Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Mobilusis ryšys
Pagrindinės žymės
(10) 2017-08-16 4
Praėjusią savaitę „Vernee“ oficialiai paskelbė apie oficialų „Thor Plus“ anonsą ir pažėrė visą šūsnį rinkodaros šūkių, kurių tarpe buvo ir toks, kad šis išmanusis atlaikys visą savaitę be pakrovimo. Skamba radikaliai, turint omenyje, kad net 2 dienos jau būtų geras rezultatas, o 3 atlaiko nebent rekordinės talpos baterijas turintys telefonai. Iš karto pasipylė daug spėlionių, kur „čia šuo pakastas“ ir ar tik kinai nenori pirkėjų apkvailinti. Reaguodama į audringą spėlionių bangą, kompanija išplatino pranešimą spaudai, kuriame viską paaiškino.
(2) 2017-08-16 9
Šiais laikais jūsų telefonas gali daryti praktiškai bet ką, išskyrus, žinoma, turėti pakankamai ilgai neišsikraunančią bateriją.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-08-16 -4
Ausinės ne vienam jaunam žmogui yra tarsi kasdienis aksesuaras. Jas ne vienas užsideda vos tik išėjęs pro duris. Ausinės taip pat praverčia dirbant kompiuteriu ar žiūrint filmus, kuomet kambaryje yra kas nors kitas. Todėl šįkart pristatome 6 ausinių modelius, kurie puikiai tiks studentams ir visiems tiems, kas nenori per daug išlaidauti: atrodo gerai, puikiai veikia ir nedaug kainuoja.
(4) 2017-08-16 1
Vietinių Kinijos gamintojų išmaniųjų telefonų pasiūla – be galo plati. Vis dėlto kai kurie gamintojai taip ir dingsta iš pirkėjų akiračio išleidę vos vieną išmanųjį telefoną. Tuo tarpu kitos bendrovės išsilaiko kiek ilgiau, tačiau nesulaukusios pakankamo potencialių pirkėjų susidomėjimo galiausiai vis tiek nusprendžia nutraukti savo veiklą. Taigi, gali kilti natūralus klausimas. Ar egzistuoja toks kiniškas ir itin pigus išmanusis telefonas, kuris muša pardavimų rekordus, o pirkėjų tarpe yra minimas tik geru žodžiu?
(0) 2017-08-15 1
Artėjantis ruduo kaip ir kiekvienais metais suaktyvina prekybininkus – po atostogų grįžtantys pirkėjai ima rūpintis kasdieniniais dalykais ir greitai prisireikia naujų daiktų. O kur dar pasiruošimas studijoms ar mokyklai. Ne išimtis ir Kinijos gamintojai, kuriems iš vis, fantazijos tokioms akcijoms niekada netrūksta.
(0) 2017-08-14 -5
Kiekvienos kompanijos pagrindinis tikslas - parduoti kuo daugiau gaminamos produkcijos. Tačiau norint pasiekti geriausių rezultatų - dažnai tik standartiniai pardavimų metodai nepadeda, todėl gamintojai ieško įvairių kitų sprendimų. Vienas tokių - bendradarbiavimas su kitais prekiniais ženklais ar asmenybėmis.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(3) 2017-08-14 16
Skaitytojas Vytautas pasidalijo galvos skausmu. Jo telefoną po kelionės į užsienį užpuolė keista liga. Aparatas skamba nuolat, o abonentai, neduodantys ramybės – iš įvairiausių pasaulio šalių.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-08-13 6
Mažai žinoma Kinijos bendrovė „Qualper“ pristatė išmanųjį telefoną su integruotu spalvotu lazeriniu projektoriumi. Įrenginys gali rodyti 1920 x 720 taškų (24:9 formato) vaizdą su 60 Hz atnaujinimo dažniu. „Qualper QU2“, padėjus trijų metrų nuo sienos atstumu, vaizdo įstrižainė bus maždaug 100 colių.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(5) 2017-08-12 -8
Tie, kurie domisi išmaniaisiais telefonais ir jų veikimu – tikriausiai žino ne vieną rodiklį, kurio dėka galima sužinoti kažką naudingo apie savo įrenginį. Visai neseniai Jums rašėme apie „screen to body“ reitingą, o šiandien pratęsdami telefono specifikacijų ir parametrų temą – siūlome susipažinti su rodikliu, kuris parodo laikotarpį tarp įkrovimų, kuomet buvo įjungtas Jūsų įrenginio ekranas (screen on time, ang.).
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-08-12 13
Pietų Korėjos gamintojo flagmaną „Galaxy S8“, kuris sugebėjo viršyti visus „Samsung“ ankstesnių kartų išmaniųjų telefonų pardavimus, galima vadinti pačiu sėkmingiausiu modeliu.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-08-12 0
Visai neseniai rašėme, jog Kinijos kompanija „Vernee“ ketina pristatyti įrenginį su itin talpia baterija, kuri būtų integruota itin ploname korpuse „Vernee Thor Plus“. Nors įrenginys buvo anonsuotas dar šių metų pradžioje, tačiau prekyboje jis pasirodys tik dabar.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-08-11 -4
Išmaniųjų telefonų rinkoje vyksta tikra ekranų ir dvigubų kamerų kova, o į tą kovą įsijungia ir vis daugiau Kinijos kompanijų. Viena jų - „Doogee“. Paskutinį kartą apie šio gamintojo telefonus rašiau turbūt prieš kone du metus, o šįsyk gavau išmėginti išties įdomų telefoną.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-08-11 13
Berėmis išmanusis telefonas „Essential“ pagaliau pasirodė internetinių mažmenininkų kataloguose. Naujieną jau galima pamatyti elektroninėje parduotuvėse „BestBuy“ ir JAV operatoriaus „Sprint“ svetainėje už, atitinkamai, $ 699,99 ir $ 749,99 kainą. Jis jau netrukus bus parduodamas.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(2) 2017-08-10 3
Prieš dešimt metų toks paprastas dalykas, kaip telefono baterijos ištvermė atrodė išspręstas visiems laikams – mygtukiniai mobilieji be įkrovimo galėdavo „išgyventi“ beveik savaites. Deja, viskas pasikeitė, prasidėjus išmaniųjų telefonų erai – šiandien dauguma džiaugiasi, jei telefonas „ištveria“ iki vakaro. Tad ką daryti, kad ši paprasto žmogaus „svajonė“ išsipildytų, rašoma naujienų svetainėje „Science Alert“.
Rubrika: Telefonai
(0) 2017-08-10 1
„Samsung Galaxy Note 8“ oficialiai bus pristatytas rugpjūčio 23 dieną, tačiau jau dabar yra nemažai nutekėjusios informacijos apie naująjį flagmaną. „Samsung Galaxy Note 8“ yra išmanusis, iš kuriuo tikimasi tikrai daug. Ir nieko keisto, juk jo pirmtakas buvo toks nesėkmingas, kad gamintojui teko jį išvis išimti iš rinkos.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-08-10 -1
Šių metų pradžioje vykusioje „Mobile World Congress 2017“ parodoje Kinijos kompanija „Vernee“ anonsavo planuojamą išleisti „Thor Plus“ išmanųjį telefoną. Gamintojas tuomet skelbė, jog ketina pristatyti įrenginį su itin talpia baterija, kuri būtų integruota itin ploname korpuse.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-08-09 6
Nustatytas naujas „Trojos“ mobiliojo banko viruso „Svpeng“ variantas, kuriame yra klaviatūros blokavimo funkcija. Modifikuotas virusas vagia įrašytą tekstą, pavyzdžiui, prisijungimo prie bankininkystės sistemos duomenis, pasinaudodamas „Android“ prieinamumo paslaugomis.
Rubrika: IT
(0) 2017-08-09 1
Vietinių Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojų sugebėjai potencialius pirkėjus stebina kiekvieną dieną. Šiuo atveju yra daugiau nei akivaizdu, kad perpratę bazines išmaniųjų telefonų gamybos subtilybes, dabar kinai stebinantį progresą rodo kiekvieno naujos kartos išmaniojo telefono išleidimo metu. Nors techniškai kiniški išmanieji telefonai netobulėja taip sparčiai kaip norėtųsi, dizaino aspektu pastarieji keičiasi taip greitai, kad minčių iš vietinių Kinijos gamintojų neužilgo galės semtis net ir dabartiniai rinkos lyderiai.
(4) 2017-08-08 -8
Šiemet sueina dešimt metų nuo tada, kai pirmasis „iPhone“ modelis įžiebė išmaniųjų telefonų revoliuciją. Nors niekas net nežino, kaip vadinsis jubiliejinis telefonas, apstu įvairiausių gandų apie revoliucines jo savybes, rašoma technologijų portale „CNET“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-08-07 -3
Įvairiais gandais apipintas būsimasis „Leagoo KIICAA Mix“ pamažu atsikrato paslapčių skraistės – praėjusią savaitę buvo paskelbtos jo visos charakteristikos, o šią jau pasirodė ir pirmosios realios telefono nuotraukos, nutekintos iš paties gamintojo.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(2) 2017-08-07 7
Beveik visos belaidės į ausis įstatomos ausinės iš tikrųjų turi laidą. Jis jungia skirtingoms ausims skirtas ausines, neleidžia jų pamesti ir iš tikrųjų sumažina įrenginio gamybos kaštus. Visgi, gerai paieškojus įmanoma surasti ir įdomių tikrai belaidžių ausinių, su kuriomis atkeliauja ir praktiška išorinė baterija.
(0) 2017-08-07 -8
Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. Siekiantys išvengti nuobodulio dažnai renkasi filmą ar pasikišę pagalvę stengiasi numigti, tačiau yra ir kitų būdų neprailginti savo kelionės. Bene prasmingiausias jų - intelektiniai žaidimai išmaniajame.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(4) 2017-08-06 28
Naujai atgimęs Nokia telefonų prekės ženklas vis dar bando drebinti rinkas. Kol kas jiems sekasi tai daryti labai neblogai. Iki šiol Nokia prekės ženklą valdanti bendrovė HMD Global leidžia naujus pigius Nokia telefonų modelius po 20 eurų, o taip pat nebrangius išmaniuosius telefonus. Beje, laukiama pasirodant Nokia 8 išmaniojo, kuris jau galės lygiuotis į Samsung, Apple, LG, HTC, Asus, Motorola ir kitus flagmanus. Bet dabar ne apie tai.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-08-05 25
Prasidėjus paskutiniam vasaros mėnesiui sparčiai artėja daugelio laukiamų išmaniųjų telefonų anonsai. Šio mėnesio pabaigoje mūsų laukia „Samsung Galaxy Note 8“, „LG V30“, „Sony XPERIA XZ1“ ir kitų išmaniųjų premjeros.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-08-05 4
Pastarasias kelias savaites Kinijos savaitė „Leagoo“ itin intensyviai reklamavo planuojamą išleisti „Leagoo KIICAA Mix“ išmanųjį telefoną. Gamintojas pagaliau paskelbė visą informaciją apie šį naują savo įrenginį.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-08-04 8
Jeigu esate susipažinę su kiniškų išmaniųjų telefonų rinka, tai greičiausiai puikiai žinote, kad didelė dalis ten gaminamųjų išmaniųjų telefonų turi 5 ar 5,5 colių ekrano įstrižainę. Vis dėlto kai kurie vietiniai Kinijos gamintojai stengiasi įrodyti savo pranašumą. Vienas jų, tai jau pakankamą patirtį sukaupęs išmaniųjų telefonų gamintojas „OUKITEL“. Šio gamintojo produkcija taip pat pasitiki vis daugiau europiečių, todėl tikėtina, kad vis drąsesni „OUKITEL“ eksperimentai jau nieko neturėtų nustebinti.
(1) 2017-08-03 6
Šiemet išmaniųjų telefonų rinkoje vyksta ekranų lenktynės, kurias greičiausiai galima sakyti, jog pradėjo Kinijos kompanija „Xiaomi“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-08-03 3
Ši vasarą reikia gaudyti kiekvieną galimybę, kuomet galima pasivažinėti dviračiu. Ne patys geriausi orai liūdina dviračių entuziastus, bet dienų be lietaus tikrai pasitaiko ir pasilinksminti ant dviejų ratų tikrai galima. Tam, kad šios pramogos būtų patogesnės, galėtumėte bendrauti su draugais, naudotis GPS, sekti savo nuvažiuotą atstumą, jums reikia kokybiško išmaniojo telefono laikiklio.
(0) 2017-08-03 15
Pirmą kartą žmonijos istorijoje holografinis vaizdo skambutis buvo atliktas šių metų balandžio 3 dieną. Proveržį telekomunikacijų srityje atliko Verizon (JAV) ir Korean Telecom (Pietų Korėja) kompanijų darbuotojai. Holografinis vaizdas į išmaniuosius telefonus buvo perduodamas tarp Pietų Korėjos Seulo ir Amerikos Nju Džersio. Demonstracijos metu holografinis Verizon darbuotojo vaizdas atsidūrė Korean Telecom būstinės monitoriuje.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-08-02 1
Kinijos milžinė „Xiaomi“ praėjusių metų pabaigoje sukėlė tikrą revoliuciją išmaniųjų telefonų rinkoje, o ypač kai kalbame apie ekranus. Berėmiai ir itin dideli ekranai tampa šių metų populiarumo garantas. Tačiau dažniausiai tokie telefonai kainuoja gana daug ir vartotojai priversti ieškoti pigesnių alternatyvų.
Rubrika: Mobilusis ryšys
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai
į