Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

Parduodate telefoną su „Android“? Pasirūpinkite, kad jame neliktų jūsų duomenų

2016-06-28 (0) Rekomenduoja   (8) Perskaitymai (711)
    Share

Daugelis mūsų, atkurdami gamyklinius įrenginio parametrus, galvoja, jog tokiu atveju jis lieka visiškai tuščias ir jame nesaugoma jokia naudinga informacija, užsilikusi po naudojimo. Nenorime jūsų gąsdinti, bet tai nėra tiesa.

Kaip daugelis tyrėjų nustatė, turint „teisingą“ įrangą duomenis galima susigrąžinti net ir po to, kai įrenginyje buvo atstatyti gamykliniai parametrai. Taip yra todėl, jog kai kažkas ištrinama, pats dokumentas nėra perrašomas ar panaikinamas.

Sistema jį tiesiog „numeta“ šalin ir jis nėra matomas, nors metaduomenys lieka. Programišiams tokie dokumentai yra itin lengvas grobis. Dėl šios priežasties rekomenduojama pasirūpinti, jog duomenys iš įrenginio būtų iš tikrųjų ištrinami, o ne tiesiog nugrūdami į kampą.

Yra keletas būdų, kaip užtikrinti, jog duomenys iš „Android“ įrenginio iš tikrųjų būtų ištrinami. Jums tereikia šifruoti savo telefono duomenis.

Pasak specialistų, tai yra patikimiausias būdas išvengti duomenų nutekėjimo.

Užšifruojant duomenis iš esmės pasirūpinama, kad jie atgultų po specialiu šifravimo raktu, o juos atgauti būtų galima tik suvedus kodą.

Dauguma prietaisų, kurie veikia „Android 6.0“ pagrindu, jau turi privalomą šifrą ir užtikrina maksimalų duomenų saugumą.

Jeigu jūsų įrenginys yra varomas penktos serijos programine įranga „Android“, rekomenduojama patiems įjungti šifravimo režimą (nueikite į Parametrai > Saugumas > Šifruoti telefoną / Settings > Security > Encrypt phone).

Atlikus šią procedūrą, vėliau galima atstatyti gamyklinius parametrus. Tokia procedūrų seka užtikrina, jog bus ištrinti ir visi šifruoti duomenys, kuriuos atgaminti praktiškai neįmanoma.

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(10)
Neverta skaityti!
(2)
Reitingas
(8)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
48(0)
28(4)
19(0)
15(0)
14(0)
13(0)
12(1)
11(1)
10(1)
Savaitės
108(1)
89(0)
88(4)
Mėnesio
150(27)
147(12)
142(22)
106(0)
101(19)