Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Mobilusis ryšys
Pagrindinės žymės
(0) 2017-03-23 0
Lyg perkūnas iš giedro dangaus – taip galima pavadinti „Apple“ sprendimą antradienį pristatyti naują (tiksliau, naujos spalvos) „iPhone 7“ modelį su ryškiai raudonu galiniu dangteliu. Iki šiol „Apple“ jau siūlė raudonus dėklus „iPhone“ telefonams, tačiau tai pirmas kartas, kai pats telefonas turi raudoną aliuminio dangtelį.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-03-23 3
„Google“ netikėtai pristatė naują „Android“ versiją, kurios anonso buvo tikimasi ne anksčiau nei gegužės mėnesį vyksiančioje konferencijoje „Google I/O“.
Rubrika: IT
(0) 2017-03-22 30
Dužęs išmaniojo telefono ekranas dažnam sukelia dilemą: pirkti naują įrenginį ar keisti stiklą senajam. Kauno mokslo ir technologijų parke įsikūrusi aukštųjų technologijų įmonė „Ultratechnolgijos“, pradėjusi dirbti užsienio rinkoms, šiandien atsigręžia į lietuvius ir siūlo išvengti didelių išlaidų. Įmonė užsiima LCD ekranų atnaujinimu, atstato jų pradinę būklę pačių sukurta technologija.
(9) 2017-03-22 -10
Vyras buvo mirtinai nutrenktas elektros, kai vonioje nusprendė pasinaudoti išmaniuoju „iPhone“ telefonu.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-03-22 0
Per ateinančius mėnesius turėtų būti surengtas pristatymas vieno iš labiausiai laukiamų šių metų išmaniųjų telefonų – „Xiaomi Mi6“. Apie šį prietaisą jau seniai sklando gandai, bet vis dar neturite tikslios informacijos apie jo išvaizdą ir specifikacijas.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(3) 2017-03-21 2
Vienas geriausiai visame pasaulyje žinomų Kinijos išmaniųjų telefonų prekinių ženklų „UMi“ dar pernai paskelbė apie planus artimiausiu metu keisti bendrovės pavadinimą į „UMIDIGI“. Pasak jau spėjusio atsinaujinti gamintojo „UMIDIGI“, šie pokyčiai buvo reikalingi todėl, nes artimiausioje ateityje bendrovė planuoja gaminti ne tik telefonus, bet ir kitą išmaniąją elektroniką.
(0) 2017-03-20 -2
Neseniai pasibaigusioje parodoje MWC 2017 „Sony“ parodė išmanųjį telefoną „Xperia XZs“, kurio vienu iš pagrindinių privalumų tapo pažangi 19 MP kamera „Motion Eye“ su Sony IMX400 jutikliu, išsiskirianti išankstinio fotografavimo ir „Super Slo-Mo“ funkcijomis.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-03-20 -9
Technologijų mėgėjams netrukus gali ateiti svarbi diena – nebereiks rinktis tarp „Apple“ „iOS“ operacinės sistemos ir „Android“ operacinės sustemos. Šios varžytuvės charakterizuoja mobiliųjų telefonų rinką visą šį dešimtmetį. Netgi imta sakyti, kad operacinės sistemos pasirinkimas asmenį apibūdina tiek pat, kiek pasirinkimas tarp katės ir šuns, rašo mirror.co.uk.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(2) 2017-03-19 18
Kol didelės talpos ir mažų matmenų akumuliatoriai tebėra ankstyvųjų prototipų stadijoje, technologijų kompanijos rado kitą būdą, padaryti palengvinti gyvenimą galingų išmaniųjų telefonų savininkams – greitą įkrovimą. Tačiau susitarti dėl bendro standarto gamintojai neįstengė, todėl dabar egzistuoja apie tuzinas greito įkrovimo technologijų, kurių kiekvieną turi palaikyti ne tik išmanusis, bet ir akumuliatorius. Susigaudyti šioje įvairovėje nelengva, bet mes tai padarėme. Šiame straipsnyje išsamiai papasakosime apie esamus standartus, taip pat atsakysime į daugelį jaudinančius suderinamumo ir saugumo klausimus.
Rubrika: Telefonai
(0) 2017-03-19 -3
Išmaniųjų telefonų gamintojas „Elephone“ ir toliau stebina. Šis dar visai neseniai mažai kam žinomas vietinis Kinijos gamintojas į rinką žengė dar 2006 metais. Ir nors dešimtmečio pradžia buvo gana sunki, dabar „Elephone“ yra vienas iš garsiausių Kinijos išmaniųjų telefonų prekinių ženklų, kurį galima tapatinti netgi su „Xiaomi“.
(3) 2017-03-18 -6
2017-ieji metai žada nustebinti ne viena inovacija finansinių technologijų („fintech“) srityje. Tačiau į ką ypač vertėtų atkreipti dėmesį?
(1) 2017-03-18 4
Išmanieji telefonai taip stipriai įsibrovė į mūsų gyvenimus, kad daugeliu atveju jie puikiai pakeičia net ir kompiuterius, o ir visada yra šalia mūsų. Tačiau pilnavertiška pamaina kompiuteriams užtikrinama tik nesudėtingų programėlių atveju arba naršant internete, o štai rimtesniems darbams, kad ir su paprasčiausiais dokumentais, telefono niekaip neužtenka.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(4) 2017-03-17 -4
„Vernee“ šį mėnesį planuoja pristatyti naujus 2017 modelius, tad itin sparčiai intensyvina senųjų modelių prekybą, o tam yra puiki proga parduotuvėje Gearbest, kuri švenčia 3 metų jubiliejų ir derasi su visais gamintojais dėl papildomų nuolaidų šia proga.
(2) 2017-03-17 3
Į ausis įstatomos ausinės turi savų trūkumų ir privalumų. Bene didžiausias jų privalumas - kompaktiškas dydis. Jos nesunkiai telpa kišenėje, todėl jas visada turėti prie savęs yra labai lengva. Tačiau muzikos mėgėjai jau seniai pastebėjo, kad jų išgaunamas garsas nėra toks sodrus kaip didelėmis ant ausų dedamomis ausinėmis. Visgi, „Xiaomi“ šiuos stereotipus nusprendė sugriauti.
(0) 2017-03-17 4
Priešingai gamintojo lūkesčiams, neseniai anonsuotas išmanusis „Xiaomi Mi5c“ susižavėjimo bangos nesukėlė. Įmonė labai tikėjosi, kad naujasis produktas daugelį sužavės firminiu lustu „Surge S1“, kurį pristatė kaip alternatyvą nesunkiai įperkamų įrenginių segmente dominuojančiam „Snapdragon 625“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-03-17 -14
Šiemet trečiasis pagal populiarumą išmaniųjų telefonų gamintojas „Huawei“ jau pristatė savo didžiąją metų naujovę, tad belieka laukti, ką vartotojams pasiūlys „Samsung“ ir jubiliejinis „iPhone“. Kol kas žinoma tiek, kad abi bendrovės skiria ypatingą dėmesį telefono „veidui“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(3) 2017-03-16 13
Ieškantys prestižinio telefono dažniausiai renkasi „iPhone“. Tačiau neabejotinai yra vartotojų, kurie išmaniuosius vertina pagal procesoriaus galios ir kainos santykį, todėl bene vieninteliu racionaliu pirkiniu laiko tik Kinijos prekinių ženklų pasiūlymus. Specialiai jiems testavimo programos „Antutu“ kūrėjai skelbia reitingą geriausių išmaniųjų telefonų pagal kainos ir našumo santykį.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(5) 2017-03-15 6
Šiais laikais į keliones mus jau retai kada lydi fotoaparatas. Savo mylimiausias akimirkas įamžiname išmaniaisiais telefonais. Tai labai patogu, o ir nuotraukos puikios kokybės. Visgi, ją dar galima pagerinti keliais paprastais aksesuarais. Pateikiame keturis produktus, į kuriuos fotografavimo išmaniuoju telefonu mėgėjai turėtų užmesti akį.
(7) 2017-03-15 34
Nustatyti tikslią dingusio žmogaus vietą pagal telefono aparato buvimo vietą yra labai sudėtinga, ypač, jei ieškoma ne mieste, o užmiestyje. Kokią informaciją mato Bendrasis pagalbos centras ir mobiliojo ryšio operatoriai?
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-03-15 3
Nuo šių metų pradžios pomėgis vairuojant kalbėtis telefonu yra pabrangęs, tačiau aktualesne problema tampa ne kalbėjimas mobiliojo ryšio priemone, o žinučių rašymas ir naršymas socialiniuose tinkluose. Tokius pažeidėjus užfiksuoti – kur kas sunkiau. Kas duotų daugiausia naudos: telefono konfiskacija, teisių atėmimas ar tiesiog griežtesnė kontrolė?
(2) 2017-03-15 6
Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) atnaujino judriojo ryšio operatorių UAB „Bitė Lietuva“, „Telia Lietuva“, AB ir UAB „Tele2“ LTE (4G) tinklų tikėtinų aprėpties zonų žemėlapius.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-03-15 -3
„Vernee“ jau šį mėnesį planuoja išleisti naują telefoną „Apollo X“, kuris turės „Helio X20“ procesorių, 4GB RAM ir 64GB ROM. Vakar išplatintame pranešime spaudai tvirtinama, kad pati kompanija niekada neplanavo šio modelio, todėl jam nebuvo net ir paruošto pavadinimo – štai dėl to ir teko sugalvoti „X“ raidę pavadinime.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(7) 2017-03-14 8
Testavimo programos „AnTuTu“ kūrėjai paskelbė atnaujintą informaciją, kuri padės renkantis geriausią telefoną. Reitingas sudarytas pagal minėtoje programėlėje Kinijos gamintojų prietaisų pademonstruotus vidutinius rezultatus.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-03-13 12
Praėjusiais metais rinkoje pasirodė pirmieji išmanieji telefonai su 6GB operatyviosios atminties, o šiemet tikimasi sulaukti modelių su 8GB. Didelė RAM talpa leidžia vienu metu atidaryti daugiau programų ir skirtukų naršyklėje, tačiau daugelis mano, kad 4 GB šiuo metu yra daugiau nei pakankamai visos kasdienėms užduotims. Su šia nuomone sutinka ir vienas iš „Huawei“ mobiliojo padalinio vadovas Lao Shi. Savo „Weibo“ puslapyje jis parašė, kad 4 GB RAM išmaniajam telefonui pakanka tam, kad jis sklandžiai veiktų.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-03-13 27
Atnaujintą „Nokia 3310“ modelį pristatęs suomių verslo startuolis „HMD Global“ trina rankomis: telefono paklausa tiesiog milžiniška. Telefonais prekiaujanti įmonė „Carphone Warehouse“ pranešė, kad šį telefoną iš anksto užsisakė rekordinis skaičius žmonių.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-03-12 -11
Barselonoje vykusi didžiausia pasaulyje mobilios elektronikos paroda „MWC 2017“ jau baigėsi, tačiau naujienų srautas apie būsimuosius 2017 metų telefonus nenutrūksta.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-03-11 34
Parodoje MWC 2017 kompanija „Meizu“ pristatė greičiausią pasaulyje greito įkrovimo technologiją, kuri išmanųjį telefoną su 3000 mAh talpos baterija leidžia įkrauti nuo 0% iki 100% vos per 20 minučių. Deja, gamintojas nieko nepranešė apie savo išradimo pasirodymą prietaisų rinkoje.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-03-11 5
Susidaro įspūdis, kad kinams gaminti įprastą dizainą turinčius išmaniuosius telefonus pamažu atsibosta. Vis dėlto trauktis iš šios rinkos jie tikrai nesiruošia. Greičiausiai kiekvienas sutiks, kad ekstremalias sąlygas galinčių atlaikyti išmaniųjų telefonų pasiūla rinkoje kol kas yra tikrai labai ribota. Būtent šią problemą pirmieji suskubo spręsti vietiniai Kinijos gamintojai.
->
->
->
->
->
(0) 2017-03-10 16
Kartais taip norėtųsi vienu metu būti keliose vietose. Kai keliaujame, nežinome, kas darosi namie. Arba tada, kai esame darbe, nesame tikri, ką vieni palikti išdarinėja augintiniai. Žinoma, galima investuoti į brangias namų apsaugos sistemas, su kokybiškomis kameromis, bet galima pasukti ir netikėtai pigiu išmaniuoju keliu. „Xiaomi“ už juokingai mažą kainą siūlo nedidelę ir labai gera vaizdo kokybe pasižyminčią internetinę kamerą.
(14) 2017-03-10 19
Mobiliojo interneto greitis spėriai artinasi prie šviesolaidžio, o į konkurencinę pasiutpolkę įsisukę Lietuvos operatoriai ėmė nebeskaičiuoti persiųstų duomenų. Gal atėjo laikas kirpti laidus ir pradėti naudotis belaidžiu ryšiu? Ir, jei jau taip, kuo skiriasi mobiliojo interneto pasiūlymai?
Rubrika: Mobilusis ryšys
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai
į