Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Mobilusis ryšys
Pagrindinės žymės
(2) 2017-12-11 4
„Xiaomi“ visuomenei pristatė atnaujintą išmaniųjų telefonų šeimą „Redmi“, kuri šį kartą pasiūlė 18:9 formato ekranus. Atnaujinimas apsiribojo dviem modeliais – „Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ su, atitinkamai, 5,7″ ir 5,99″ ekranais bei HD+ ir Full HD+ raiška.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-12-10 3
Kinijos kompanija „Leagoo“ jau kuris laikas anonsuoja netrukus prekyboje pasirodysiantį išmanųjį telefoną „Leagoo T5c“, kuris tapo pirmuoju įrenginiu veikiančiu su „Spreadtrum SC9853I“ procesoriumi - kad ir kokį „Android“ telefoną paimtumėte, kol kas nei vienas neturės tokio procesoriaus.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-12-08 -2
Kinijos kompanija “Vernee” jau kuris laikas anonsuoja naują išmanųjį telefoną, kuris pasižymės tuo, jog bus itin atsparus smūgiams, vandeniui ir pan. Tačiau internete pradėjo sklisti informacija ir apie dar vieną šios kompanijos įrenginį, kuris turėtų pasižymėti 18:9 ekranu. Pranešama, jog šis išmanusis telefonas turėtų vadintis „Vernee X“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-12-08 18
Išmaniesiems įrenginiams skirtas platformas gaminanti įmonė „Qualcomm“ konferencijoje Havajuose pristatė svarbiausią savo ateinančių metų naujovę, nuo kurios priklausys daugybės 2018 metais geriausių išmaniųjų telefonų veikimas – platformą „Snapdragon 845“, rašo „Ars Technica“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-12-08 2
Sakoma, kad „Xiaomi“ pagerins viską. Asmenukių lazda yra labai paprastas prietaisas, kuriam keliami labai menki funckionalumo reikalavimai. Visgi, „Xiaomi“ sugebėjo ir šiam daiktui suteikti naujų bruožų, kurie stebina net ir ištikimiausius šio prekinio ženklo gerbėjus. Štai ką apie „Xiaomi Selfie Stick Remote Shutter Tripod Holder“ sako Jayceooi.com ir Igeekphone.com žurnalistai.
(4) 2017-12-08 -8
„Apple“ pristatė „iPhone 8“, „iPhone 8 Plus“ ir „iPhone X“ telefonų greitą įkrovimą. „Apple“ gana vėlai įdiegė šią technologiją, ji jau ilgą laiką yra naudojama „Android“ telefonuose. „Apple“ išleido savo „iOS 11.2“ atnaujinimą, kuris susijęs su greito krovimo funkcijos palaikymu, tačiau „Apple“ bendrovei šis įdiegimas kelia klausimą, kaip su šia technologija susitvarko pagrindiniai „Android“ telefonai? Taigi sužinokime daugiau apie greito įkrovimo kroviklius.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(2) 2017-12-07 -3
Kinijos gamintojas „Leagoo“ dar prieš mėnesį itin aktyviai reklamavo savo naujuosius išmaniuosius telefonus – „Leagoo S8“ ir „Leagoo S8 Pro“. Tačiau kompanija nežada sustoti ir išleido dar vieną naują vidutinės klasės išmanųjį telefoną. „Leagoo“ pristatė kiek pigesnę anksčiau išleisto „T5“ modelio versiją. Tačiau pigesnis – nereiškia, jog bus prastesnis: tai labai įdomus modelis, kuriam pagal kainą ir parametrus turbūt iš vis nebus lygių.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-12-06 0
Kinijos išmaniųjų telefonų rinka – tiesiog milžiniška. Turbūt kone kasdien galima rasti vis naujų telefonų ar neseniai savo veiklą pradėjusių gamintojų. Nors gamintojų ir daugybė, tačiau populiariausieji nesikeičia jau kuris laikas ir tikriausiai nieko nenustebins kompanijos „Elephone“ pavadinimas.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-12-06 5
Paieškos milžinė specialiame renginyje „Google For India 2017“ paskelbė papildomos informacijos apie pradinio lygio įrenginiams skirtą operacinę sistemą.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-12-06 4
„Samsung“ specialiame renginyje Kinijoje pristatė išmanųjį telefoną „W2018“. Naujieną galima drąsiai priskirti Premium klasei.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-12-06 5
Kinijos elektroninės parduotuvės tikrai gali pasigirti plačiu išmaniųjų telefonų asortimentu, tačiau ši taisyklė galioja tik tada, jeigu planuojate įsigyti mažesnės įstrižainės išmanųjį telefoną. Tuo tarpu vos tik išmaniojo telefono įstrižainė priartėja prie 6 colių, tada tenka pripažinti, kad pasiūla nėra tokia plati kaip iš tikrųjų norėtųsi.
(1) 2017-12-05 2
Išmanieji telefonai užėmė ketvirtąją vietą tarp labiausiai programišius dominančių įrenginių. Jeigu nepasisekė, ir jūsų telefoną nulaužė, teks rūpintis, kaip išsaugoti svarbius duomenis, bei ką daryti su pačiu įrenginiu.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-12-04 -1
Kinijos gamintojas pastarąjį mėnesį itin aktyviai reklamavo savo naujuosius išmaniuosius telefonus – „Leagoo S8“ ir „Leagoo S8 Pro“. Tačiau kompanija nežada sustoti ir išleido dar vieną naują vidutinės klasės išmanųjį telefoną. „Leagoo“ pristatė kiek pigesnę anksčiau išleisto „T5“ modelio versiją. Tačiau pigesnis – nereiškia, jog bus prastesnis: tai labai įdomus modelis, kuriam pagal kainą ir parametrus turbūt iš vis nebus lygių.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-12-03 8
Kinijos kompanija „Vernee“ jau kuris laikas ruošia savo pirmąjį itin atsparų išmanųjį telefoną „Vernee Active“. Naujasis „Vernee Active“ išsiskiria savo išskirtiniu dizainu, kokiu dar nepasižymėjo joks kitas šios klasės telefonas, o taip pat ir jo specifikacijos prilygsta flagmanams. Tai itin išskirtinis ir bene pirmasis tokio tipo įrenginys su 3D lenktais ekrano kraštais.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(2) 2017-12-02 17
„Huawei“ Kinijoje pristatė išmanųjį telefoną „Honor V10“, kuris linijoje užėmė flagmano vietą.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-12-02 10
Aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų gamyba Kinijoje, žinoma, garsėja „Xiaomi“. Tuo bene geriausiai leidžia įsitikinti pažintis su „Xiaomi Mi Note 2“ išmaniuoju telefonu. Vis dėlto vietinėje Kinijos rinkoje taip pat yra ir dar vienas gamintojas, kuris savo neįprastais sprendimais intriguoja vis daugiau potencialių pirkėjų.
(6) 2017-12-01 3
Renkantis išmanųjį telefoną galima rasti daugybę atrankos kriterijų, kuriuos turėtų atitikti Jūsų naujasis pirkinys. Kai kurie renkasi pagal kamerą, kiti pagal pirštų antspaudų jutiklio poziciją, ekrano dydį ar raišką. Tačiau yra ir tokių, kurie skiria daug dėmesio telefono atminčiai ar procesoriui.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-12-01 10
Bendrovė „Google“ vartotojams pasiūlė dar vieną paprastą ir stilingą „Android“ programėlę, kuri turėtų padėti žmonėms suvaldyti vieną iš esminių telefono teikiamų funkcijų – mobiliųjų duomenų perdavimą, rašo „The Verge“.
Rubrika: IT
(3) 2017-12-01 66
Dabartiniame pasaulyje visi esame priklausomi nuo prietaisų su baterijomis, geriausias pavyzdys yra išmanusis telefonas. Mokslininkai stengiasi pagerinti dabartines ličio baterijas, bet kol kas didelio proveržio nesulaukėme.
(0) 2017-12-01 0
Kaip jau rašėme anksčiau, Kinijos kompanija „Leagoo“ ruošiasi pirmojo išmaniojo telefono su „Spreadtrum“ procesoriumi pristatymui. Naujasis „Leagoo T5c“ prekyboje turėtų pasirodyti jau visai netrukus, o gamintojas ir toliau pateikia vis daugiau informacijos apie pirmąjį įrenginį su „Spreadtrum“ mobiliuoju lustu.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-11-29 -1
Praėjusią savaitę jau rašėme apie tai, jog „Vernee“ ketina išleisti savo pirmąjį itin atsparų išmanųjį telefoną. Tuomet paaiškėjo ir dauguma specifikacijų, tačiau iki šiol nebuvo skelbiamos šio naujo telefono nuotraukos ar platesnė informacija apie dizaino sprendimas. Tačiau kompanijos atstovai pagaliau pateikė ir pirmąsias naujojo „Vernee Active“ įrenginio nuotraukas.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-11-28 11
Švedijos kompanija Ericsson patikrino LTE tinklo patikimumą naikintuvu. Paaiškėjo, kad skriejant 700 km/h greičiu, keitimosi duomenimis sparta buvo visai patogūs 19 Mbs. Kokio nors reikšmingo signalo vėlavimo neužfiksuota
Rubrika: Mobilusis ryšys
(7) 2017-11-28 -56
Dažnas lietuvis skundžiasi, kad gyvena nuo algos iki algos, neturi santaupų ir atostogauja žiūrėdamas pro langą, nes neišgali niekur išvažiuoti. Tačiau panašu, kad naujausiom technologijom tautiečiai pinigų negaili.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-11-27 17
Kinijos elektroninėse parduotuvėse naujų išmaniųjų telefonų anonsai vyksta praktiškai kiekvieną dieną. Vis dėlto kai kuriems vietinių Kinijos gamintojų projektams labai trūksta tęstinumo, kas reiškia, kad jie taip pat itin greitai pranyksta iš potencialių pirkėjų akiračio. Nepaisant to, kokybiški kiniški išmanieji telefonai pro pirkėjų akis tikrai neprasprūsta. Pavyzdžiui, dar 2016 metais išleistas „Xiaomi Mi Note 2“ išmanusis telefonas net ir šiandien vis dar sunkiai suranda sau tinkamų konkurentų ne tik Kinijoje, bet ir visame pasaulyje.
(2) 2017-11-26 4
Taigi, suėjo mėnuo, kai norą prieškalėdiniame išmaniųjų telefonų derbyje pareiškė paskutinysis stambus eržilas – „Huawei Mate 10“. Ir, tiesą sakant, ne vienas eržilas, o ištisas kinkinys, kurį sudaro 4 modelio atmainos: originalus „Huawei Mate 10“, „Huawei Mate 10 Lite“, „Huawei Mate 10 Pro“ ir „Huawei Mate 10 Porsche Design“. Deja, Lietuvoje oficialiai bus prekiaujama tik „Lite“ ir „Pro“ versijomis – bet kas labai nori, žinoma, sugebės rasti norimus modelius tarptautinėse parduotuvėse.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-11-26 5
„Juodasis penktadienis“ kiniškose internetinėse parduotuvėse trunka kur kas ilgiau nei vieną dieną, tad gerų kainų galima surasti iki pat dabar. Šiomis dienomis itin pravartu pasižvalgyti naujo telefono, nes tai brangesnis pirkinys nei paprastos ausinės, ar išmanioji apyrankė (apie tokius pasiūlymus jau rašėme ) ir papildomos nuolaidos labai ženkliai jaučiasi. Atrinkome įdomiausius telefonų modelius, kuriems dabar siūlomos tikrai geros kainos ir į juos reikėtų pirmiausia atkreipti dėmesį ieškant naujo telefono.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-11-25 16
Aštuonios kenksmingos programėlės, kurias ESET saugumo sistemos nustato kaip „Android/TrojanDropper.Agent.BKY“, rado būdų patekti į oficialią programėlių parduotuvę „Google Play“.
Rubrika: IT
(1) 2017-11-25 2
Kiek anksčiau jau rašėme, apie tai, jog „Vernee“ ketina pristatyti pirmąjį savo itin atsparų išmanųjį telefoną „Vernee Active“. Ir nors pastaruoju metu itin smarkiai populiarėjantis gamintojas dar nėra pristatęs nei vieno panašaus tipo telefono, tačiau kodėl apie tai jau dabar kalbama tiek daug?
Rubrika: Mobilusis ryšys
(6) 2017-11-24 51
Pasaulis prieš 10 metų buvo visiškai kitoks. 2007-aisiais jūs dar greičiausiai neturėjote išmaniojo – nebent buvote visiškas technologijų fanatikas ir galėjote sau leisti už daugmaž 1500 litų nusipirkti pirmąjį „iPhone“, o kalbant apie telefoną, būdavo būtina pabrėžti, kad ar jis yra mygtukinis, ar jau turi daugiajutiklinį ekraną.
Rubrika: IT
(1) 2017-11-23 -3
Šiandien prasideda pasaulinis pamišimas dėl nuolaidų – daugelis parduotuvių skelbia specialias akcijas, o prie parduotuvių prisideda ir gamintojai, papildomai sumažinantys kainas. Tad galima surasti tikrai įdomių variantų. Vienas iš tokių – kompanijos Leagoo pasiūlymai, išplatinti per pranešimą spaudai.
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai
į