Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

Nekokios žinios: gali būti, jog greitai „Facebook Messenger“ visame pasaulyje bus apkarstytas reklamomis

2017-01-27 (2) Rekomenduoja   (4) Perskaitymai (110)
    Share
Tai straipsnis iš rašinių ciklo. Peržiūrėti ciklo turinį

„Messenger“ yra itin populiari susirašinėjimo programėlė, kuria naudojasi daugiau nei milijardas žmonių visame pasaulyje. Tad natūralu, kad „Facebook“ norėtų ją kaip įmanoma labiau monetizuoti. O dabar šis procesas jau ir prasideda, rašo „Android Authority“.

„Facebook“ neseniai paskelbė, kad Tailande ir Australijoje pradedami nedidelės apimties reklamų įkėlimo į programėlės „namų“ ekraną bandymai. Gerai bent jau tai, kad reklamos nesikiš į pokalbių ekranus. Ateinančiomis savaitėmis Australijos ir Tailando gyventojai pradės matyti „Messenger“ reklamas, o jeigu bandymai bus sėkmingi, netrukus „Messenger“ bus apkarstytas reklamomis visame pasaulyje.

Tačiau „Facebook“ paskelbė, kad bandymų metu ketina daug ką sužinoti ir visų pirma įsitiktinti, kad ir vartotojams, ir reklamos pirkėjams gali pasiūlyti pačią geriausią įmanomą patirtį, o į kitas rinkas plėstis tik atlikus reikiamus pakeitimus. Kaip rašoma „Messenger“ tinklaraščio įraše, kompanija tiki, kad reklamų atsiradimas programėlėje padės naudotojams „atrasti naujų patirčių“ ir, jeigu kiltų noras, pradėti bendrauti su juos dominančiomis bendrovėmis.

Tuo tarpu reklamos užsakovai neturės galimybių rašinėti žinučių tiesiogiai vartotojams, nebent konkretus vartotojas pats pradėtų bendravimą tam tikrai bendrovei išsiųsdamas klausimą ar komentarą. Tikriausiai sunku būtų rasti „Messenger“ naudotoją, kuris norėtų matyti reklamų ir toje programėlėje, tačiau tai neišvengiama: reklamų bus. Bent jau galima pasidžiaugti, kad jos nesikiš į pokalbių su kitais žmonėmis langus.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(10)
Neverta skaityti!
(6)
Reitingas
(4)
Visi šio ciklo įrašai:
2017-01-27 ->
Nekokios žinios: gali būti, jog greitai „Facebook Messenger“ visame pasaulyje bus apkarstytas reklamomis
2017-01-13 ->
Komentarai (2)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
30(4)
29(1)
17(0)
13(0)
12(0)
11(0)
11(0)
10(0)
Savaitės
78(9)
68(4)
66(4)
Mėnesio
166(16)
133(2)
104(1)
84(3)