Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Mobilusis ryšys
Pagrindinės žymės
(0) 2017-02-26 -2
Honkongo kompanija „Tink Labs“ kuria techninę ir programinę įrangą, skirtą viešbučiams. Neseniai minėta bendrovė pristatė savo pirmąjį išmanųjį telefoną, kurį pavadino „Handy T1“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-02-25 7
Jau žinoma, kad Šiaurės Amerikai skirtas „Samsung Galaxy S8“ variantas veiks valdomas procesoriaus „Qualcomm Snapdragon 835“. Alternatyvi versija, kuri bus platinama Pietų Korėjoje ir daugelyje kitų šalių, tradiciškai gaus firminį „Exynos“ serijos lustą. Prieš keletą dienų „Samsung“ oficialiai pristatė šią SoC.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(2) 2017-02-24 1
Pagrindinis išmaniojo telefono aksesuaras - įkroviklis. Jis yra tiesiog būtinas ir daugelis žmonių jų turi daugiau nei vieną. Išmaniųjų telefonų baterijas tenka įkrauti kasdien, todėl geriausia būti pasiruošus ir turėti reikiamus įrenginius, kurie užtikrins patogų ir patikimą įkrovimą. Sakysite, jog tam yra gamyklinis pakrovėjas ir daugiau nieko nereikia? Tačiau neskubėkite vertinti - pažiūrėkite, ką papildomai sugalvojo kinai ir gal jų idėjos nebus tokios ir bevertės.
(7) 2017-02-24 51
49 metų britas Dave'as Mitchellas tvirtina, kad jo mobilusis telefonas yra turbūt seniausias Britanijoje naudojamas aparatas – jo 17 metų senumo „Nokia 3310“ išgyveno karines misijas į Iraką bei Afganistaną, o taip pat kelias košmaro valandas skalbyklėje, rašo metro.co.uk.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-02-23 9
Iki oficialios kasmetinės mobiliosios elektronikos parodos „MWC 2017“ liko tik 4 dienos. Daugelis kompanijų ruošia šiam renginiui įdomiausias 2017 m. technologijų naujienas, tik vienos iš jų tą daro tyliai, išlaikydamos paslaptis iki galo, o kitos jau iš anksto kelia intrigą. Viena iš tokių yra itin pastaruoju metu aktyvi kompanija „Vernee“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-02-23 20
„Huawei“ surengė pristatymą, kurio metu anonsavo du naujus išmaniuosius telefonus su „Honor“ prekės ženklu. Vienu iš jų buvo flagmanas „Honor V9“, kuris toliau plečia gamintojo įrenginių su dviguba kamera asortimentą. Visa naujienos įranga tilpo vos 6,97 mm storio metalinį korpusą.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-02-23 4
Populiarios testavimo programėlės „AnTuTu“ kūrėjai paskelbė galingiausių mobiliųjų įrenginių reitingą.
(0) 2017-02-23 -10
Nuo kiekybės prie kokybės. Taip būtų galima apibūdinti kompiuterius ar išmaniuosius telefonus nusprendusių įsigyti lietuvių pirkėjų elgesio pokyčius per pastaruosius metus.
Rubrika: IT
(0) 2017-02-23 -3
Kinų internetinė parduotuvė „Gearbest“ siūlo pigiau įsigyti keletą „Meizu“ išmaniųjų telefonų.
(31) 2017-02-22 -1
Kinų išmaniesiems sparčiai populiarėjant jų ima daugėti ir lietuviškose parduotuvėse. Tik ar visada verta juos pirkti čia?
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-02-21 3
„Vernee Thor“ yra pats pirmasis ambicingos kinų kompanijos išleistas išmanusis telefonas, oficialiai pristatytas 2016 m. balandžio mėnesį. Tik pasirodęs prekyboje iš karto sulaukė daug dėmesio dėl spalvingo dizaino, aukštos surinkimo kokybės ir itin simpatiškos kainos. Vėliau šis modelis buvo kiek primirštas, nes jį užgožė nauji „Vernee“ išmaniųjų anonsai, tačiau dabar vėl tapo dėmesio centru.
(1) 2017-02-21 -3
Kiekvienas žmogus turėtų rūpintis savo namų saugumu. Visi norime, kad šeimos narius ir svečius mūsų namai priimtų šiltai, o nekviestiems lankytojams taptų neįveikiama tvirtove. Durų skambutis yra būtent tas prietaisas, kuris skiria atvykėlį nuo mūsų, todėl šiais laikais jo funkcijas reikėtų patikėti išmaniam prietaisui. Ar žinojote, kad naudodamiesi paprastu ir nebrangiu prietaisu su atvykėliais galėsite bendrauti ir nebūdami namie?
(2) 2017-02-21 -28
Specialaus renginio metu, vyksiančio kovo 29 d, bus pristatyti išmanieji telefonai „Samsung Galaxy S8“ ir „Galaxy S8+“. Paroda MWC 2017 šiemet netaps flagmanų premjeros platforma – čia gamintojas ketina parodyti tik trumpą filmuką apie juos ir oficialiai paskelbs išleidimo datą. Ne mažiau nei prietaisų specifikacijos yra įdomi jų kaina. Vienas iš Ukrainos operatorių išplatino šių, dar neanonsuotų išmaniųjų kainas.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-02-21 -9
Kas yra geras telefonas? Turbūt kiekvienas tokį apibūdinimą pateiktų savaip. Vieniems tai – tik pats naujausias telefonas. Kitiems – būtinai pats galingiausias savo parametrais. Tretiems gerumo požymiu galbūt būtų dydis, svoris ar dizainas.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-02-20 -1
„Meizu“ pristatė naują nesunkiai įperkamą išmanųjį telefoną M5S. Išoriškai naujiena yra beveik identiška praėjusių metų „Meizu M3S“ ir kitiems naujausiems gamintojo prietaisams. Be to, savo techninėmis charakteristikomis prietaisas taip pat daug kuo pakartoja pirmtaką. Nepaisant to, unikalių bruožų išmanusis taip pat turi.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(3) 2017-02-17 -1
2007 metų sausio 9 dieną pasauliui pirmą kartą buvo pristatytas iPhone, praėjo jau 10 metų ir per tą laiką prietaisas visiškai pakeitė tiek žmonių galvoseną, tiek ir jų veiksmus.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(4) 2017-02-16 11
Prieš „iPhone 6“ anonsą 2014 metais internete sklandė gandai, kad „Apple“ išmaniojo priekinį skydelį gali visiškai padengti safyro stiklu. Vėliau paaiškėjo, kad išmanusis telefonas gavo daug pigesnį mineralinį stiklą. Taip nutiko dėl sudėtingo gamybos proceso ir didelės safyro stiklo kainos.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(7) 2017-02-15 2
Ambicinga Kinijos kompanija „Vernee“ po truputį viešina šių metų planus. „Facebook“ paskyroje kompanija paskelbė, kad pirmasis naujas šių metų kompanijos išmanusis telefonas bus ne kas kitas, o „Vernee Apollo X“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(12) 2017-02-15 -8
Tobulėjanti LED technologija galybei gamintojų leido sukurti kompaktiškus itin galingus prožektorius, kurie praverčia ne tik filmuojant lauke naktį, bet ir stovyklaujant ar susiruošus į ilgesnį žygį. Tie, kurie dažnai keliauja automobiliu, galingą prožektorių turėtų visada turėti daiktadėžėje. Bet kaip išsirinkti geriausią, universaliausią galingą LED prožektorių?
(0) 2017-02-15 40
Daugeliui vardas „Nokia 3310“ yra puikiai žinomas. Tai vienas pirmųjų telefonų pasaulyje, kuris taip išpopuliarėjo ir sulaukė daug visuomenės dėmesio. Tvirtas, patikimas, paprastas, o jo baterija galėjo laikyti savaitę. Net įmetus jį į purvą telefonui nieko baisaus nenutikdavo.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-02-15 3
Jauna kinų kompanija „Vernee“ Į Barselonoje nuo vasario 27 d. iki kovo 2 d. vyksiančią parodą MWC 2017 atveš 5 naujus išmaniųjų modelius.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(2) 2017-02-15 7
Vietinis Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas „Ulefone“ tiesiog žaibišku greičiu plečia savo gerbėjų ratą visame pasaulyje. Šiuo atveju itin džiugu, kad „Ulefone“ prekinio ženklo plėtra yra vykdoma kartu su populiariausiomis Kinijos elektroninėmis parduotuvėmis. Toks modelis itin palankus europiečiams, nes pačius naujausius kiniškus išmaniuosius telefonus be jokių apribojimų leidžia įsigyti tiesiog iš karto po jų oficialaus pristatymo.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(3) 2017-02-14 7
Ne taip jau seniai mūsų televizoriai neturėjo distancinio valdymo pultų. Tikriausiai daugelis prisimena tą jausmą, kuomet reikėdavo atsistoti, norint perjungti kanalą, o vos prisėdus ir jame pasirodydavo reklama. Šiais laikais distanciniais pultais valdoma visa galybė prietaisų: televizoriai, oro kondicionieriai, namų kino sistemos ir taip toliau. Kartais ant stalo guli 4 ar 5 nuolat naudojami pultai. Visgi, visus juos gali pakeisti jūsų išmanusis telefonas ir tam nereikia išleisti krūvos pinigų.
(6) 2017-02-14 0
Kinijos gamintojų išmanieji telefonai anksčiau buvo ir daugeliu atvejų tebėra laikomi prieinama alternatyva stambiausių tarptautinių prekių ženklų prietaisams. Būtent dėl žemos kainos ir gerų charakteristikų daugelis įmonių ne tik išliko konkurencinėje aplinkoje, bet ir sugebėjo užsitarnauti gerą vardą.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-02-14 -11
Kai kurie „iPhone 7“ savininkai susidūrė su problema kuri labai rimtai verčia susimąstyti kokią šio išmaniojo telefono spalvą pasirinkti jį perkant.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-02-14 -8
Vieniši amerikiečiai skiria ypatingą dėmesį galimo partnerio mobiliojo telefono modeliui, o „iPhone“ savininkai yra išrankesni negu išmaniųjų telefonų, kuriuose įdiegta operacinė sistema „Android“, naudotojai, rašo agentūra „MarketWatch“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(6) 2017-02-13 11
Šiais laikais žmonės perka dviejų rūšių elektronikos prietaisus: išmanius, papildomą funkcionalumą siūlančius įrenginius ir tuos, kurie kainuoja neįtikėtinai pigiai. O kaip atrodytų prietaisas, kuris būtų ir pigus, ir funkcionalus? Kiek kainuotų įrenginys, kuris ne tik leistų automobilyje įkrauti išmaniuosius įrenginius, bet ir atliktų įvairias papildomas funkcijas? Pasirodo, garsioji „Xiaomi“ kompanija siūlo nebrangų USB įkroviklį, kuris automobilį paverčia multimedijos centru.
(1) 2017-02-13 -25
Tikėtina, kad masinę „iPhone 8“ išmaniųjų telefonų gamybą „Apple“ šiemet pradės anksčiau. Tai implikuoja „BlueFin Research Partners“ specialistų surinkti duomenys iš konstrukcijos elementų tiekėjų. Prognozuojama, kad „iPhone 8“ gamyba gali prasidėti jau birželio pradžioje.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(12) 2017-02-11 103
„Sony“ yra vienas iš pagrindinių sensorių išmaniesiems telefonams gamintojų ir ši Japonų kompanija pristatė įspūdinga trijų sluoksnių CMOS sensorių išmaniesiems telefonams.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(6) 2017-02-11 143
Į 15min redakciją kreipėsi vilnietis Dmitrijus, kuris tapo nemalonaus aplinkybių sutapimo auka: iš operatoriaus „Tele2“ įsigijęs brokuotą telefoną išgyveno nesėkmingą bendravimo patirtį su remonto paslaugas teikiančia bendrove, o nusispjovęs į neįvykusį remontą ir tuo pačiu į visus „Tele2“, gavo dar skaudesnį smūgį – tapo į juoduosius sąrašus įtrauktu skolininku be kaltės.
Rubrika: Mobilusis ryšys
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai
į