Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

Teliko tik vienas žingsnis iki revoliucines naujoves žadančios technologijos: skambučiai taps visiškai kitokie - persikelsime į fantastų prognozuotą ateitį

2017-08-03 (0) Rekomenduoja   (14) Perskaitymai (330)
    Share

Pirmą kartą žmonijos istorijoje holografinis vaizdo skambutis buvo atliktas šių metų balandžio 3 dieną. Proveržį telekomunikacijų srityje atliko Verizon (JAV) ir Korean Telecom (Pietų Korėja) kompanijų darbuotojai. Holografinis vaizdas į išmaniuosius telefonus buvo perduodamas tarp Pietų Korėjos Seulo ir Amerikos Nju Džersio. Demonstracijos metu holografinis Verizon darbuotojo vaizdas atsidūrė Korean Telecom būstinės monitoriuje.

Holografinio vaizdo perdavimui buvo panaudoti penktos kartos tinklai.

5G tinklai abiejose kompanijose veikė 28 GHz diapazone.

Pokalbio metu pašnekovų 3D-hologramos buvo rodomas išmaniųjų telefonų ekranuose.

Dabartinės technologijos kol kas dar nėra pajėgios išvesti vaizdą tiesiai į orą, tačiau specialistai mano, kad tai bus prieinama po to, kai 5G tinklas taps pakankamai komercializuotas.

Tada bus galima išmaniesiems telefonams sukurti visavertę papildytosios realybės funkciją už prieinamą kainą ir tai suteiks galimybę matyti pašnekovą realiame laike ir realaus dydžio nepriklausomai nuo atstumo.

Pietų Korėjos kompanijoje Korean Telecom holografiniai internetiniai skambučiai vadinami pavyzdine multimedijos paslauga, kuri bus prieinama jau artimiausiu metu sparčios 5G technologijos plėtros dėka. Pasaulinio šios technologijos paleidimo tikimasi 2020 metais.

Holografine teleportacija užsiima ir Amerikos korporacija Microsoft. 2016 metais Bilo Geitso kompanija pademonstravo naują funkciją HoloLens garnitūrui (rinkiniui), kurio pagalba galima sukurti savo hologramą ir realaus laiko režime nusiųsti ją į bet kurį planetos tašką.

Tačiau, kaip pažymi ekspertai, Microsoft pasiūlytas metodas yra gana brangus potencialiems vartotojams, nes dabar vien tik HoloLens garnitūras kainuoja apie 3 tūkst. JAV dolerių. Be to, HoloLens naudojimui reikalinga speciali patalpa su keliomis 3D kameromis.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(15)
Neverta skaityti!
(1)
Reitingas
(14)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
32(0)
24(2)
23(2)
19(1)
17(0)
12(2)
12(3)
10(0)
10(0)
Savaitės
89(0)
Mėnesio
647(32)
262(38)
147(17)
118(28)
99(0)