Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

Testas: kuo skiriasi nuotraukos, darytos su geriausiai fotografuojančiais 2017 metų telefonais (Foto, Video)

2017-05-23 (0) Rekomenduoja   (-2) Perskaitymai (440)
    Share

Vienas populiariausių išmaniųjų telefonų apžvalgininkų Marquesas Brownlee siūlo pažvelgti į penkių geriausiai šiuo metu fotografuojančių telefonų nuotraukų palyginimus. Apžvalgininkas pateikia „Google Pixel XL“, „LG G6“, „Samsung Galaxy S8“, „OnePlus 3T“ ir „iPhone 7 Plus“ nuotraukas, kuriose fotografuojami tie patys objektai su vienodais kameros nustatymais.

Dar prieš keletą metų - palyginti įvairiais mobiliaisiais įrenginiais užfiksuotas akimirkas buvo žymiai paprasčiau, tačiau 2017 metais rinkoje tarp išmaniųjų telefonų skirtumai tapo sunkiai pastebimi. Skirtumai tokie maži, jog retas kuris geba tuos skirtumus įvardinti. M. Brownlee savo apžvalgoje pateikia 8 skirtingas akimirkas užfiksuotas su visais penkiais įrenginiais.

Kiekviena nuotrauka pažymėta viena iš penkių raidžių, kurios reiškia telefono gamintoją bei modelį, o su kokiu išmaniuoju užfiksuota nuotrauka - atskleidžiama tik pačioje apžvalgos pabaigoje. Taigi, apžvalgos metu galima išsirinkti Jūsų nuomone geriausią įrenginį ir tik vėliau sužinoti koks tai telefonas.

M. Brownlee, kuris laikomas vienu geriausiu apžvalgininku, kaip geriausiai fotografuojantį išmanųjį telefoną pasirinko „Google Pixel XL“ įrenginį, tačiau skirtumai yra išties minimalūs. Daugumoje fotografijų esminis skirtumas pastebimas fotografuojant esant prastesniam apšvietimui arba tamsoje – būtent tai gali padėti atskirti gerai fotografuojančius telefonus nuo puikių.

Išvada viena: jeigu nesate perfekcionistas „Google Pixel XL“, „LG G6“, „Samsung Galaxy S8“, „OnePlus 3T“ ir „iPhone 7 Plus“ nuotraukų kokybė bus visiškai puiki – skirtumų yra, bet toli gražų ne esminių. Na, o jei svarbi kiekviena detalė, lyginkite patys arba pasitikėkite M. Brownlee nuomone, kad geriausias - „Google Pixel XL“.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(13)
Neverta skaityti!
(15)
Reitingas
(-2)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
44(6)
27(9)
20(7)
13(0)
13(4)
10(1)
Savaitės
84(7)
66(9)
58(0)
Mėnesio
151(2)
119(15)
115(22)
102(5)