais, kai muzika norima pasidalinti su kitais - juk telefono garsiakalbiai ir šiandien groja gana prastai. Bet kas iš tiesų lėmė, kad „Xiaomi“ kolonėlės yra tokios populiarios? Pasirodo, kalta ne tik patraukli kaina.
(2) 2017-04-18 37
Išmaniųjų telefonų programėlė „Google Photos“ smarkiai tobulėja – dabar ji moka automatiškai stabilizuoti vaido įrašus ne prasčiau, nei pažangiausios ir brangiausios vaido stabilizavimo technologijos, į telefoną įdiegtos gamintojų, rašo „The Verge“.
(4) 2017-04-18 8
Anksčiau ar vėliau ateis diena, kai teks konstatuoti, kad išmaniųjų telefonų erai atėjo galas. Ir jų, deja, laukia tokia pat neišvengiama lemtis, kaip kadaise pažangos viršūne laikytų pranešimų gaviklių ar fakso aparatų.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(2) 2017-04-17 2
„Xiaomi“ garsėja savo gaminama garso technika. Ypač patraukliai atrodo „Xiaomi“ ausinės, kurios pasižymi pažangiomis garso atkūrimo technologijomis, aukšta gaminio kokybe bei nepralenkiama kaina. Pavyzdžiui, „Mi IV“ ausinės su hibridiniais garsiakalbiais yra labai populiarios ir visuotinai giriamos praktiškai visose apžvalgose, bet už ką? Kuo jos tokios geros? Kokius esminius jų privalumus ir trūkumus pastebi technologijų žurnalistai ir šių ausinių nešiotojai?
(3) 2017-04-17 12
Lietuvoje bus galima įsigyti atnaujintą legendinę „Nokia 3310“, tai patvirtino Lietuvoje dirbantys mobiliojo ryšio operatoriai.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(2) 2017-04-17 6
Perkant internetu reikia būti atsargiam. Net žinomas parduotuvės pavadinimas negarantuoja, kad prekė bus, kokią užsisakei. Tuo įsitikino alytiškis Arūnas T., jo manymu, vietoj „iPhone 6“ gavęs klastotę.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-04-14 5
Dažniausiai žmonės IP kameras perka tam, kad apsaugotų savo namus nuo nusikaltėlių, kurie gali kėsintis pasisavinti svetimą turtą ar jį apgadinti. Tačiau iš tikrųjų internetu transliuojančias kameras galima panaudoti ir kur kas išradingiau. Pateikiame penkis netradicinius IP kamerų panaudojimo būdus.
(4) 2017-04-14 -15
Pastaruoju metu tikriausiai ne kartą teko girdėti apie savaime užsidegančius kompiuterius ar sprogstančius mobiliuosius telefonus. Daugybė žmonių jau bijo palikti prietaisus įkrovimui visą naktį.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-04-13 48
Portalui „NokiaPowerUser“ anoniminis šaltinis pranešė „Nokia 9“ bendras ypatybes bei pasakė kada ir už kiek bus galima įsigyti būsimą flagmaną.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(2) 2017-04-12 -17
Jau per pirmąsias dešimt dienų nuo pasaulinio išmaniųjų telefonų „Galaxy S8“ ir „Galaxy S8+“ pristatymo, Baltijos šalių gyventojai spėjo parodyti itin didelį susidomėjimą – šiuo metu naujųjų „Samsung“ flagmanų išankstiniai užsakymai sudaro net 33 proc. visų iki šiol užsakytų ir parduotų „Galaxy S“ serijos telefonų regione.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-04-11 -4
Liudvikas Van Bethovenas - vienas garsiausių pasaulio kompozitorių, visiems laikams įėjęs į klasikinės muzikos istoriją. Jo sukurtos sonatos tikriausiai taip ir nepaliks pasaulinio garso orkestrų repertuaro, tačiau dažniausiai žmonės apie Bethoveną prisimena kai ką kito - jis gyvenimo pabaigoje apkurto ir savo kūrinių nebegirdėjo. Visgi, buvo ne visai taip - jis naudojosi muzikos perdavimu kaulais. Šiuo principu pagrįstas technologijas dabar neįtikėtinai pigiai galite naudoti ir jūs.
(5) 2017-04-11 -9
„Samsung Galaxy S8“ supo daugybė gandų. Kodinis naujienos pavadinimas „Dream“ privertė tikėtis daug. Varle.lt mobiliųjų įrenginių specialistai siūlo pažiūrėti, ar tikrai turime reikalų su svajonių išmaniuoju telefonu.
Rubrika: Apžvalgos
(1) 2017-04-11 9
Prieš kiekvieną skrydį girdime skrydžio palydovių nurodymą elektroniniuose prietaisuose įjungti skrydžio režimą arba prietaisus išjungti. Tačiau kas bus, jeigu nepaklausysime šio nurodymo?
(0) 2017-04-10 -23
Šiais laikais lyg ir įprastas vartotojo elgesys prieš įsigyjant stambesnę sumą kainuojantį daiktą – pasižiūrėti internete, ką apie jį sako gamintojas ir (tikėtina) objektyvesnę nuomonę pateikiantys žurnalistai. Šios informacijos derinys suformuoja lūkesčių rinkinį. Ir dažniausiai gamintojai visomis išgalėmis stengiasi tuos lūkesčius patenkinti. Bet ne visada.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(15) 2017-04-10 0
Naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis Europoje tokiomis pačiomis sąlygomis ir kainomis, kaip gimtojoje šalyje – šis Europos Parlamento (EP) pažadas lietuviams skamba kaip tikra dovana. Tačiau realybė bus visai kitokia.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-04-08 -10
Kiekvienais metais „Samsung“ demonstruoja vis tobulesnius savo flagmanų ekranų sprendimus. Šiais metais kartu su „Samsung Galaxy S8“ ir „Galaxy S8 Plus“ gamintojas sukūrė naują standartą, kurio tikėtina, sieks konkurentai. Pagrindinis įrodymas – aukštas „DisplayMate“ šaltinio specialistų įvertinimas.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-04-07 -4
Pietų korėjiečiams pristačius naujausius „Galaxy S8“ ir „Galaxy S8 Plus“ telefonus kyla pagrįstas klausimas: o ar „Samsung“ dar įžvelgs prasmę gaminti „Note 8“?
Rubrika: Mobilusis ryšys
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai
į