Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Mobilusis ryšys
Pagrindinės žymės
(0) 2017-06-23 1
Kinijos bendrovė „BBK Electronics“ pristatė naują savo išmaniųjų telefonų šeimos atstovą „OnePlus 5“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-06-23 2
Vietiniai Kinijos gamintojai savo sugebėjimus išmaniųjų telefonų rinkoje demonstruoja jau ne pirmi metai. Šiuo atveju net ir patys didžiausi skeptikai pripažįsta, kad kinų progresas per pastaruosius keletą metų tiesiogine ta žodžio prasme yra milžiniškas. Kitaip sakant, vietinių Kinijos gamintojų sukurti išmanieji telefonai sparčiai vejasi net ir šios rinkos gigantus. Tenka pripažinti, kad šie netikėti pokyčiai itin akivaizdžiai atsiskleidė prasidėjus 2017 metams ir tai bene geriausiai patvirtina naujosios kartos kinų sukurti išmanieji telefonai.
(0) 2017-06-21 7
Kinijos kompanija „Xiaomi“ populiarumas niekam nekelia klausimų. Vienas populiariausių Kinijos gamintų gerai žinomas ne tik savo šalyje, bet tampa vis populiaresnis ir Europoje. Tačiau daugybę klausimų kelia šios kompanijos išmaniųjų telefonų pavadinimai - jų yra tikra įvairovė ir tampa sudėtinga suprasti, kuo iš esmės tarpusavyje skiriasi skirtingų pavadinimų modeliai ir kada bei kokio modelio reikėtų ieškoti.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-06-21 3
Tas apgaulingas pavadinimas – išmanusis telefonas. Tarsi jo pirminė funkcija būtų tik skambinti, o visos kitos galimybės – tik nežymi papildoma dovana vartotojui. Bet juk iš tiesų išmanusis – tai itin galingas mikrokompiuteris su daug papildomų jutiklių, tad įsidiegus papildomų programėlių, išmanusis gali tapti ir liniuote, ir racija, ir nuo ryšio nepriklausomu žemėlapiu – ir dar daugeliu naudingų dalykų.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-06-21 4
Visai neseniai rašėme apie tai, jog Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas „Leagoo“ siūlo iš anksto įsigyti naująjį savo flagmaną „Leagoo T5“ su 50 JAV dolerių nuolaida. Pasirodo, kad nuolaidą galite gauti ne tik šiam, tačiau jau ne kartą anonsuotam kitam šios kompanijos įrenginiui.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(2) 2017-06-19 22
Prasidėjo viskas prieš porą metų, kai mūsų įmonė pradėjo naudoti IP-telefoninę stotį (IP-PBX). Visus tradicinius telefonus atjungėme ir juos pakeitėme į „VoIP“ telefonus – keli iš jų buvo nešiojami „Wi-Fi“ telefonai „Tecom“.
Rubrika: Apžvalgos
(2) 2017-06-19 10
Ko gero tada, kai praeitų metų vasarą „LG“ kompanija paskelbė apie tai, kad ji traukiasi iš Baltijos šalių telefonų rinkos, niekas labai nesitikėjo, kad Lietuvoje turėsime galimybę įsigyti naujus šio gamintojo flagmanus. Tiesa tokia, kad netekus oficialaus platintojo Baltijos regionui, visi durys ir langai neužsidaro. Ir štai, Varle.lt specialistai parengė „LG G6“ telefono apžvalgą.
Rubrika: Apžvalgos
(2) 2017-06-18 -23
Santykinai nebrangius ir tikrai neprastos kokybės „Xiaomi“ išmaniuosius įrenginius pamėgę Lietuvos vartotojai dabar juos galės įsigyti ir visiškai oficialiai, ir pritaikytus Europos ryšio standartams. Tačiau nors „Xiaomi“ įrenginiai ir lieka neprastos kokybės, kainos pranašumas oficialiose prekyvietėse praktiškai sutirpsta.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-06-17 2
Iš Kinijos platybių atėjo žinia apie naują įdomų išmanųjį telefoną „Leagoo T5“ - tai šio gamintojo naujasis flagmanas. Nors į prekybą jis atkeliaus tik kitą mėnesį – liepą, tačiau išankstiniai užsakymai jau pradedami dabar.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-06-15 6
Aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis gali vėlinti vaikų kalbėjimo įgūdžius ir jaunesniems nei pusantrų metų vaikams tėvai iš viso neturėtų duoti planšetinių kompiuterių ir telefonų. Tokią išvadą padarė Kanados pediatrai.
(0) 2017-06-15 -4
Išmanieji telefonai su itin talpiomis baterijomis - jau nebe naujiena. Jei Lietuvoje tokių telefonų daug ir nėra, tai Kinijoje lengvai surasite telefonų net ir su 10 000 mAh talpos baterija, nekalbant apie 5000 mAh ar 6000 mAh. Tačiau absoliuti dauguma tokių telefonų primena seną gerą plytą - tiesiog Kinijos gamintojai dėl menkos konkurencijos iki šiol beveik nesuko galvos apie telefonų išvaizdą, o pirkėjai imdavo viską, kas tik turi nors kiek padoresnės talpos bateriją. Bet 2017 metai neabejotinai taps lūžio metais - viskas keičiasi ir tam turime padėkoti „Vernee“ kompanijai.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(2) 2017-06-14 10
Didžiosios Britanijos priklausomybių klinikos „Harley Street clinic“ direktorė Mandy Saligari teigia, kad daug jos pacientų yra trylikametės mergaitės, kurios mano, kad „sekstingas“ (intymių nuotraukų siuntinėjimas, dažnai ir nepažįstamiems žmonėms) yra normalu.
(1) 2017-06-14 -8
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ vasarą pasitinka išpardavimų fiesta. Kaip jau rašėme, vienoje didžiausių kiniškų internetinių parduotuvių prasideda „Rock the Summer Sale“ išpardavimai, kurių metu galite įsigyti Jūsų pamėgtus daiktus pigiau.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(3) 2017-06-13 -7
Kaip jau žinote, šią savaitę „Gearbest“ parduotuvėje vyksta didžiausias vasaros išpardavimas, po kurį besižvalgydami aptikome labai įdomius „Xiaomi“ išmaniųjų telefonų pasiūlymus.
(3) 2017-06-13 21
Išmanieji įrenginiai yra tapę mados ir statuso simboliais, todėl skubame juos pakeisti, vos atsiranda naujovių, sako informacinių technologijų ekspertas Džiugas Paršonis.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(8) 2017-06-13 4
„OnePlus“ pagaliau paskelbė „OnePlus 5“ oficialią premjeros datą ir tuo užbaigė gandų seriją apie šį klausimą.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-06-13 3
Šio mėnesio pradžioje skelbėme, kad vienas populiariausių Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojų „Elephone“ pagaliau pradeda išankstinę prekybą išmaniuoju telefonu „Elephone P8 Mini“. Vis dėlto tai buvo tik dalis bendrovės šios vasaros naujienų.
(2) 2017-06-12 0
„iPhone“ ekranai dūžta kasdien, kone kas minutę. Tai žino net tie, kurių telefono ekranas per stebuklą lig šiol yra sveikas. Visgi nedaug kas žino, kad sudužusiems ekranams taisyti „Apple“ sukūrė unikalų ir sudėtingą įrenginį – „Horizon Machine“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-06-11 4
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ vasarą pasitinka išpardavimų fiesta. Kaip jau rašėme, vienoje didžiausių kiniškų internetinių parduotuvių prasideda „Rock the Summer Sale“ išpardavimai, kurių metu galite įsigyti Jūsų pamėgtus daiktus gerokai pigiau.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-06-10 13
Sparčiai augantis Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas „OUKITEL“ pagaliau grįžta su džiugiomis naujienomis. Jeigu aktyviai šį pavasarį sekėte kasmetinės technologijų parodos „Mobile World Congress“ naujienas greičiausiai teko šį bei tą girdėti ir apie naujosios kartos išmanųjį telefoną „OUKITEL K10000 Pro“.
(0) 2017-06-10 10
Nuo 2017 m. birželio 15 d. įsigalioja nauja atsiskaitymų už tarptinklinio ryšio paslaugas Europos Sąjungoje tvarka. Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT)atkreipia dėmesį į tai, ką reikia žinoti vartotojams.
Rubrika: Mobilusis ryšys
->
->
->
->
->
->
->
(0) 2017-06-09 -2
Išmanieji telefonai iš Kinijos tampa vis populiaresni Europoje, o tokie gamintojai kaip „Xiaomi“, „Oukitel“, „OnePlus“ ar „Meizu“ yra žinomi daugumai. Tačiau Kinijos rinka yra milžiniška, o telefonus gaminančių kompanijų yra daugybė, todėl siūlome trumpai susipažinti su tais gamintojais, kurių dar galbūt nesate girdėję.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-06-09 3
Asmenukių lazdos kažkaip labai greitai užkariavo fotografuoti mėgstančių žmonių širdis. Nors iš pradžių daugelis jų nelaikė labai naudingais prietaisais, dabar jas naudoja daugybė keliautojų ir žygeivių. O „Xiaomi“ yra ta kompanija, kuri labai mėgsta paimti paprastus daiktus ir juos stipriai pagerinti. „Xiaomi“ asmenukių lazda kartu yra ir trikojis bei turi „Bluetooth“ technologiją.
(0) 2017-06-09 -3
Dauguma biudžetinės klasės išmaniųjų telefonų nepasižymi didelėmis perspektyvomis fotografuojant tamsoje, tačiau „Leagoo“ skelbia, jog atliko didelį darbą, kad išgautų geriausią įmanomą rezultatą.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-06-08 -26
2017-ųjų „iPhone“ modelį lig šiol gaubia paslaptis ir visi, kas tik gali, bando ją įminti. „Apple“ vadovas Timas Cookas ne juokais pasipiktino vis nutekinama informacija, dėl kurios lėtėja „ iPhone 7“ pardavimo tempai.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-06-07 0
Muzikos mėgėjus ausinės lydi visur. Todėl nieko keisto, kad gamintojai stengiasi paminti ne tik puikiai garsą atkuriančias, bet ir gerai atrodančias patogias ir patvarias ausines. „Xiaomi“ neabejotinai yra vienas iš mėgstamiausių gamintojų iš Kinijos ir visai neseniai pristatė naujas lenktas į ausį įstatomas ausines. Kuo jos tokios ypatingos? Kuo jos skiriasi nuo kitų į ausis įstatomų „Xiaomi“ ausinių?
(0) 2017-06-07 2
Naujuoju „Nokia 3310“ telefonu jau prekiaujama keliose Europos šalyse, tad jį gavę žurnalistai nusprendė patikrinti, ar šis įrenginys liko toks pat patvarus ir tvirtas, kaip jo pirmtakas.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-06-07 4
Išmaniųjų telefonų ekranai - pagrindinis įrankis, kuriuo šiuo metu konkuruoja dauguma gamintojų. Kuo didesnė raiška, kuo mažesni rėmeliai - tai ir dar daugybė įvairių kitų opcijų siūlo ne vienas telefonų gamintojas.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-06-06 1
Kompanija Apple pademonstravo mobiliąją operacinę sistemą iOS 11.
Rubrika: IT
(0) 2017-06-06 12
1899 metais išradėjas Nikola Tesla pradėjo pirmus sėkmingus bevielio energijos perdavimo eksperimentus. Sėkminga pradžia įtikino jį, kad vieną dieną energija bus perduodama visoje planetoje, nenaudojant laidų. Nors ir daugiau nei po 100 metų, jo bevielio energijos perdavimo idėja buvo įgyvendinta – nors tikriausiai ne tokiais metodais, kokius jis įsivaizdavo.
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai
į