Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

Danijoje sukurtas 57 tūkst. dolerių kainuojantis auksinis telefonas

2011-09-20 (3) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (1004)
    Share

Su šiuo telefonu negalima rašyti elektroninių laiškų, naršyti po internetą, žaisti žaidimų ar naudotis GPS navigacija, tačiau net toks ribotas gaminys yra beprotiškai brangus. Priežastis paprasta - naujasis Danijoje sukurtas mobilusis yra pagamintas panaudojant 18 karatų aukso.

Telefonų dizainu užsiimanti Danijos įmonė „Aesir“, pagaminusi ribotą kiekį auksinių telefonų, juos žada išleisti išskirtinai į Maskvos rinką ir pardavinėti kiekvieną už 57400 dolerių.

Telefonas, kurį „Aesir“ įmonė kūrė beveik trejus metus, nėra skirtas žaidimams, jame nėra ir jokių kitiems telefonams būdingų funkcijų: žaidimų, kameros ar GPS navigacijos. „Mūsų sukurtas telefonas skirtas turtingiesiems Maskvos kolekcininkams. Juk žmonės kolekcionuoja brangius laikrodžius, tačiau dizainerių kurti telefonai yra dar neužpildyta niša“, – pasakoja kompanijos įkūrėjas Thomas Jensen.

„Aesir“ įmonė ruošiasi kurti naujus telefonus maždaug kas 18 mėnesių ir į prekybą jų išleisti žada ne daugiau nei po 5 tūkst. Ateityje auksinis telefonas kainuos 42 tūkst. eurų, o nerūdijančio plieno telefonas – 7250 eurų.

„Maskva tampa klestinčiu šiuolaikinio meno miestu. Anksčiau čia gyvenantys žmonės turėjo tik pinigų, o dabar jie tapo stilingais. Jų išlaidavimas tapo kur kas rafinuotesnis ir intelektualesnis“, – tikina Mathias Rajani, įmonės „Aesir“ komercijos direktorius.

Anot meno rinkos investicijų ekspertės Natalios Legotinos, Rusijos turtuoliai išties galėtų daug sumokėti už šiuos auksinius telefonus, tačiau ji abejoja, kad naujieji telefonai galėtų tapti kolekciniais.

„Šie telefonai gal ras savo pirkėjus Rusijoje, tačiau tikrai ne tarp kultūrinio elito, jiems labiau patinka naujieji išmanieji telefonai. Auksiniai mobilieji galėtų sudominti nebent rusų oligarchus ir jų merginas, taip pat verslininkus, kurių socialinis ratas reikalauja aksesuarų, veikiančių kaip turtingumo rodiklis“, – apie telefono pardavimo galimybes pasakoja N. Legotina.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (3)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
83(2)
49(3)
29(0)
29(0)
26(2)
26(1)
16(2)
15(1)
Savaitės
108(1)
89(4)
89(0)
Mėnesio
150(27)
142(22)
108(1)
106(0)
103(19)