Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

Vos per 1 valandą - 1000 telefonų: „LEAGOO“ rekordas Afrikoje ir nauji mobiliųjų telefonų aptarnavimo centrai

2018-03-22 (0) Rekomenduoja   (1) Perskaitymai (732)
    Share

„JUMIA Mobile Week“ yra vienas didžiausių mobiliųjų telefonų pardavimų renginys, kuris vyksta Nigerijoje. Įdomu yra ir tai, kad šis įvykis, kurio metu galima įsigyti gerai žinomų išmaniųjų telefonų, pritraukia milijonus pirkėjų iš viso pasaulio, rašoma oficialiame „LEAGOO“ pranešime spaudai.

Kaip informuoja „JUMIA“, jau per pačiąją pirmąją „JUMIA Mobile Week“ dieną, „LEAGOO“ išmanieji telefonai buvo itin populiarūs. Vos per 1 valandą buvo parduota 1000 „LEAGOO“ išmaniųjų telefonų, o per vieną dieną „LEAGOO“ kompanija pasiekė rekordą – pardavė telefonų už 1 milijoną dolerių. Tokie rezultatai leido „LEAGOO“ kompanijai užimti trečiąją vietą tarp pačių perkamiausių išmaniųjų telefonų

Iš „JUMIA“ su nuolaidomis galima įsigyti išmaniųjų telefonų ir ne vien tik jų.

Prie „LEAGOO“ kompanijos augančios įtakos Nigerijoje prisideda ir tai, kad „LEAGOO“ Nigerijoje atidarė oficialų mobiliųjų telefonų aptarnavimo centrą „LEAGOO CARE“.

„LEAGOO CARE“ sprendimas yra skirtas būtent vietiniam klientų aptarnavimui. Šie centrai steigiami tose rinkose, kuriose yra didžiausias susidomėjimas „LEAGOO“ kompanijos gaminamais išmaniaisiais telefonais.

Kiek ankščiau „LEAGOO“ paskelbė, kad atidarė „LEAGOO CARE“ aptarnavimo centrą Europos Sąjungoje, konkrečiai – Lenkijoje ir kitą paslaugų centrą Rusijoje.

Dabar ir Nigerijoje įsikūrusiame „LEAGOO“ aptarnavimo centre bus teikiamos tokios pačios paslaugos, kaip ir Europoje esančiuose „LEAGOO CARE“ centruose. Gamintojas teigia, kad Nigerijoje bus suteikiama 1 metų trukmės garantija išmaniajam telefonui, o telefono priedams – 6 mėnesių garantijos laikotarpis.

Dabar Nigerijos gyventojai, atsiradus „LEAGOO“ išmaniųjų telefonų gedimams, galės tiesiog nukeliavę į „LEAGOO CARE“ aptarnavimo centrą gauti jiems reikalingas paslaugas. Oficialioje „LEAGOO“ kompanijos svetainėje galima rasti ir daugiau informacijos apie „LEAGOO“ paslaugų teikimo politiką bei paslaugų centrų vietas.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(3)
Neverta skaityti!
(2)
Reitingas
(1)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
29(0)
17(0)
15(1)
15(0)
12(0)
12(0)
12(0)
11(0)
Savaitės
105(0)
84(1)
Mėnesio
149(2)
148(15)
146(3)
143(12)
138(22)