Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

TOP 5: geriausi išmanieji telefonai, kuriuos galite įsigyti 2016 m. rudenį

2016-09-30 (4) Rekomenduoja   (-33) Perskaitymai (55)
    Share

Pastaruoju metu technologijos.lt portale netrūksta įdomybių iš Kinijos turgelio, tačiau kaip taisyklė, aprašome pirmiausia tuos produktus, kurie turi geriausią kainą. Bet jei kaina nėra prioritetas, o kur kas svarbiau paskutinis technikos žodis, pristatome pačių geriausių išmaniųjų telefonų sąrašą.

Samsung Galaxy S7

Kaina Lietuvoje apie 580€-760€ (Fortakas.lt, Skytech.lt)

„S-Pen“ jums nėra būtinas, tuo tarpu biudžetas – šiek tiek spaudžia? „Samsung Galaxy S7“ nuo „Note 7“ atsilieka nedaug – šio įrenginio ekranas šiek tiek prastesnis, jis neturi „S-Pen“ ir kai kurių funkcijų, bet iš tikrųjų abu šie mobilieji telefonai yra nuostabūs, o „S7“ – pigesnis, negu „Note 7“. „Samsung Galaxy S7“ yra vienas iš geriausių mobiliųjų telefonų, išleistų šiemet, tad jį įsigiję, tikrai nepasigailėsite.

Be to, galėsite būti tikras, kad jūsų telefonas nesprogs!

HTC 10

Kaina Lietuvoje apie 690-780€ (Fortakas.lt, Skytech.lt)

Apie „HTC“ šiemet girdime labai nedaug, bet ši kompanija, skirtingai negu praeitais metais, tikrai verta dėmesio – „HTC 10“ yra vienas iš tų telefonų, kurie yra visapusiškai geri – įspūdingas dizainas, puikus ekranas, gera kamera, ilgai tarnaujanti baterija ir neprilygstama sparta. Šis telefonas turi viską!

Tuomet kodėl „10“ pagal pardavimus atsilieka nuo konkurentų? Galima kaltinti prastą „HTC“ marketingą, o gal vartotojai tiesiog nebenori pirkti šios kompanijos gaminių po „HTC One M9“ fiasko.

Taip, „HTC 10“ šiek tiek (labai nedaug) atsilieka nuo konkurentų pagal kameros kokybę, tačiau visais kitais aspektais ši kompanija eina koja kojon arba netgi lenkia „Samsung“, „Apple“ ir kitus didžiuosius gamintojus!

Apple iPhone 7

Kaina Lietuvoje apie 1000€ (Skytech.lt)

„Apple iPhone“ yra paprasčiausia klasika, o su klasika – tiek madoje, tiek bet kur kitur – neprašausite. Šis telefonas paprastas, stabilus, jo kamera tiesiog puiki, na, ir apskritai, jis neturi kuo nuvilti.

Nebent esate „Android“ fanatikas arba paprasčiausiai neturite pakankamai pinigų – tuomet „iPhone 7“ yra ne jums. Bet sakyti, jog šis telefonas yra tiesiog prastas, būtų naivu, vaikiška ir kvaila.

OnePlus 3

Kaina Kinijoje 513 $ (apie 457€) (gearbest.com)

„iPhone“ jums yra smarkiai per brangus, tačiau jūs vis tiek norite sparčiausio ir stabiliausio telefono? „OnePlus 3“ yra sparčiausias „Android“ telefonas rinkoje, jis turi „Snapdragon 820“ procesorių, įspūdingą ekraną, net 6GB RAM, puikią kamerą ir optimizuotą vartotojo sąsają, bet šis telefonas nekainuoja nė 500 eurų. Šiemet „OnePlus 3“ turi geriausią kainos ir kokybės santykį .

Tiesa, galbūt ne visiems patiks, jog šį telefoną teks pirkti ne Lietuvoje, o gedimo atveju telefoną tektų siųsti į Angliją, tačiau paprastai „OnePlus“ telefonai pasižymi aukšta kokybe ir negenda, nors kaina – labai žema.

Motorola Moto G4

Kaina Lietuvoje apie 260€ (Skytech.lt)

Ieškote kažko dar pigesnio ir prieinamo Lietuvoje? Virš 200 eurų kainuojantis „Moto G4“ turėtų patenkinti daugelio žmonių poreikius – vidutinės klasės „Snapdragon 617“ procesorius, Full HD raiškos ekranas, 2GB RAM, nebloga kamera ir išsiskiriantis dizainas – tik keli iš visų dalykų, kuriais šis „Motorola“ telefonas gali pasigirti.

Labiausiai mums patinka tai, kad „Motorola“ naudoja labai paprastą, neperkrautą vartotojo sąsają, primenančią standartinę „Android“ versiją, todėl „Moto G4“ veikia žymiai sparčiau, negu konkurentai.

 „Motorola“ nepamiršo apie patogumą, tad pridėjo ir kelis gestus bei iš tikrųjų naudingas funkcijas, leidžiančias sutaupyti laiką ir naudotis telefonu patogiau. „Motorola“ nėra labai populiarus prekės ženklas Lietuvoje, tačiau tai jau greitai turėtų pasikeisti, kadangi ši kompanija kuria nuostabius telefonus ir „G4“ yra vienas iš tokių!

Verta skaityti! Verta skaityti!
(20)
Neverta skaityti!
(53)
Reitingas
(-33)
Komentarai (4)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Kiti tekstai, kuriuos parašė Erik Murin
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
81(0)
39(4)
36(0)
27(0)
18(0)
17(0)
14(0)
11(0)
10(0)
10(0)
Savaitės
58(0)
Mėnesio
177(16)
136(21)
129(2)
93(0)
90(0)